Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatornaválaszték


andrasw

Kérdés

  • Válaszok 197
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 3

Augusztus 2.-tól

Az M5 csatorna elosztásra kerül az IPTV valamint a digitális kábeltelevízió, a műholdas televízió, és a TV GO TV szolgáltatások alapkínálati csomagjaiban. Az M5 HD csatorna elosztásra kerül az IPTV, a digitális kábeltelevízió, és a műholdas televízió Családi + HD csomagjaiban. A változással érintett csomagok előfizetői részére az M5 csatorna TV GO szolgáltatással is elérhetővé válik. A műholdas televízió Családi + HD csomagból kikerül az ATV HD csatorna. A PRO4 csatorna elnevezése Mozi+ elnevezésre módosul.
Az Universal  Channel kikerül az IPTV, analóg és digitális kábeltelevízió, a műholdas televízió, valamint a TV GO élő TV szolgáltatások kínálati csomagjaiból mert a csatorna megszűnik!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Épp most, Roli82 írta:

Ki írta, hogy az van helyette? Szerintem senki! Mellesleg az Universal Channel megszűnik azért kerül ki  a kínálatból!

Tudom, hogy nem helyette van.  Kiváncsi vagyok, a későbbiekben a kertévék által kért műsordíjat benyeli-e a Telekom. Túlem aztán éljenek meg a tiszta rekámidőkből, mint eddig. Én annak a híve vagyok, hogy a szolgáltatok kérjenek tőlük infrastruktúra-fenntartási díjat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözlet!

Nincs nagyon mit hozzáfűzni a tárgyhoz... érdeklődóm, hogy a Disney Junior csatorna mikortól lesz elérhető, akár külön csomagban is, mert engem nagyon érdekelne, és feltételezem nem vagyok egyedül vele, a Disney manapság nehezen megkerülhető tényező.

 

Előre is köszönöm a választ, ami remélem az lesz, hogy szeptember 1-től elérhető. :)

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 órája, ApaFia írta:

Telekomot ismerve ez érdekes kérdés, de valójában egyszerű: emelés lesz, de ez az előfizetők minimum 80 %-kát jelenleg nem fogja érinteni a hűségszerződések miatt. Persze a kertévék ellenzői mondhatják, hogy miért fizessenek többet, ha nem is nézik, és nem biztos, hogy ők vannak kisebbségben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szia @szofi!

A FEM 3 nevet és arculatot váltott ebből lett a PRIME, de ugyan akkor elindult egy új FEM 3 is, erre még nincs szerződése a Telekomnak ezért nem szerepel a kínálatban, a weboldalon található csatorna kiosztás még nincs frissítve!

A változásról ÁSZF-ben is volt tájékoztatás!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
6 órája, szofi írta:

Koszonom a valaszokat9_9 En a fem3-at szeretnem. A prime teljesen mas, nem csak a neveben es arculataban. Nem azonos a musorkinalat, szerettem a fem3 musorait, de ezek szerint ezt a thome teljesen torolte az elerheto adok kozul?

Azért lett a FEM3-ból PRIME és nem új FEM3, hogy a jelenlegi szerződés ne tartalmazza őket. Vagyis más szóval, a műsorszolgáltatóknak újra meg kell egyeznie a FEM3 terjesztéséről. Mivel az tegnap indult, így ez még egy ideig eltarthat, nem beszélve arról hogy az is a TV2 csoporté, amivel egy ideje folynak a tárgyalások.

Gyakorlatilag az összes szolgáltatótól eltűnt a FEM3, azonban ez így mégsem igaz, mert már többen előre leszerződtek, így szünet nélkül elérhető maradt a csatorna. De jelenleg a Telekom kínálata ezt nem tartalmazza, de ha születik megállapodás a műsordíjról, a Spíler TV-ről, Izaura TV-ről, akkor valószínűleg erről is, hiszen egy csoporthoz tartozik az összes csatorna.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szóval a Fem3 az nem tűnt el csak a tulajdonosa átnevezte PRIME névre.

Az már más kérdés, hogy ugyan ez a tulaj indított egy űj csatornát Fem3 néven, Pont amiatt, hogy biztos lesznek sokan akik így ezt reklamálják. Viszont azt tudni kell, hogy ez a Fem3 műsor struktúrában már nem a korábbi.  Inkább TLC, LifeNetwork jellegű. Nekem a TV-ben egy bot antenna használatával simán megy a földfelszíni (oka a városi TV) ingyenes ott volt szerencsém belenézni.
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
10 órája, szofi írta:

Koszonom a valaszokat9_9 En a fem3-at szeretnem. A prime teljesen mas, nem csak a neveben es arculataban. Nem azonos a musorkinalat, szerettem a fem3 musorait, de ezek szerint ezt a thome teljesen torolte az elerheto adok kozul?

Nem a Thome törölte. Minden más szolgáltatónál így van, ahol nem szerződtek le még új csatornaként az új FEM3-ra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...