Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

11426/H/30000 uj TP teszt csati

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Háát ez nem lényeg mert olyankor még alszol 7re meg megyek melózni :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Nekem is Sat van HD-vel, de nem tapasztalok ehhez hasonlót. Nincs bekapcsolva valami térhangzás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Érdeklődnék! A hang minőségi problémáim vannak. Sat TV  +Hd csatorna előfizetésem van.A csatornák hang ereje zavaró számomra. Vannak miket alig lehet hallani.Csatorna váltásoknál egy két adó nagyon halk ,ha ráhangosítok akkor a másik  csatornán lesz zavaró a hangerő.Érdeklődnék máshol is fordul elő ez a probléma?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2016. december 16-án 01:00 és 06:00 között karbantartási munkálatok miatt SAT TV és Interaktív SAT TV-n rövid idejű szolgáltatás kiesése várható.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Huu Köszönöm szépen @Roli82;)

ugy látom a sima családi csomagomba lesz egy pár uj csatorna :D:) hajrá telekom :D már csak a kéne kérni hogy az ilyan *****ségeket mint XFaktor meg mittudomén vegyék ki  , tegyenek akkoorra müsorszünetet :D csak sajnos ez lehetetlen  :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

" Csatornakiosztás-változás

Tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy a médiaszolgáltatókkal kötött szerződés alapján illetve az egyes csatornák szerepeltetésének vállalt időpontjának lejárta miatt 2017. január 3-ától megváltozik tv-szolgáltatásaink csatornakiosztása .
Az új programkínálatot 2016. január 3-ától biztosítjuk, melyet követően a megszűnő csatornák már nem lesznek elérhetőek.

Fontos, hogy a Sat TV / Interaktív SAT TV szolgáltatás esetén a csatornakiosztás változás miatt 2017.01.03. 00:00-08:00 között szolgáltatás kiesés lehetséges. Kérjük, ebben az időszakban ne indítsa újra set top box-ot (beltéri vevőegységet). Amennyiben 8 óra után sem áll helyre a szolgáltatás az újraindítás elvégezhető.

A főbb változások az alábbiak:

Sat TV, Interaktív Sat TV:

• a Családi, csomagból az Alap csomagba kerül át a Sport 1.
  • a Családi Családi+HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a Fix.tv, a Fit HD (SD), a Hatoscsatorna, a Bónum, a SportM,  a Humor+, a Spíler TV és a CHILI
  • a Családi+HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD, Duna World HD, az ATV HD és a Travel HD, kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD.
  • a Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH 1, a Filmbox, a FEM3, a Zenebutik, az Izaura TV és a KIWI, kikerül az MTV Hits és a Filmbox Prémium
  • Szuper Családi HD csomagból a Családi csomagba kerül át a Travel.
  • A Nagyvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a FEM3, a Zenebutik és a VH 1, kikerül a Viasat Nature/History HD, az MTV Hits, a Travel  és a SkyNews.
  • a Filmvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, a KIWI és az Izaura, kikerül a Baby TV és a Filmbox Prémium
  • a Globe kiegészítő minicsomagból kikerül a Viasat Nature/History HD
  • a Kids kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül KIWI, kikerül a Baby TV
  • a Speak! kiegészítő minicsomagból kikerül a SkyNews

Amennyiben bármilyen hibát észlelnek, kérjük, indítsák újra vevőegységeiket, melynek segítségével az esetleges hibák megszűnnek.Továbbá szeretnénk tájékoztatni, hogy a változás következtében elektronikus műsorújságunk csatornakiosztása is megváltozik, illetve  sajnos „kedvenc csatornáinak” listája is törlődik, így azokat újra be kell állítania. Ezt pár gombnyomással megteheti távirányítója segítségével, melyhez részletes leírást a szolgáltatáshoz kapott használati útmutatójában talál.

A kellemetlenségekért elnézést kérünk és köszönjük megértésüket! "

Forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
pontosítás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

:) értelek én :) na hát majd meglátjuk igazábol nem nagyon érdekel aHD izé se mert alig nézek tvt, én inkább a zenefüggő kategória vagyok :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 órája, Lacikaaa írta:

...... de hol találok infót hogy mikor lesz valami jo csatornakiosztás az ünnepekkor? :)

En ilyeneket most mar nem ugen varok, hiszen a szuper csaladiHD csomaggal szinte minden csatorna elerheto. A csaladi es a csaladiHD csomagok arai pedig szinte a szuper csomag araval egyenlo. Ebbol meg az jon le, hogy a Telekomnak a feljebb valtas reklamja akar koltsegesebb is lehet a remelt beveteltol. Most mar az efik gondoljak ugy, hogy reklam nelkul valtdanak. CsaladiHD es a Szuper csaladiHD ara kozott a kulonbsag elenyeszo, januartol meg megkissebb szinte egyforma lesz. Akinek meg van net is mellette az januartol eszre sem venne a csomagvaltas dijat, hiszen a net afaja meg lejjebb megy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Lacikaaa

Hétvégén volt egy kis gubanc, nagy valószínűséggel amiatt mehettek nálad olyan csatornák amire nem volt előfizetésed! :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

háát eddig tartott szerintem ez csak hétvégén volt mert tegnap este már semmi nem volt belőlük :D biztos 7végére szólt, de hol találok infót hogy mikor lesz valami jo csatornakiosztás az ünnepekkor? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Lacikaaa, ha nem te rendelted (Mt azonosítóddal és a jelszavaddal meg tudod nézni a Té honlapján vagy a Telekom appban), akkor kb. az első frissítésig vagy amíg nem reklamálsz miatta a Ténél. mindenesetre azt javaslom, hogy ne késlekedj, vegyél elő pattogatott kukoricát és üccsit, amíg van mihez :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam minden kódolt, ami az előfizetésem szerint kódoltnak kell, hogy legyen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, ma vettem észre hogy nem kódolt egy rakás csatorna kezdve a HBO val, és a HD csatornák sem, ez meddig lesz igy? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Lacikaaa

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

20161201_174211.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az stb-ben be kell allitani, hogy 16:9-es a TV. Amikor atviszed 4:3-rol 16:9-re le kell okezni nem eleg atallitani. Igaz az ok-ra nem jelez vissza, de csak igy jegyzi meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, donkarlos írta:

Köszönöm a választ ,eddig eljutottam én is . Jelenleg a 4:3 képpel sikerült teljes képet beállítani , de alul (meg godolom felül is ) levág a képből . Nem látszik a feliratozás egy része . A 16:9 nem jött még össze . A HDMI cstlakozást  sem sikerült még behozni  .

A tv-ben is be  van állítva a 16:9?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a választ ,eddig eljutottam én is . Jelenleg a 4:3 képpel sikerült teljes képet beállítani , de alul (meg godolom felül is ) levág a képből . Nem látszik a feliratozás egy része . A 16:9 nem jött még össze . A HDMI cstlakozást  sem sikerült még behozni  .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sima előfizetés van nem igazán foglalkoztat a HD :D  ez a hanghiba izgat inkább.. már azt hittem h rossz a tv-m de majd még kitalálok valamit.. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hátha megjavul. Mindenesetre ha van HD csatorna előfizetésed, akkor jobb lenne a HDMI kábel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát azt nem szeretném h csere legyen mert ez egy jo STB , az időt is ezen nézem ha felkelek vagy épp nappal.. azért is ragaszkodom hozzá...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem IPTV van (annak is van STB-je), ahol bizonyos hibákat ki lehet javítani az eszköz teljes újraindításával. Ez azt jelenti hogy áramtalanítani kell legalább a főkapcsolójával, de legjobb kihúzni az elektromos hálózatból. Legalább öt percig, de egyes vélemények szerint akár 20-30 percig is (amikor éppen nélkülözhető). Ezalatt kell leválasztani a scart kábelt az eszközről és a tévéről is, és ugyanekkor összekapcsolni ezeket a HDMI kábellel. A kétféle kábel egyszerre semmiképpen ne legyen bent.

Előfordulhat hogy a szoftverben beragadnak a scartos felbontás beállítások. Amennyiben nem segít, akkor be kell jelenteni a Telekomnak, lehet hogy eszközt kell cserélni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát énis cseréltem már scartot, a tv usbröl ment a zene az STB-n csak HDMI van de szerintem az sem jo mertki akartam cserélni, és a kép az jo volt hang is minden csak amikor az STB menüjébe léptem hogy épp csatornát váltsak,  akkora nagy betükkel adta ki hogy semmit nem lehetett kiolvasni mert nem fért el a képernyőn.. na az mitöl van? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem biztos hogy a scart kábel a hibás. Én egy másik fajta tv-adás STB-jével jártam hasonlóképpen. Több kábelt is kipróbáltam, mindegyiknél volt hogy elment a hang részben vagy teljesen. Addig mozgattam amíg jó lett, utána ragasztószalaggal rögzítettem. Azóta jó. Szerintem az STB scart aljzata kontakthibás lehet, de nem érdemes javíttatni.

Nem HDMI csatlakozós a tévéd? Az USB lejátszás a tévén lévő csatlakozón megy, vagy az STB USB portján?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát az ahelyzet hogy cseréltem már a másik tvböl a csart-ot de akk sem jo.. de megpróbálom még megmozgatni, hát igen semmi hangbeállitás nincs, eddig jo volt, pár napja vettem észre..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most