Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobil hangszolgáltatás


Balfi

Kérdés

Én affelől szeretnék érdeklődni,hogy a műholdak és az egyéb nem vezetékes távközlés korában,miért nem lehet megoldani,hogy egy mobil hálóza 100%os lefedetséggel éljen.Vonatozásnál a legkatasztrofálisabb a helyezet!Volt,aki 4G-t használta Szombathely-Budapest között,vagyis használta volna,ha működött volna,az ismerőse Vodafonenál használt hasonlót és végig dolgozott a laptopján.Egy sima telefonálás is turtúra tud lenni,ha vonatozik az ember,mert hol van térerő,hol nincs.Miért olyan nehéz 2014ben ezt kiépíteni?Mi nem áll rendelkezésre?Az ilyen-olyan havidíjak,meg egyebek azonnal kiszámlázásra kerülnek,de a szolgáltatás ellenértéke,nem egyenlő?Akkor hogy van ez?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 146
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 6
53 perce, fgabor87 írta:

Domino adategyeztetni már lehet ügyfélszolgálaton? Azt írják a GYIK-ban, hogy majd értesítenek minden előfizetőt, akit érint, és bár én még nem kaptam semmit, elintézném minél hamarabb, elkerülvén az utolsó napos pánikot és káoszt. :)

Nem kell értesítőre várni, nyugodtan belehet fáradni bármelyik üzletbe akár Telekom Partner akár Telekom üzlet! Én se kaptam,arra jártam lerendeztem azt ennyi.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 5
4 perce, fgabor87 írta:

Akkor lehet, hogy foglalok majd egy időpontot, az lenne a legjobb. Egy időpontra mehetünk ketten is, vagy csúnyán fognak nézni ránk? :D
Gondolom nem egy hosszú folyamatról van szó.

Gyorsan megvan elkérik a telszámod meg az okmányod összehasonlítja a gépben lévővel ha eltér átírja, ennyi és mindenki csak a sajátját intézheti, szóval nem lehet anyuciét is intézni ha ő nincs ott stb. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 5

Igazából nem tudom, hogy ez a SIM kinek a nevén van, de akkor majd most kiderül. :D

Eredetileg nem az enyémen volt, át akartam íratni, de ahhoz kellett volna a másik személy jelenléte, amit nem tudtunk megoldani. Erre adtak valami papírt, hogy töltsem ki, és azt mondták, hogy ha 30 napig nem érkezik rá ellenvetés, akkor át fog íródni a nevemre. Ez már vagy 15 éve volt. Most, ha telekom mobil appba lépek be, saját nevemet látom, ha a webes felületen, akkor az "előző tulaj" nevét. :D Érdekes lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Az utóbbi 1-2 hétben egyre gyakrabban fordul elő, hogy a telefonom nem kapja meg a fallback jelet, amikor hívnak, vagy sms-t küldenek. Így persze nem is csörög, a hívó félnek azt mondja be, hogy nem vagyok elérhető. Vidéken, és Budapesten is előfordult már több alkalommal. Legalábbis én erre tippelek, mert térerőm van, mégsem csörög ki a telóm.

Más nem tapasztalt hasonlókat?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 5

2017. június 1. hatályú változások:

Módosításra kerülnek a lezárt Like S díjcsomagról új értékesíthető díjcsomagra történő átváltás feltételei,
az előfizető a legalacsonyabb havidíjú, számára elérhető, mindenkor hatályos díjszabásban szereplő díjcsomagba kerül átváltásra.

Lakossági ÁSZF 5/a havidíjas - lezárt - melléklet 1.1.3. pont

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 5

" Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2017. Július. 1-jétõl a Kapcsolat pontok gyűjtését lezárjuk. Összegyűjtött Kapcsolat pontjait 2017. Szeptember. 30-ig válthatja be okostelefonra, táblagépre, TV-készülékre, notebookra, tartozékra weboldalunkon, telefonos ügyfélszolgálatunkon, illetve Telekom üzleteinkben, vagy akár mobil parkolásra, autópálya-matrica és mobil lottó vásárlásra is. Aktuális pontegyenleget megtalálja havi számláján és a belépést követően online ügyfélszolgálatunkon a Hűségprogram menüpontban. Kérjük, váltsa be Kapcsolat pontjait 2017. Szeptember. 30-ig, mert a pontok beváltására ezt követően nincs lehetőség. Programunk partneri ajánlatai továbbra is elérhetők maradnak és hamarosan újabb kedvezményekkel várjuk.  "

Forrás e-havi számla.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

2017 Szeptember 1.-től.

Promóciós jelleggel bevezetésre kerül a Mobil korlátlan csomag.

Tartalmilag ugyan az mint a Mobil XL, de 13.000 Ft helyett 12.000 Ft a havi díja.

Ebből lejön 20/25% kedvezmény ha van 2-3 otthoni szolgáltatás.

A Mobil Korlátlan díjcsomag vonatkozásában egyedi előfizetői szerződés 2017. október 31-ig köthető meg.

Forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

2017. december 1-jétől hatályos változás:

A Mobil Korlátlan hang díjcsomag megrendelhetősége visszavonásig, a Net Korlátlan adat díjcsomag megrendelhetősége 2017. december 31-ig meghosszabbításra kerül.
Az alábbi havidíjas mobil hang és mobilinternet díjcsomagok, valamint a Korlátlan éjszakai net opció lezárásra kerülnek azzal, hogy a csomagokra és opcióra új szerződés kötése vagy ezekbe váltás a továbbiakban nem lehetséges, de a meglévő előfizetők változatlan feltételek mellett vehetik igénybe: Net 400 MB, Net 1 GB, Net 4 GB, Net 10 GB, Net 30 GB mobilinternet díjcsomagok, Mobil XL mobil hang díjcsomag és a Korlátlan éjszakai net opció.
 

Forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
3 órája, teherwagon írta:

Hello @zoli62, ezt miből gondolod, volt valami afférod velük? :D

Inkább nehézkes ügyintézésnek nevezném, főleg otthoni szolgáltatásnál.  Ki mit nevez afférnek. :) A lényeg, hogy jól kell kijönni belőle, de ez nem mindenkinek sikerül.  Egyébként arra céloztam, hogy egy portfólióváltás bevezetése előtt egy nappal közlik az ügyfélszolgálattal a tudnivalókat, holott mi már előbb is tudunk ezekről például a sajtóból, vagy fórumokról.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

2018. május 1-jétől hatályos új változások

Új díjcsomagok kerülnek bevezetésre: Mobil XXL korlátlan hang díjcsomag, valamint a mobilhang díjcsomagok mellett igénybe vehető Net Alap (benne foglalt EU-ban is felhasználható adatmennyiség 1 GB) és Net 3 GB mobilinternet díjcsomagok és a DJA Net Alap kedvezmény.
Az új díjcsomagok bevezetésével egyidejűleg kiegészítésre kerülnek a Magenta1 kedvezménycsomag igénybevételi feltételei.

2018. június 1-jétől hatályos változások

Lezárásra kerülnek a Mobil Korlátlan hang, a Net 500 MB és Net 2 GB mobilinternet díjcsomagok,valamint a DJA Net 2 GB kedvezmény. A díjcsomagokra 2018. június 1-jétől új előfizetői szerződés nem köthető ill. ezen csomagokba való váltás sem lehetséges, a meglévő előfizetők
azonban a díjcsomagokat változatlan feltételekkel vehetik igénybe.

Forrás

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...