Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Spíler 2, spíler extra


AlcohollicA Hun

Kérdés

  • Válaszok 256
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 4

Hello @AmandaD, ügyfelek vagyunk, mi te (lásd fórumszabályzat, amit a regisztrációkor elfogadtál, a Té csak a felületet adja). annyi az előnyünk, hogy superuserként sok infót megkapunk, hogy segíthessünk itt a fórumon. és átolvasva a topikot nem tudom, honnét vetted, hogy bárki le***** (a fórum azért van, hogy kérdezhessünk, megmondhassuk a magunkét, így minden oké)

másrészt (ez már mindenkinek, hello mindenki) nem leszek népszerű, mert szokás szerint a logika oldaláról nézem :D a Spílert a publikus mérések alapján lényegében senki nézi, cserébe ha a kettes is sportcsatorna lesz, akkor a közvetítési jogok és a csatorna gazda által rárakott haszonkulcs miatt ***** drága (és ugyanúgy százalékosan mérhetetlen nézettség várható). na most, mivel az árát nem tudják ránk nyomni (valami tavalyi szabály, ami sok esetben hasznos, ilyen esetekben gáz), így a Té dönthet, a működési költségei kárára berak egy drága és az ügyfeleinek 99,9%-a által nem nézett, így a 99,9% számára pluszban átlapozandó csatornát, vagy egyszer élünk (nem számít a költség, és a túlnyomó többség bosszúsága) alapon a 0,01%-nak kedvez. nem tudom, mit főznek éppen a boszorkánykonyhájukban, de ha én lennék a góré, tuti nem így raknám be (nem én vagyok, így türelemmel várok, mi lesz a vége, nekem, a 99,9%-hoz tartozónak kedveznek, vagy a Spíler-fun 0,01%-nak). a kecske-káposzta megoldás az lehetne, ha kidobnának egy új csomagot, amiben benne a Spíler2 is, így aki akar, valami plusz baksisért válthatna rá (Spíler-funok igen, én nem, így közös boldogság azzal, hogy én azért bosszankodnék az újabb átlapozandó csatornahely miatt, de ha ez a Spíler-funoknak örömet szerezne, akkor én bevállalnám)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

@teherwagon Én se leszek vagyok népszerü, és sajtàt véleményem. De foci jogok vándorolnak, elvárás hogy minden foci csati legyen bent. Ne emelkedjen az ár, aki nézni akarja ne keljen többet fozetnie. Nekem ez a méreg az egészbe. Ha meg elmegy onnan a foci, marad plusz egy sport csatornánk. Nem akarom folytatni mert annak sanszos hogy banhammer a vége.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 08. 11. at 10:24, anonymus írta:

Naponta kérdezitek többen, naponta másoljuk be ugyan azt a választ. Holott mindent elmondunk amit lehet.

 

49 perce, teherwagon írta:

Ok, szerintetek ez a normális válasz. Értem.

A 0.01%-ról. Nem említed, hogy ez jelenlegi nézettség. Garantáltan sokkal feljebb megy ahogy elkezdődnek a BL és az La Liga meccsei.

De úgy látom, teljesen felesleges itt bármit is kérdezni, mert csak nyomjátok az üres kifogásokat. De ez már nem probléma.

Szép napot mindenkinek.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @AmandaD, akkor bejött a számításom, nem lettem vele népszerű :Da Spíler jelenlegi nézettsége kicsivel magasabb, de ha a figyelem több csatorna között oszlik, akkor alacsonyabb lesz (én azzal az értékkel számoltam). az említett események nyomhatják ugyan valamennyire (egy-egy csúcsműsorra akár a pár %-ot is elérheti), de utánuk bezuhan, és az lesz, amit anonymus írt, egy újabb csatorna a nyakunkon, ami a közel 100%-ot bosszantja (ami pedig a csatornagazdák sara, hiszen enélkül esélytelen lenne újabb és újabb csatikat ránk sózni). ez van, a többi a csatornagazdán és a Tén múlik, nem rajtunk. tiszteletben tartom, hogy ez vagy anonymus stílusa nem tetszik, cserébe annyit kérek, hogy sértődés helyett te is tartsd tiszteletben, hogy anonymus ügyfélként annyit tud közzétenni, amit a Tétől kap (ami sokadjára ismételve valóban unalmas lehet, de javaslom, próbáld ki, csatlakozz hozzánk, és nézd meg, milyen egy fórumozó élete, milyen "társadalmi munkában" segíteni a kérdezőket)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

"...közel 100%-ot bosszantja" 

Egy Barca vagy Real meccs? Lehet, nem tudhatom. A környezetemben élő embereket - női és ffi focirajongókat - pl biztosan nem. De ennek Ti jobban a tudatában vagytok. Számotokra hozzáférhetőek a nézettségi adatok. Sőt, ezek szerint a VÁRT adatok is.

A "társdalmi munkában" - ról. Ha unalmas válaszolni a kérdésekre ... ugye erre nem kell reagálnom.

..."milyen "társadalmi munkában" segíteni a kérdezőket". Pont ezzel van gond! A segítséggel. Ha azt mondjátok, hogy nem tudtok semmit a dolgokról, az nem segítség. Az csak terelés.

Azt hiszem, hogy nem sértettem meg senkit. De ha valaki focistának áll, ne csodálkozzon, ha megrúgják. :) És ez nem rátok vonatkozik.

További szép napot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A Spílernek és a szolgáltatóknak is az az érdekük, hogy a csatorna látható legyen. Másrészt a T mint (volt) monopolszolgáltató lobbizhatna leginkább azért, hogy változzanak a jogszabályok, a műsordíj helyett a tévétársaságoknak kelljen fizetni fenntartási díjat, hiszent azok meg a reklámbevételekből nyereségesek. Amíg ez nem lesz így, addig az ilyen jogdíjváltozás utáni mondvacsinált nézettségi adatokra hivatkozó tárgyalások mind bohózatba fognak fulladni.  Hasonló volt az emlékezetes két évvel ezelőtti NG ügy is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
1 órája, zoli62 írta:

A Spílernek és a szolgáltatóknak is az az érdekük, hogy a csatorna látható legyen. Másrészt a T mint (volt) monopolszolgáltató lobbizhatna leginkább azért, hogy változzanak a jogszabályok, a műsordíj helyett a tévétársaságoknak kelljen fizetni fenntartási díjat, hiszent azok meg a reklámbevételekből nyereségesek. Amíg ez nem lesz így, addig az ilyen jogdíjváltozás utáni mondvacsinált nézettségi adatokra hivatkozó tárgyalások mind bohózatba fognak fulladni.  Hasonló volt az emlékezetes két évvel ezelőtti NG ügy is.

Mai helyzet borzalom, anno nem T-nél máshol csináltam ezt. Veszek egy csatit, kapok mellé még négyet. Azokat el se oszthtom mert nmhh. Elszámolnom kell a nmhh fele a csatorna fele. És tárgyalni mi mennyi hogy merre. Kicsi cégeknél lazán kijön hogy hmm egy efin 50ft haszon.  Akkor még én fizettem az encodert, a fejet kártyát,, monitor rendszert. Jah és én megyek a csatornához hogy szabad?? Had oszam el a csatornádat léccccccci. De a jel forrását és én teremtem meg persze. Amihez manapság kevés a sat vagy eze kell egy pont pont optika. Ezek csak a jéghegy leg leg teteje.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Egyes embereknél kicsit lenyomta a biztosítékot fejben ez a bejegyzésem.

Az még egy dolog, hogy túl lett rinyálva az egész. Ráadásul nálam idősebb 30-40 éves emberek teszik ezt.

Annyi kérdésem lenne tőletek, hogy szöveg és mondatértelmezést tanultatok iskolában? Lehet velem van a baj, de itt elég sokszor nem értem bizonyos "írásokat" annyira se füle, se farka a mondanivalójának. Helyesírásról még egy szót nem ejtettem akkor!

Legyetek szívesek fejezzétek be az óvodás viselkedést könyörgöm! 

Üdv: Zsolt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, anonymus írta:

Mai helyzet borzalom, anno nem T-nél máshol csináltam ezt. Veszek egy csatit, kapok mellé még négyet. Azokat el se oszthtom mert nmhh. Elszámolnom kell a nmhh fele a csatorna fele. És tárgyalni mi mennyi hogy merre. Kicsi cégeknél lazán kijön hogy hmm egy efin 50ft haszon.  Akkor még én fizettem az encodert, a fejet kártyát,, monitor rendszert. Jah és én megyek a csatornához hogy szabad?? Had oszam el a csatornádat léccccccci. De a jel forrását és én teremtem meg persze. Amihez manapság kevés a sat vagy eze kell egy pont pont optika. Ezek csak a jéghegy leg leg teteje.

Akkor én is hozok egy példát. Anno szintén nem a T-nél, hanem egy másik szolgáltatónál analógon meg tudtam rendelni egy csatornát pénteken, és hétfőn lemondtam. Most hol ban ilyenre lehetőség a digitális világban? Sehol. Esetleg a németeknél az IPTV Next, de azért az se ugyenilyen. Na ezért mondom az, hogy ez az egész tárgyalásosdi, ami a kommunikációban szerepel, csak egy hohózat, én ezen csak nevetni tudok. Aki  akarja, úgyis megoldja más módon. Más kérdés, hogy ezek az ilyen-olyan streamek mennyire biztonságosak, hogy mást ne mondjak.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, dptrsk írta:

Az miért nem fordul meg senkiben, hogy a Spíler2-nek írjon, hogy hol az online stream, amire elő lehetne fizetni?

Szerintem ez 2018 egy teljesen alap dolog kéne, hogy legyen.

Talán mert Telekom előfizető vagyok? És ELVÁROM a szolgáltatótól, hogyha a Spiler 2 nyomatja az igényelt, és eddig meglévő meccseket a Sport1-2 helyett, akkor ne nekem kelljen utána járnom a dolgoknak. Megtettem, amikor szolgáltatót kerestem és én úgy kötöttem szerződést, hogy a BL és Spanyol  La Liga meccseit láthatjuk. Szerintem most a Té - nek kell lépni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 órája, btz írta:

@AmandaD

Nem is TV csomagra szól a szerződésed, hanem a mérkőzésre? ? Neharagudj, de én ilyen szerződésről még nem hallottam. 

" Megtettem, amikor szolgáltatót kerestem és én úgy kötöttem szerződést, hogy a BL és Spanyol  La Liga meccseit láthatjuk. "

Ezen mit nem értesz? A Tv csomagban szerepelt a Sport 1-2 csatorna, amelyek az említett meccseket adták. Már NEHARAGUDJ. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 08. 14. at 12:30, AmandaD írta:

" Megtettem, amikor szolgáltatót kerestem és én úgy kötöttem szerződést, hogy a BL és Spanyol  La Liga meccseit láthatjuk. "

Ezen mit nem értesz? A Tv csomagban szerepelt a Sport 1-2 csatorna, amelyek az említett meccseket adták. Már NEHARAGUDJ. :)

Hagyd a francba őket.

Szórakozni tudnak a másikon, de tényleges információkat nem tudnak nyújtani.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Személyeskedés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

@AmandaD

Azt értem, hogy ezek a csatornák adták ezeket a meccseket, de a Telekomnak a csatorna tartalmához nem sok köze van, így nyilván a TV előfizetői szerződésedben sem szerepel semmilyen tartalmi kitétel, így az elvárásod nem értem, miszerint a Telekomnak közelessége lenne olyan csatornát nyújtani neked, amin ezek a meccsek mennek. 

A T majd nyilván lép, ha lezajlottak a tárgyalások a csatorna tulajdonosaival, aszerint, hogy miben sikerült megegyezniük. Ha erről a döntésről lesz információ, akkor itt közzé lesz téve. 

@zunicum

Nem tudom, hogy ki vagy te és mi alapján érzed úgy, hogy a SUPERUSEREKET ilyen jelzőkkel minősíted, de én nem láttam itt egyszer sem, hogy te letettél volna bármit is az asztalra a fórumon kérdezők részére, így nem értem mire fel ez a minősítési szöveg. A fórum számodra is nyitva áll, lehet segíteni a felhasználó társaidat ahelyett, hogy másokat minősítenél, olyanokat akik már nem egy esetben oldották meg fórumtársaik problémáit, mialatt te kb semmi konstruktívat nem tettél

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@btz A lényegre tapintottál.

24 perce, btz írta:

A T majd nyilván lép, ha lezajlottak a tárgyalások a csatorna tulajdonosaival, aszerint, hogy miben sikerült megegyezniük. Ha erről a döntésről lesz információ, akkor itt közzé lesz téve.

Pont ez a gond. Már írtam, de újra leírom: Mi hétköznapi előfizetők, kb. 2 hónapja tudjuk, hogy a Spiler fogja adni az általunk igényelt meccseket. A nagytudású vezetőség valószínűleg sokkal régebb óta. De mind ez ideig még egy halvány jelzést sem kaptunk arról, hogy mi várható. Lesz-e Siler 2? Nem lesz? Értem én, hogyha most azt mondanák, hogy nem lesz, az tömeges Telekom előfizető vesztést okoz. De azért ennél a semmi tájékoztatásnál többet várunk. Legalább biztassatok: hajrá Amanda ! Vagy hasonló. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

@AmandaD

Nyilván csak eldőlt dolgokról lehet információt adni, addig felesleges azon filózni, hogy lesz e nem lesz e. Ezért nem lehet mondani semmit. Az oké, hogy köztudott, hogy XY műsor melyik csatornán lesz, de ez még mindig nem ok arra, hogy a Telekom biztosan betegye. Bár biztos hogy sokakat érdekel, sokakat pedig ugyanakkor  nem.

Persze biztatatunk, bár nem mintha sokra mennél vele, de ha így neked könnyebb akkor kiírom: Hajrá Amanda! ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 hour ago, btz said:

@AmandaD

Azt értem, hogy ezek a csatornák adták ezeket a meccseket, de a Telekomnak a csatorna tartalmához nem sok köze van, így nyilván a TV előfizetői szerződésedben sem szerepel semmilyen tartalmi kitétel, így az elvárásod nem értem, miszerint a Telekomnak közelessége lenne olyan csatornát nyújtani neked, amin ezek a meccsek mennek. 

A T majd nyilván lép, ha lezajlottak a tárgyalások a csatorna tulajdonosaival, aszerint, hogy miben sikerült megegyezniük. Ha erről a döntésről lesz információ, akkor itt közzé lesz téve. 

@zunicum

Nem tudom, hogy ki vagy te és mi alapján érzed úgy, hogy a SUPERUSEREKET ilyen jelzőkkel minősíted, de én nem láttam itt egyszer sem, hogy te letettél volna bármit is az asztalra a fórumon kérdezők részére, így nem értem mire fel ez a minősítési szöveg. A fórum számodra is nyitva áll, lehet segíteni a felhasználó társaidat ahelyett, hogy másokat minősítenél, olyanokat akik már nem egy esetben oldották meg fórumtársaik problémáit, mialatt te kb semmi konstruktívat nem tettél

 

 

Csak ez alapján írtam, hogy szórakoznak a társadalmi munkában dolgozó superuserek.

 

On 2018. 08. 13. at 5:10 PM, btz said:

Jofan gesza mék ke tártyalni hoty bekerü hessen csatorna attik várá és nészed a Juhrosportot

Minimum elvárható, hogy normálisan posztoljon az illetékes kartárs, akármilyen tájszólással is írjon valaki.

Akinek nem inge, az ne vegye magára.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zunicum
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 minutes ago, btz said:

@zunicum

Ne keverd már a komplett írástudatlanságot a tájszólással. 

Ha neki lehet így írni, akkor én mért nem tehetem meg? Vagy én akkor nem írhatok "tájszólással"? 

Igen, hiszen fórumgazda vagy. Ha ezt nekem kell elmagyarázni, akkor nagy gondok vannak nálad.

Ő csak egy ügyfél, aki érdeklődne tegye bármilyen rossz helyesírással is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...