Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.262 válasz erre a kérdésre

@gombilaci

Az a csatorna neve. Nem tudom mit jelöl a nevében a HD, lehet nem is azt, amire mi gondolunk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mellesleg a spiler tutira meg fog szerezni még pár közvetítési jogot. Már most is hiánycikk hogy HD legyen, nemhogy még később.

Mellesleg ha a fit hd az tényleg sd. Ez nem minősül megtévesztésnek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Luciferi

A FiT HD is SD-ben jön, az a baj 😁

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megszeretném kérdezni, hogy látni-e esélyt arra, hogy a Spiler Tv HD.-ban jöjjön, modjuk a FiT HD helyett? Végül is tornázást nem kell HD.-ban adni!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

1 órája, jajlo írta:

Igen vannak a netre igényeim a netmánia 1000-es  gondoltam mellé, az elég erős. A felvevős box meg azért kell, mert vannak adások amit szeretnék rögzíteni de a javított 160 Gb hát az nagyon karcsú :( a 320 Gb se sok, de ugye több mint a 160.... Szóval sok olyan tényező van ami aggaszt és ezért kérdezem. 

amúgy van nas hálozatom remélem azt nem zavarja be? Szóval azt sem tudom hol lehet ezeket megkérdezni, mert erre nem tudnak telefonon válaszolni.

kb egy hónapja én is elgondolkoztam, hogy gazdaságosabb volna egy T-és Magenta (nálam csak a tv van máshol, az viszont SAT), így sok mindent tettem mérlegre.
T-és telefonok: ezzel soha semmi bajom nem volt.
internet: bár nálunk még nincs optikai, de ezzel sem voltak alapvető gondjaim, amik voltak, azt gyorsan javította a T; megint más kérdés a szolgáltatáshoz biztosított "HGW". Nos ezzel már voltak gondjaim, kb azok, amit acel@ írt). Itt rögtön hozzáfűzöm, hogy mindegyik szolgáltató igyekszik a számára leggazdaságosabb (értsd legolcsóbb) eszközökkel kiszolgálni a tömegeket, hiszen csak így tud felszínen maradni. Ezért itt számomra T-és pozitívum, hogy a biztosított "HGW" lebutítható és használható mögé tett saját router. Itt ki kell emelni, hogy ez csak akkor igaz, ha nincs IPTV!!!
Az iptv-től amúgy is idegenkedem kissé, mivel minden egy dróton érkezik, azaz ha valami gond van, akkor se telefon, se internet, se tv nincs, tehát ez a kockázatporlasztás alapvető kívánalmait sem teljesíti. Ezzel még mindíg együtt tudnék élni, hiszen a T-nek is van SATTV szolgáltatása. Hozzáteszem, hogy jelenleg a SATTv esetében is saját eszközöket használok, így ezek is tökéletesen működnek. Kérdés, ha mindent összetolnék T-re, mi történne azon kívül, hogy tény, hogy kevesebbe kerülne? Jelenleg én úgy döntöttem, hogy még nem kapkodom el.
Nem kívánnálak se le, se rábeszélni a váltásra, inkább csak kicsit tágítani szándékoltam a lehetőségeket illetve gondolkozni-valókat. 

NAS: Hogy ezzel lehetnek e gondjaid, ez csak attól függ, hogy mire használod. Ha mondjuk be van kamerázva az otthonod plusz még néha 4-5 helyről is akarod egyszerre elérni, meg netán torrent is fut a háttérben, akkor azért lehetnek Neked is problémáid az "ingyen eszközökkel".

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zygy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Próbálom össze szedni hogy mik hangzottak el: 

6030-al lehet gond az tud kerregni a 3.5 hdd böl fakadóan vagy a felujított akkor azért, a 2231-el én vígan el vagyok 2.5 hdd hangja nem mondom hogy nincs de szinte semmi. Lehet aludni vele sőőt sokkal jobban mint a 6030-al.

Tvgo az jár minden tv előfizetés mellé, viszont annyi csavarral hogy nem vesz le a mobil adatkeretedből ha magenta 1-es előfizető vagy. Mondjuk a magentának van más értelme is pl üzletben vagy 1414-en előbb foglalkoznak veled. Meg volt nemrég magentásoknak külön koncert is.

@jajlo 1000-es net mellé kapsz egy D-link routert amit a Gls fog kiszállítani neked, azért mert a Hgw wifi-je nem tud 2,4 és 5 ghz-et dualbandel. Az ajándék router viszont igen.

Ha találsz ennyi műsort amit felvegyél le a kalappal, viszont azt tudnod kell hogy a felvétel nem kimenthető és ha elromlik a box bukod a felvételeket is. 

Nem zavar be a Nas maximum annyit kell csinálnod hogy a portot nyitsz neki ha el akarod kintről is érni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
44 perce, acel írta:

Itt tiszteletben tartjuk az üzemeltető ÁSZFjét. Összehasonlítani másik portál fórumán lehet.  Én inkább a felvevős boxok zajarol kérdeznék itt a helyedben, régebben olvastam panaszt rá, most nem tudom mi a helyzet. Illetve a fogyasztásuk a maniam. Ha Ts mobilod van akkor esetleg előny lehet az ingyenes adat tvgo-hoz a drágább mobil előfizetéseknél. Az internetre vannak igényeid? Kell erős wifi, játszol online, krll bonyolult belső hálózat, és külső hozzaferes az eszközeihez? Kis eséllyel ezzel lehetnek problémák a Tnél.

Igen vannak a netre igényeim a netmánia 1000-es  gondoltam mellé, az elég erős. A felvevős box meg azért kell, mert vannak adások amit szeretnék rögzíteni de a javított 160 Gb hát az nagyon karcsú :( a 320 Gb se sok, de ugye több mint a 160.... Szóval sok olyan tényező van ami aggaszt és ezért kérdezem. 

amúgy van nas hálozatom remélem azt nem zavarja be? Szóval azt sem tudom hol lehet ezeket megkérdezni, mert erre nem tudnak telefonon válaszolni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 06. 23. at 20:24, Bandi001 írta:

E bejegyzés felett elsiklottam az előbb.

Igen, szeretném, hogy hosszabb ideig legyen látható, több és olvashatóbb infóval.

"egy másik efi réteget fog irritálni" Na ne márO.o Ha le tudták programozni, hogy az infósáv egyáltalán megjelenjen, akkor csak egy számot kell átírni, hogy mennyi ideig, vagy rábízni a felhasználóra. Lásd az előző bejegyzésemet.

Engedd már meg nekünk, egyszerű fórumozóknak, hogy ******junk (tőled idéztem, de én kérek elnézést). Ha nem tennénk, nem dolgoznának a következő fw-n.

Ha szándékos volt az idő csökkentése mert az efik kérték akkor igen. Szerintem ez most véletlenül lett ennyi, és senki sem tudja hogy a hosszabb idő mindenkineek jobb lenne vagy csak pár embernek. Szakembereket  nem látott az új felület az biztos.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 perce, jajlo írta:

Ok, köszi. Igaz nem értem de ez van. Én arra gondoltam, hogy megerősíti itt valaki, hogy igen jó képe van, nem esik szét, hozza azt a minőséget ami kell. A HD adások felbontása is rendben van. Vagy nem a hagyományos  televíziózás még jobb mint ez. 

Szerintem, ezt meg lehet írni, ezzel ki mit sértünk nem tudom, végül is akkor minek ez a fórum, nem?

Itt tiszteletben tartjuk az üzemeltető ÁSZFjét. Összehasonlítani másik portál fórumán lehet.  Én inkább a felvevős boxok zajarol kérdeznék itt a helyedben, régebben olvastam panaszt rá, most nem tudom mi a helyzet. Illetve a fogyasztásuk a maniam. Ha Ts mobilod van akkor esetleg előny lehet az ingyenes adat tvgo-hoz a drágább mobil előfizetéseknél. Az internetre vannak igényeid? Kell erős wifi, játszol online, krll bonyolult belső hálózat, és külső hozzaferes az eszközeihez? Kis eséllyel ezzel lehetnek problémák a Tnél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, acel írta:

Bocs mobilon torolhetetlen a idézet box.

Összehasonlítani nem lehet, a T tachniki paraméterei (bitrata)már elhangzottak itt.. talán 9mbs max hd, az sdre keress rá, 

Ok, köszi. Igaz nem értem de ez van. Én arra gondoltam, hogy megerősíti itt valaki, hogy igen jó képe van, nem esik szét, hozza azt a minőséget ami kell. A HD adások felbontása is rendben van. Vagy nem a hagyományos  televíziózás még jobb mint ez. 

Szerintem, ezt meg lehet írni, ezzel ki mit sértünk nem tudom, végül is akkor minek ez a fórum, nem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bocs mobilon torolhetetlen a idézet box.

Összehasonlítani nem lehet, a T tachniki paraméterei (bitrata)már elhangzottak itt.. talán 9mbs max hd, az sdre keress rá, 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 órája, jajlo írta:

Nem értem, nem lehet egy ilyen kérdést feltenni?  Mi ebben a sértő, vagy illetlen? 

Ekkor: 2014. 11. 20. at 13:38, Roli82 írta:
Ekkor: 2017. 01. 26. at 18:19, OldMike írta:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, anonymus írta:

Sajnálom de erről nem adhatok pontosabb felvilágosítást.  Mindazon által ha jól tudom ezért a moderátornak harapnia kell. 

Nem értem, nem lehet egy ilyen kérdést feltenni?  Mi ebben a sértő, vagy illetlen? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Telekom.

Mikor lesz javítva az, hogy egy áramszünet után a csiga lassan elinduló HGW-hez az iptv box automatikusan kapcsolódjon?

Pl. Előre beállított felvételem volt 14:00-ra. Reggel 9:00-kor volt 5perc áramszünet. Munkából hazaérve természetesen nem az fogad ,hogy visszanézhetem a műsort, hanem az,hogy a box nem tud csatlakozni a hálózatra. Persze manuálisan ,gombnyomásra kapcsolódik 5mp alatt.

Nyilán azért,mert a csodás HGW cirka 2 perc alatt bootol, a box meg hamarabb és abban a pillanatban nem látja a hálózatot.

Legyenek már olyan kedvesek beleírni a szoft-ba, hogy próbálkozzon már az a szerencsétlen iptv box boot után mondjuk 20percig 1percenként kapcsolódni. Talán akkor sikerülhet a felvétel.

Mindezek mellett a másik , hogy az andoidos műsorújság app(már amikor épp használható) vígan kiírja nekem ,hogy a felvétel beállítása sikeres. Hogy lehet sikeres ha a box nincs a hálózaton???

Ezek ***** és amatőr hibák.

Azt meg csak emlékeztetésként mondom, hogy ezért én havonta +1000 forintot fizetek!!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok.

Egyik napról a másikra ezt írja ki a Tv: Az ön tévéje nem képes a hdmi videószolgáltatások használatára. Másikkal is próbáltam. Mindkettő jó a PC és a TV között. Mit tudok tenni? Előre is köszönöm a válaszokat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Műsorújság is változott de most a piros karikák nem látszanak jól.

19511981_1775798772436393_1584752610_n.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Archív tv így szeretlek. 

IMG_3983.JPG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Extrák menüpontban változott a betűméret.   

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnálom de erről nem adhatok pontosabb felvilágosítást.  Mindazon által ha jól tudom ezért a moderátornak harapnia kell. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, anonymus írta:

Viszont ingyenes lett az archív tv aminek vmivel szebb a képe mint az élő adásnak elég sok tartalommal. 

Köszi,  a 3 betűs szolgáltató és ez között amúgy van képminőségi különbség? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon sehonnan maximum annyi hogy nem szép fényes kívül hanem ilyen felcsiszolt körömreszelőre emlékeztető felülete van. 

Inkább a nemet mondanám mivel egyrészt nincs már új másrészt mindenki újat akar, holott hiba esetén ingyen cserélik egy másikra. 

Stabilitással annyira nem szokott gond lenni ha baj van akkor az utcai hálózat szokott általában köhögni, de hát az nagy eséllyel a netet is megöli. 

Viszont ingyenes lett az archív tv aminek vmivel szebb a képe mint az élő adásnak elég sok tartalommal. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
55 perce, anonymus írta:

Cisco 2231 vagy 6030-at szoktak adni sebességben nincs eltérés. Méretben csak egikben 2.5 hdd van másikban 3.5 méretű. Amelyik nem javított abban 320Gb a javítottakban jellemzően 160Gb hdd van. 

Nagyon köszönöm a választ.

Azt honnét tudom, hogy melyik javított és melyik nem? Nem  kérhetem hogy újat hozzanak ki?

A szolgáltatás minősége az milyen? 

Köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 minutes ago, anonymus said:

Készült egy javított olvashatóságú verzió kérdés melyiket kapta meg. Ha az újat akkor ... ha a régit akkor türelem ki pörgetik akik hátra vannak még és meg kapják azok is akiknek a régi van fent. 

Köszi. Nem tudom, melyiket kapta, a héten mondta először, hogy rosszabbul lehet olvasni listát.  Majd kiderül, javul-e valami.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Készült egy javított olvashatóságú verzió kérdés melyiket kapta meg. Ha az újat akkor ... ha a régit akkor türelem ki pörgetik akik hátra vannak még és meg kapják azok is akiknek a régi van fent. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Idős usernél megtörtént az UI frissítés. Nem örül neki, mert alul az infosáv nagyobbra lett véve, és emiatt a felvételek, műsorok listájában kisebbek a betúk, mint korábban.

Lehetne ilyesmire is gondolni a fejlesztéseknél, hogy eleve nincs mindenkinek óriás LCD tévéje, az idősebbeknél inkább esélyesebb, hogy kisebb tévét néznek,  ezért nekik nem mindegy, hogy mekkora a betűk mérete.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most