Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 2
1 perce, nyuszika7h írta:

Igen, ezt láttam, de van olyan opció is, hogy adott felvételeket megtartson, amíg én kézzel le nem törlöm.

Ha ezt állítod be, akkor nyilván a kevésbé lekötötteket fogja törölni. Azt nem tudom hogy olyankor mi történik, ha minden kézire van állítva, és úgy telik be, mert ilyenbe még nem botlottam bele. A logikus az lenne, hogy jelzi: törlés nélkül nem állítható be felvétel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
3 órája, nyuszika7h írta:

 

2 órája, nyuszika7h írta:

Olvasd el még egyszer rendesen, amit írtam. Mondom, a menürendszer is pixeles, és csak a beltérivel van a baj, máshol kristálytiszta a tv-n a kép. Egyébként RTL Klub HD (1080i), de mondom, nem ott van a baj.

Eddig jó volt?, Eszerint a set-top box kimenete 1080ire van állítva. A helyiek szerinte most megy le egy új verzió a szoftverbő, érdemes  lenne megnézni mi a szotver varziója nálad.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@tks

Nálunk SAT-on nincs ilyen gyakori frissítés, de azért szokott lenni. Olyat még nem nagyon vettem észre, hogy főműsoridőben elkezdett volna telepíteni, inkább mindig éjjelente történik. Mi sem kapcsoljuk ki, de néha még áram alatti stand by üzemmódba sem, mégis frissül. Felvétel opciónk nincs. Nem tudom van e beépített mehanizmus arra, hogy felvétel alatt ne frissítsen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@tks

Meg nem mondom milyen volt a régi :D de szerintem nem változott

Dátum szerint / Cím szerint / Új felvétel / Felvételre vár / Sorozat felvétel ezek vannak.

Ami viszont szerintem sokaknak zavaró lesz, hogy egy adott menüpontból nem a megszokott módon kell majd kilépni ( eddig én úgy léptem ki ahogy beléptem tehát menü gombbal ) ezután majd a távirányító piros gombjával lehet kilépni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
8 perce, OldMike írta:

A kétféle visszanyilas gomb egyike sem lesz használható erre a célra? Amúgy egy képrészlet az új használati útmutatóból:

IPTV-hasznalati.PNG

De lehet...

Mindig a  menü gombbal léptem ki mert egyszerűbb és kézre állóbb volt, nekem nem ilyen távirányító van az IPTV-hez, hanem a régi eredeti nagy hosszú piszok zavaró ennyi év után, hogy másképpen kell kilépni...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
10 órája, anonymus írta:

Kérlek ne vonj le azonnal elhamarkodott következeteseket, sok ember sok eszközön tesztelte az új szoftvert. De hogy mi kerül ki az előfizetőkhöz. Az egy ilyen nagyvállalati folyamat során sokkal több dolgon áll vagy bukik. 

Erre utal az is hogy a kézikönyv is most készül, :-( Mintha kapott volna a T egy uj menüt teljesen más forrásból és azt lenyomták a vallalati strukturán és a felhasználók torkán, vélemény kérdezés és a felmerült hobák kijavítása nélkül. Látatlanban egy kis esélyt adok neki hogy biztonsági frissités is van benne, amit mihamarabb ki kellett adni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
7 órája, vpeti22 írta:

Sziasztok!
Az új szoftver milyen ütemben érkezik az előfizetőkhöz? Én még nem kaptam meg, pedig kíváncsi lennék már rá! :) Bár lehet majd csalódott leszek inkább! :D

Területenként folyamatosan, álltában érkezik előtte egy üzenet is hogy 2 nap múlva juhuj lesz.  Kb 500.000 db boxrol beszélünk :DD

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...