Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2287 válasz erre a kérdésre

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát tudod ki kell porolni meg ilyenek :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 08. 16. at 16:04, Deino írta:

Karbantartás :D

Most olvasom a  szeptemberi hónapba sok karban tartás lesz iptv-n, sőt még oktoberben is. ;) Jó nagy karbantartás! :);)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak tippeim vannak.

Elobb mindig a TV-t kapcsold be es csak utana az stb-t.

Masik. Dugd at a TV-ben egy masik hdmi bemenetbe.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Segítséget kérnék. Problémám a következő: kb 3 hónapja van IPTV. Egyik reggelre a tv a következő hibaüzenetet írta:  Az Ön tévéje nem képes a HDMI videoszolgáltatások használatára. Előtte semmi gond nem volt. Ja, és a másik tv gond nélkül működik. HDMI kábelt cseréltem. A hiba továbbra is fenn áll. Most scart csatlakozóval működik. Javaslat? Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

:D Akor öröm és bódottá:)))

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Próbáltad cserélni a scartot?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az egész kép rozsaszin, ugyértve mintha rozsaszinen kivül más szint nem us futna rajta.Nekem scart kábellel müködik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rózsaszín lett a kép? Kicsit részletesebben pls. Cseréltél HDMI kábelt is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Nos az lenne a problémám,hogy ma egyik pillanatról a másik az IPTV adása rózsaszinre váltott.Nem tvvel van a probléma valószinüleg az IPTV box egységgel, ujrainditottam illetve kábeleket is ellenőriztem és még mindig ugyan az a hiba áll fenn.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Türelem / szinkronizálás  törlése újra ilyenek többet nagyon nem lehet ezzel kezdeni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

, mert a mobil alklmazáson meg nem latom a felvett műsorokat az nem szinkronizál be. 

Mi a megoldás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a baj hogy ez ilyen szerencse kategória, nem tudom hogy lehet életre kelteni van akinek működik van akinek nem. 

Gyakorlatilag is ez része az iptv media room rendszernek hogy ha van felvevős box ami be van kapcsolva akkor eléred.

Az is ilyen hol jobb hol rosszabb igazán jó sose volt,  én belépni se tudok ....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nem latszik sajnos.  Mi lehet az oka ebben kerhetem a segitséget? 

Illetve mindegy a 3 boxom kzül melyikkel rendelem ujra össze ? Mert most töröltem az összerendelést. 

Elvileg átjárható a box ilyen teren ,hogy latom a felvételeket elvileg? Meg tudok felvételt inditani. 

a telekom.hu musorujsag alkalmazás eléggé nem mükődik. belépés utan csomo menüpontja 404 es hibat ir 1412 nem tud mit mondani. 

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/televizio/telekom-tv/musorujsag

köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
44 minutes ago, László89 said:

ja hogy a telekom alkalmazasba.. megvsn. az eddig felvett musot a boxon nem szinkronizalja be az alkalmazasba?

Van egy Telekom műsorújság alkalmazás ott. De be kéne valós időben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, László89 írta:

illetve hogy tudok szoftvert frissiteni vagy frissitest keresni a boxomon?

Sehogy. Azt a Telekom végzi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ja hogy a telekom alkalmazasba.. megvsn. az eddig felvett musot a boxon nem szinkronizalja be az alkalmazasba?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

es hol ?  tavolrol weben mi az eleres?

weben belepek a musor ujsagba csomoszor 404 hibat ir. modositasnal. meg irja hogy a fukcio csak felvevos boxal erheto wl. pedig az felvevos. mt azonksito ********* solymari cim

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Távolról tudsz felvételt indítani törölni csatorna listát szerkeszteni stb stb. Menü gomb megnyomása utána / Extrák fül és ott Műsorújság össze rendelés és ott az összes szükséges infot meg kapod. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

koszonom. tqvolrol ugytudoma telekom musor uhsagbol tudom weben kezelni. de azt hol erem el pontosan

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

isb 2001 nem felvevős, a 2231 és 6030 felvevős egységesen 320Gb-os, Nincs szükség bővítésre így is rendegetek hely van rajta. Bővíteni ÁSZF megsértése nélkül nem lehet. 

Egy felvevős boxot kapsz csak és a másik két boxon indíthatsz felvételt és lejátszhatsz de felvételek az elsődleges boxon lesznek tárolva. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

erdeklodnek  hogy a Cisco isb 2001 felvevos boxba mekkora a winyo? bővithető e valahogy? cserelheto e? külső rakotheto e?

igaz e hogy egy cimen csak egy felvevos box lehet? tehat a plus 2db ami kint van azon indithto felvetel csak az elson tarolja fizikailag? es megnezheto amin az elson fel lett veve

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A sima nem felvevős boxok között max kinézetre van különbség, hardveresen szoftveresen ugyan az mindegyik.

Az boxon található USB port ilyen dolgokra alkalmatlan, max mobil telefont lehet vele tölteni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
kiegészités

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most