Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Tisztelettel szeretnék hangot adni abbéli indulatos véleményemnek, hogy Magyarország legnézettebb kereskedelmi csatornájának, az RTL Klub HD streamnek kivétele a kínálatból, számomra az előfizetők szembeköpése, kicsinyes anyagi intézkedés egy több milliárdos cégtől, és elfogadhatatlan. Több százezer forintos televíziómon nem vagyok hajlandó tintapacával felérő SD minőségben nézni kedvenc műsoraimat. Mindez pont akkor érdekes, amikor a konkurens cég pont most vezeti be a csatorna HD változatát. Egy biztos. A következő hűség időszakban már nem ennél a cégnél leszek. Alig várom, hogy megszüntethessem az előfizetésemet!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Valaki segítsen légyszi!

 

Szeretnénk beállítani az iptv-n a korhatár besorolás szerinti korlátozást, hogy 12 éves lányunk ne láthasson 16+-os műsorokat még véletelenül sem, de több akadályba ütköztem:

1.: ha rányomok a 16+ gyerekzár beállításra, akkor AUTOMOTIKUSAN beállítja a "nincs korhatár besorolás" négyzetet is, ami azt jelenti, hogy semmit nem tud nézni az ember pin kód nélkül.

2.: a 18+-os csatornékat pedig simán engedi nézni, mert a telekom úgy jeleníti meg a műsorújságben, hogy nincs korhatár besorolás...

Lehet ezzel vmit csinálni?

 

Köszi

hamar

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Egy példa: volt az RTL-en a Wall Street farkasa, ami 18-as, de hiába volt beállítva, simán ment kód nélkül... felvettük, és ott is simán ment kód nélkül. Valamint ha a 16+-ot be akarom állítani, akkor automatikusan az összeset kódolja. Lehet ez programozási hiba? ja, és mindkét beltérink ezt csinálja!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

nekem egyébként olyan mezzo feelingem van, amikor az rtl hd-t hiányolják :)  (bár elhiszem, hogy a BK csak HD-ban az igazi, de akkor is...)

amíg volt, a kuttya nem nézte és nem kereste, aztán kivették a kínálatból és mindenki meg volt érte őrülve...

őszintén, ha pl filmeket nézzük, aki HD tartalmat akar, az beszerzi magának, nem a tévé megjelenésre játszik...

tévében a HD-nak hol van értelme? Talán Sport, Természetfilm kategóriáknál, de másnak más elvárása, ízlése van

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát nézzél bármilyen filmet nagytv sd-ben közelről. az telekomnál hdnek titulált 720p -el is sokkal élvezhetőbbek a mai filmek és nincs mindenkinek szabadideje torrenten keresgélni.
A mostani váltásal inkább az fimlmbox kikerülése a drágitás. A filmbox ezután csak plusz ezer forintért elérhető:

Ráadásul az új félhd-k is csak félcsatonák amig csak 1 hd stream-et ad egy előfizetés.
Ez a módosítás elég jelentős áremelésnek néz ki így.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Novemberi keltezésű számla alján szerepelt egy összefoglaló a változásokról.

Nekem is volt a 2014. novemberi keltezésű számlán, összefoglaló a 2015. január 6.-i változásokról! Magán a számlán volt rajta, a számla utolsó oldalán, apró betükkel volt! Úgy látszik, sokan nem olvassák el tiszteségesen a számlájukat. Ami sajnos elég nagy baj! :smileywink: Tessék el olvasni a számlát! Nem csak a fizetendő összegig kell el olvasni egy számlát, hanem a számla összes oldalát, és a számla összes betűjét, tessék el olvasni! :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

azért nem 10 centiről kell tévét nézni, megvannak az ideális, élvezhető távolságok.

a felbontásnak is sok köze van ehhez, pl. egy nagyobb felbontású kép közelebbről nagyobb élményt ad, mint túlságosan távolról, vagyis inkább úgy írom, hogy nagyobb értelmet ad. És akkor még hangról, nem is beszéltünk, de az most más kérdés és tolódunk a házomozi téma felé...

100 centi átló (ezek a 39-40 colos kategória készülékei) körül a SD tartalmat kb 3 méterről, 720p-t kb 2,5 méterről, full HD-t pedig olyan 1,5 méterről érdemes nézni, hogy kiadja amit ki kell adnia.

Én 39 colos full hd pana tévét kb 2,5 méterről nézek, tévé adások minősége elfogadható, bár túl nagy elvárásom nincsen, mivel továbbra is tévéműsorról beszélünk (De pl van néha hogy az m1 olyan gyatra minőségben jön SD-ben a mennyei bajnokság közvetítéseiben főleg, hogy hirtelen azt hiszem, hogy megye I-es bajnoki van :) )

Minőségibb, illetve ízlésembe illő tartalmat pedig beszerzek, erre sajnos némi időt kell szánni, ha erre van szükséged.

Én pl a filmbox kínálatától nem vagyok elájulva (részemről értékelhetetlen), nem én vok a célközönségük az tuti :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

@Boomer

 

abszolút igazatok van, nagyon sokat számít a hely és kínálat egyensúlyának megtalálása! én személy szerint "hatalmi mániás" vagyok és szeretem a minél nagyobb tévét, képet látni, nézni, így ebben mindig a logikus maximumra törekszem... a 3 méterről 2 méteres kép az abszolút baráti, kimondott otthoni mozi feeling, főleg egy jó hangrendszerrel...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A legtöbb ember nem számol ezzel, megveszi a nagytv-t és nézi. ha kis szobában nézi akkor igen is bosszantó a homályos rtl az 720p helyett. Mostmár sokan észreveszik a hd hiányát.
De a probléma inkább a csomag árazásából adódik.  A telekom megint infláción túl emel- legalábbis úgy tűnik. és lenyomja  aa torkunkon. Az érthető hetőssé vált rtl hd-t kiveszi.  De fizetős csatorna elvétele imgyenesek berakása mellett ciki. 
És az adott minőség még minding gázos. 1- 720p-s streamet nevezni HDnek.....


 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A legtöbb ember nem számol ezzel, megveszi a nagytv-t és nézi. ha kis szobában nézi akkor igen is bosszantó a homályos rtl az 720p helyett. Mostmár sokan észreveszik a hd hiányát.
De a probléma inkább a csomag árazásából adódik.  A telekom megint infláción túl emel- legalábbis úgy tűnik. és lenyomja  aa torkunkon. Az érthető hetőssé vált rtl hd-t kiveszi.  De fizetős csatorna elvétele imgyenesek berakása mellett ciki. 
És az adott minőség még minding gázos. 1- 720p-s streamet nevezni HDnek.....


 

Az is HD csak nem full. :smileywink: VDSL,kábel,optikán a 1HD stream full HD,ja tudomásom szerint már kábelen ,optikán a új efiknek van már 2 HD stream is

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...