jani44

HD adás

Kérdés

Mikor lesz HD minőségü az Ózon, ill. Life csatornák vétele?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

248 válasz erre a kérdésre

Szuper jó! Épp most beszéltem az 1412-es telefonos ügyfélszolgálattal. Ott az ügyintéző nem tud semmit, az RTL Klub HD-ről, Ez már cikki!

A 1412 felesleges hívogatni... Rendszerint sosincsenek képben...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

IPTV-n rendben van!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Remélem a kétkedők most a kardjukba dőltek. Nem tudom miért kell mindig mindenben kételkedni. Hülyeségeket biztos nem írnak ki. Ez nem az a hely. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Már kértem tájékoztatást a Médahatóságtól, egyelőre még nem válaszoltak.

De a HD adásokat nem csak hogy nem rakják az alapcsomagban, de előresorolva sincsenek, ami viszont biztos, hogy nem lesz jó.

Jövő héten ha lesz időm, kikérem erről a Telekom véleményét is valami hivatalos csatornán.

Július 1-től meg él az új törvény, ha akkor sem lesz a helyén, akkor már bejelentés megy az NMHH-hoz. Egy nappal sem később.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A közszolgálati csatornák már régen nem tesznek a logó mellé HD feliratot!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

IP alapon biztosítja az MTVA a kábelszolgáltatók számára a Duna World HD ami kb annyit jelenthet hogy bixen keresztül osztja el a szolgáltatók fele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Segíts a telekomnak hogy jó szolgáltatást tudjon nyujtani, mert gyakran a segÍtségünkre van szüksége ehhez. Ha senki nem ad visszajelzést akkor nem tudhatja csak a  stb adatokból hogy rossz a jel.

Szóval segíts a telekomnak és bátran jelents a hibát :-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Segíts a telekomnak hogy jó szolgáltatást tudjon nyujtani, mert gyakran a segÍtségünkre van szüksége ehhez. Ha senki nem ad visszajelzést akkor nem tudhatja csak a  stb adatokból hogy rossz a jel.

Szóval segíts a telekomnak és bátran jelents a hibát :-)

Na ma reggel vettema bátroságom :smileyvery-happy: és bejelentettem a hibát és lás csodát 2 h múlva már megfelelő minőségben kapom az adást. Bánom, hogy nem előbb jelezetem. Még mindig nem a D....i minőség de már ég és föld, ez már megfelel. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

"Az Ózon és Life csatornák már HD-ben is elérhetők." ...és Nálad? Nálam nem, de én csak egy Telekom előfizető vagyok...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Amit ennyien tudnak az már nem titok

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vagy csak egyszerűen az M4HD-val egyszerre kerülnek be majd. :smileyvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Félő, hogy esetleg úgy járunk mint az ügyfélszolgálati oldallal, ami tán sose lesz már használható. Tudom ez nem ide vágó, de kikívánkozott...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát nem kapkodják el...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megint eljött egy kedd, változás semmi. Nem tudom miért adják HD-ban, mikor még a tulajdonos sem teszi be műsorába? Teljesen felesleges pénz kidobás...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Attól, hogy ezt a választ elfogadtam, még nem látom megoldottnak a felvetett kérdést. Ez a jelzés így értelmetlen, ill. félre vezető.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem történik semmi...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon elhallgatott ez a téma. Senkinek se hiányzik?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Telekom majd csak akkor teszi be, ha már lement az összes madártávlatos film, mert leginkább azokat lenne érdemes HD-ban nézni:mansad:

Láttam néhányat a Discovery Showcase HD-n, ég és föld a különbség.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Azt vettem észre, hogy mióta a Dunán megy a forma 1 hd közvetítése sokkal gyengébb a képminőség. Amíg az m1-en ment addig csodálatos volt a kép de most nem olyan jó. Tapasztalat másnál esetleg? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem is ég és föld a különbség a két adás között, ezért volna jó, ha a T nem spórolna a saját /legalábbis részben/, csatornáinak jó minőségű forgalmazásával. Mint láthatjuk senki sem foglalkozik részükről a témával.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Úgy tűnik senkinek nem hiányoznak a HD adások, kezdem én is feladni...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem is ég és föld a különbség a két adás között, ezért volna jó, ha a T nem spórolna a saját /legalábbis részben/, csatornáinak jó minőségű forgalmazásával. Mint láthatjuk senki sem foglalkozik részükről a témával.

De foglalkoznak a témával, sőt válaszoltak is kérdéseidre.Majd ha lesz, be fog kerülni.Erről az ÁSZF be idejébe tájékozódhatsz.Az hogy máshol van az egy dolog.Itt még nincs.Ha lesz meg fogják mondani hogy mikor.Ha nem tudják hogy mikor akkor nem tudja ide írni hogy mikor:smileyhappy:Érted?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt jó hallani, több kérdésem nincs és nem is lesz!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha a HD sőt már a 4K tv készülékek rohamos penetrációját nézzük, akkor jogos, sőt nagyon sürgető az igény a megfelelő minőségű tartalom hozzáféréshez is. Úgy tűnik, hogy a szolgáltatások nem igazán tudnak lépést tartani az eszközök fejlődésével. Véleményem szerint azok akik ilyen televíziókészüléket vettek keresni fogják annak a lehetőségét, hogy élvezni is tudják annak tulajdonságait. Az a szolgáltató lesz előnyben, aki még időben tud válaszolni a kihívásokra és nem halogatja a kérdés megoldását. Ma még a HD adások számát illetően is hatalmas gondok vannak, holott már a 4K-s csatornák indításán kellene dolgozni. Az eszközök piacon való megjelenésével az igények is megnőttek e tekintetben. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most