Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

Valahogy igy lesz.

 

Nagyvilág:

 

Discovery World,

Discovery Science

Viasat Nature,

Viasat Explore,

Viasat History,

Classica

VH1 Europe

Travel Channel

Food Network

Sky News,

EuroNews,

BBC Entertainment

RTL,

ZDF,

SAT1,

ORF eins,

Rai Uno

TVE

RTR Planeta

TV5 Monde

 

Filmvilág:

Film mánia,

Sundance Channel

AXN Black,

AXN White

Boomerang

Cartoon Network

Nick Jr.

Jim Jam,

Baby TV

Kika

Comedy Centra Extra

FilmBox

Filmbox Premium

FilmBox Plus

FilmBox Family

FilmBox HD

 

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Két kérdés:

1. Mikor lesz a Műsorújság használhatóbb, mint egy Színes RTV papíralapú újság? Véleményem szerint nem azért fizetünk több pénzt a felvételi lehetőségért, hogy aztán ne edj esetben a film eleje vagy vége lemaradjon, mert műsorváltozás miatt változás volt. Vagy rendkívüli műsor nem is rögzíthető. Ha a port.hu meg tudja oldani, akkor egy akkora cég, mint a Telekom talán képes lenne rá. Bár tény, valahol meg kell fogni a pénzt...

 

2. Szokta egyáltalán valaki ellenőrízni, hogy mi jelenik meg a Műsorújságban? Mert akkor ajánlanám - ingyen, bérmentve, ha már valaki a fizetéséért nem csinálja meg -, hogy pl az Echo tv híradónál a Duna tv híradójának az ajánlója van 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Roli26 írta:

Szia.

 

Az alábbi oldalon éred el. Link

 

MT és a hozzá tartózó jelszóval tudsz belépni.


Csatornasorrendet akarok változtatni. Be vagyok lépve, de újra be kell jelentkeznem. ???

A csatornáim menüpont csak prémium opcióval érhető el? Kisstílű és nevetséges...

Rákattintok a "tudjon meg többek a prémium csodánkról" gombra. Természetesen nem történik semmi. Egy ekkora cég hogy engedhet meg magának egy ilyen gagyi, kritikán aluli weboldalt?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hát én nem tudom ki pakolja össze ezeket a minicsomagokat, de hogy nem ért hozzá az hétszentség. Elvileg a minicsomagok, különböző tematikák alapján lévő programokból áll össze, a tematikus előfizetői igények kiszolgálására.

 

Most kaptunk 2 marhadrága minicsomagot, aminek a MINI jelzője a 18/20 csatorna miatt már vicc és a rajzfilm, külföldi, filmes, ismeretterjesztő, stb. került össze-vissza 2 nagycsomagba. Ha a gyereknek rajzfilm kell, akkor fizessük csak a nagycsomagot, benne a gyerek számára egy csomó felesleges csatornával. Gratulálok! Igazi átfontolt, szakmai döntést sikerült hozni.      *********

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Igen. :) Volt egy csomó eladhatatlan cuccuk, gondolom a 3 gagyi mesecsatornáért, vagy a speak csomagért nem nagyon akartak fizetni. Most összemördzsölték. Ennyi. Szmítanak arra, hogy a/ a gyerek kiveri a cirkuszt vmelyik csatiért b/szülő akarja a filmboxot.  A nagyvilág az igazi parádés: a jó kis természet csatik közé beledobálták a speak csomagot, nameg a travel channelt.  Egyébként látszik is a szándék: Nézd meg a minik főoldalát. A két csomaghoz ki vannak téve a húzócsatornák, a melléreakott szemetet meg kattintás után látod. És ezt ők is pontosan érzik, hogy így van, különben azt a pár csatornát felsorolták volna plusz két sorban:)))

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@acel azért nem 10 centiről kell tévét nézni, megvannak az ideális, élvezhető távolságok.

a felbontásnak is sok köze van ehhez, pl. egy nagyobb felbontású kép közelebbről nagyobb élményt ad, mint túlságosan távolról, vagyis inkább úgy írom, hogy nagyobb értelmet ad. És akkor még hangról, nem is beszéltünk, de az most más kérdés és tolódunk a házomozi téma felé...

100 centi átló (ezek a 39-40 colos kategória készülékei) körül a SD tartalmat kb 3 méterről, 720p-t kb 2,5 méterről, full HD-t pedig olyan 1,5 méterről érdemes nézni, hogy kiadja amit ki kell adnia.

Én 39 colos full hd pana tévét kb 2,5 méterről nézek, tévé adások minősége elfogadható, bár túl nagy elvárásom nincsen, mivel továbbra is tévéműsorról beszélünk (De pl van néha hogy az m1 olyan gyatra minőségben jön SD-ben a mennyei bajnokság közvetítéseiben főleg, hogy hirtelen azt hiszem, hogy megye I-es bajnoki van :) )

Minőségibb, illetve ízlésembe illő tartalmat pedig beszerzek, erre sajnos némi időt kell szánni, ha erre van szükséged.

Én pl a filmbox kínálatától nem vagyok elájulva (részemről értékelhetetlen), nem én vok a célközönségük az tuti :)

Igazad van. De tegyük azt is hozzá, hogy 100 centi átlójú tévét, nem mindegy, hogy mekkora szobába helyezzük el. Mert nem mindegy, hogy az adott szoba ahová elhelyezünk egy 100 centi átlójú tévét, az 12 négyzet méter, vagy 24, vagy ötven négyzet méteres. És az se mindegy, hogy a tévétől hány centire ülünk le. Nyilván egy kis szobába, elég egy kisebb átlójú tévét, míg egy nagyobb szobába, nagyobb átlójú tévét is el helyezhetünk. :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Adom véleményét és meglátását.

A szolgáltató mit mondana? Azt adom, amit kapok, kb. ennyit tudok hozzátenni. A csatorna tuljadonosa mit mondana? Ez van, minden előállított/előállt tartalmat a lehető legjobb és legelfogadhatóbb minőségben adom. Van ami HD/FHD, van ami sajnos bizonyos okok miatt nem az.

Csak az időd, energiád menne rá egy ilyen jogi huzavonára, a végén pedig kihozzák, hogy nincs igazad, vagy a jobbik esetben semlegesek maradnak, hogy senkinek sincsen igaza :)

Egyébként amilyen műsorokat ad sok csatorna, soknál jobb is, ha nem HD (gazdaságtalan lenne annak előállítása szerintem, de ezt a tartalomkészítő tudja megítélni)

 

Egyébként mostanság mindenki kezd ráindulni a HD minőségű tévé tartalomra, aztán a felhasználók többsége simán alapból azt hiszi, hogy HD-t néz, aztán közben a SetTopBox-on a képerány beállításánál 4:3-as szabvány szerint tolja magának az adást (lásd IPTV).

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ha jól értem akkor szerinted az összes cég le nyúlja a jó embereket, D***, T**, U** és társai mindegyiknél így vannak meg hirdetve a hd csomagok. Vagy pereskedni akarsz az összes cég ellen ?  Szíved joga senki nem akadályozza meg de ez vesztes harc csak az előttem szolokat tudom meg erősíteni amit kap a Telekom azt tovább adja. Azzal nem tud mit tenni hogy az xy tv reggel 8 kor full hd adást ad de este 8 kor meg csak valami felkonvertált dolgot. Sőt tovább megyek szerintem sok esetben a tv csatorna se régi filmek többe lenne meg venni újra stb.

 

Egyetértek veled, nagyon jól írod, miszerint nagyon sok, már fixen kész tartalmat újra, FHD-ban előállítani nem biztos, hogy nagyon lehet, vagy hogy éppen megéri.

Mostanság előszeretettel csinálják ezeket a digitális felújításokat a régi kópiákon, általában jól is sikerülnek, de azért teljesen más egy modern technikával készült film, sorozat, vagy egyéb alkotás.

Ez kb. ugyanaz, mint az utólagos 3D felkonvertálás, lesz valami belőle, de mivel nem ténylegesen 3D-ben vették fel, nem lesz az igazi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

AZ a helyzet - hogy az ésszerűség határain belül - hajlandó vagyok kifizetni bármit. Ha 6000 az általam összeválogatott csomagok díja, akkor annyi. De annál idegesítőbb nincs, amikor a számomra értéktelen, hulladék csatornákat is meg kell vennem, hogy pl hozzájussak egy Viasat Nature HD-hoz. Most még nincs jelentősége, mert tartom a Globe csomagot, persze nincsenek illúzióim: a nagy magenta hatalmas tudású marketingesei - ők azok egyébkén, akik megmondják a szakembereknek, hogy mekkora internet csomagokat kell árulni:))) - ki fogják találni, hogyan tetessék le, és kényszerítsenek a Nagyvilág nevű saláta megvételére.:( Abban igazad van, hogy ennyi csatornát nem lehet nézni, és talán ezért volt jó a több tematikus minicsomag.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Már látom, ez a fórum sem ér sokat.

A problémák feltárása és megoldása helyett udvarias kendőzés, meg kioktatás folyik.

De mit is vártam???

A fórum,nem hivatalos ügyfélkapcsolati pont.

 

Fórumon esetleg megjelenő MT munkatársak minden esetben saját nevükben nyilatkoznak.

 

Egyébként a többséggel értek én is egyet.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...