Kérdés

1.PNG

IPTV-vel kalkulált  árak!

Magenta 1 Piaci IPTV-vel.png

SAT TV-vel kalkulált árak!

Magenta 1 Piaci SAT-vel.png

A feltüntetett összegek NEM tartalmazzák a mobil csomagod havi díját az esetleges kiegészítő opciókat pl tv szolgáltatás esetén minicsomag, box bérleti díj,illetve felvételi opció díját sem.Mobil előfizetés esetén új, vagy meglévő,előfizetéses szabadon választható lakossági mobilinternet / mobil hang díjcsomag, vihető be a Magenta 1-be, amely benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz. 2017. március 24-től a Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont előfizetéses mobilszolgáltatás havi díjából a Telekom Kedvezményrendszernek megfelelően 25% havidíj-kedvezményt biztosítunk mindaddig, amíg a Magenta 1 igénybevételi feltételei teljesülnek. A kedvezmény csak a március 24-től elérhető, új típusú publikus, lakossági mobil előfizetésekre érvényes. Amennyiben a mobil folyószámlán több előfizetéses mobil előfizetéssel rendelkezel, úgy a 25% kedvezmény mindegyik új típusú publikus lakossági előfizetésre vonatkozik. 2017. március 24. után Mobil XL díjcsomag csak úgy vonható be Magenta 1 kedvezménycsomagba, ha rendelkezik az előfizető havi díjas adatopcióval.Dominó csomag nem vihető be a Magenta 1-be.Magenta1 kedvezménycsomagban 100% havidíj-kedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót,így a TV GO mobilalkalmazás használata nem csökkenti a Magenta 1 kedvezménybe bevont havi díjas mobil előfizetés, valamint az azzal azonos mobil folyószámlán lévő havi díjas előfizetések adatforgalmi keretéhez az akció 2016. Szeptember 1-jétől visszavonásig tart. Mindezek mellett, az adatsebességet maximalizáltuk, eszerint a maximális kínált le- és feltöltési sebesség 300/50 Mbit/s a Magenta 1 csomagban érintett folyószámlához kapcsolódó valamennyi SIM-kártyán. 2016. november 2. után kötött kedvezménycsomagban a Szuper Családi HD TV díjcsomag magában foglalja a TV GO szolgáltatást.Otthoni Internet 250 és Otthoni Internet 1000 díjcsomag választása esetén Moziklub szolgáltatást is tartalmaz.November 2.-tól új Családi mobilopció kerül bevezetésre, az opció havidíja a Magenta 1 szolgáltatáscsomaggal rendelkező előfizetőknél és az általuk bevont hívószámok esetében is 0 Ft. A Családi mobil opció alapfeltétele, hogy minimum kettő, azonos folyószámlán lévő lakossági Telekom mobil havidíjas előfizetéssel kell rendelkezni,illetve a további bevont mobil havidíjas hívószámoknak is közös havi számlán kell szerepelniük.Az adott csoportba maximum 5 Telekom mobilszám vonható be (ebből maximum 3 Domino is lehet). A mobil hívószámoknak publikus lakossági hang alapú díjcsomagoknak kell lenniük. A kedvezményt üzleti előfizetésre, lezárt lakossági díjcsomagokra, flottás díjcsomagokra és otthoni hang szolgáltatásra nem vehető igénybe. Az új szolgáltatás hívószámonként 3.000 óra ingyenes mobil hang beszélgetést biztosít minden hónapban hálózaton belül, a csoport minden tagja számára, bármilyen időszakban. Augusztus 11.-től.-tól az Otthoni internet 100, 250 és 1000 díjcsomag esetén SAT TV Szuper Családi HD díjcsomag bevonása a kedvezménycsomagba nem lehetséges. A speciális árak nem mindenhol érhetőek el, erről bővebb felvilágosítást a személyes ügyfélszolgálat,vagy 1414 tud adni..2017. január 20-tól visszavonásig tartó akció keretében, új tv- vagy otthoni internet vagy otthoni telefon-előfizetés 2 éves határozott idejű szerződéssel történő megrendelése esetén – amennyiben az előfizető az új szerződéskötéssel három különböző otthoni szolgáltatás (tv, otthoni internet, otthoni telefon) egyidejű előfizetőjévé válik – , a szolgáltató az újonnan megrendelt szolgáltatás létesítését követő 3 hónapban 100% havidíj-kedvezményt biztosít az új szolgáltatás havi díjából.Az első 3 hónapban a 100%-os havidíj-kedvezményen túlmenően további kedvezmény (pl. Telekom kedvezmény, Magenta 1 havidíj-kedvezmény) nem érvényesíthető. Amennyiben a Magenta 1 kedvezményben részes, 2017. október 1-- jét megelőzően megrendelt NetMánia S, M, L, XL, XXL,NetMánia 1000 internet díjcsomagról 2017. augusztus 11. után Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100,Otthoni Interrnet 250, Otthoni Internet 1000 díjcsomagra történik váltás, úgy a Magenta 1 kedvezménye re is új szerződéskötés szükséges, annak 2017.augusztus 11.-e után, az Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100, Otthoni Internet 250, Otthoni Internet 1000 internet csomaggal történő igénybevétele esetére irányadó feltételei szerint.

Részletesebb ár lista ezen a linken érhető el!
Esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Magenta 1 gyakran ismételt kérdéseket és válaszokat itt találod!
Magenta 1 akciós készülék árlista meghatározott díjcsomagokhoz

Frissítve:  2017.08.14

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Frissítés, szerző kérésére

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

264 válasz erre a kérdésre

Köszi, persze, hogy nem működik a Telekom oldala, miért is működne ilyenkor!!??

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Igen változtak itt megtalálod, a korábbiak Május 1.-től lezárásra kerülnek!

Next S ATK  2 csoportba tartozik, ezekre lehet átváltatni elvileg kötbérmentesen

Mobil S + Net 4GB

Mobil S + Net 10GB

Mobil S + Net 30 GB

Mobil M + Net 4 GB

Mobil M + Net 10 GB

Mobil M + Net 30 GB

Mobil L + Net 400MB

Mobil L + Net 1 GB

Mobil L + Net 4 GB

Mobil L + Net 10 GB

Mobil L + Net 30GB

Mobil XL + Net 0 MB

Mobil XL + Net 400 MB

Mobil XL + Net 1GB

Mobil XL + Net 4GB

Mobil XL + Net 10 GB

Mobile XL + 30 GB

Illetve járhat még 25% kedvezmény is.

Bonyolult még én is csak pislogok, hogy mi és hogy van most. :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Változtak a csomagok? Next atk magenta 1ben van jelenleg, megéri átnyálazni az újakat ? Egyáltalán lehetséges a váltás vagy csak új előfizura szólnak?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megnézegettem, kegyetlen drágák lettek a telefonok az új csomagok mellé ahhoz képest, amennyik a múlt hónapban voltak, és a normál csomagokhoz képest is

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Aha, új csomagok, ezt át kell majd böngésznem. Nem igazán értem, erre a két napra minek kellett jól felvinni az árakat, ha minden megváltozott utána, bár tippem van. :D Amúgy nekem szimpatikusabbak ezek a csomagok, főleg ha megkapom a 25 % kedvezményt, ami jár, ha jól értem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Új Magenta1 akciós készülék árlista

A fenti összefoglalót hamarosan frissítettem. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mi történt a magentás árakkal? Hirtelen felmentek tegnap 30000-rel. Így nincs is kedvezmény azoknál a készülékeknék, amelyik akciósok online. Pl. a Nova Move M ATK 71600 Magentával,  73200 simán. Szerintem ez nevetséges.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2-4-7-14-30 nap átlagosan, szerződésben foglaltak szerint pedig maximálisan 30 nap áll a Telekom részére hogy ezt megtegye. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt nem lehet tudni előre, hogy változik -e a TV kínálat. Árak tekintetében meg van Piaci , Speciális 1 és már Speciális 2 is Magenta 1-nél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 02. 21. at 7:42, Roli82 írta:

Szia!

Az ajánlat 2017. február 1-jétől visszavonásig, de legfeljebb a készlet erejéig érvényes, legalább 6 hónapja Telekom havi díjas előfizetők részére, akik Magenta 1 kedvezménycsomagra váltanak legalább egy új otthoni előfizetés vásárlásával, elfogadva annak feltételeit, valamint hogy a Magenta 1-ben részes otthoni díjcsomagokra, otthoni készülékre, és havi díjas mobil díjcsomagra 2 éves határozott tartamú szerződés megkötése, valamint a hűségidő végéig fenntartott Magenta 1kedvezménycsomag szükséges.

Ez alapján nem lehet, illetve ha felmondod a TV-t és másnap újra kötöd Magenta 1-be nem valószínű hogy járható út mert ha jól rémlik el kell telnie 90 napnak, hogy új előfizetőnek minősülj, de utána kérdezek ennek mert nem vagyok ebben biztos.

Na ami még érdekes lett, hogy két boltban is voltam és mindkét helyen más havidíjas ajánlatot kaptam a magenta 1 előfizetésemre. Várható hogy változik a tv kínálat a telekomnál?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Roli82 írta:

Szia!

Az ajánlat 2017. február 1-jétől visszavonásig, de legfeljebb a készlet erejéig érvényes, legalább 6 hónapja Telekom havi díjas előfizetők részére, akik Magenta 1 kedvezménycsomagra váltanak legalább egy új otthoni előfizetés vásárlásával, elfogadva annak feltételeit, valamint hogy a Magenta 1-ben részes otthoni díjcsomagokra, otthoni készülékre, és havi díjas mobil díjcsomagra 2 éves határozott tartamú szerződés megkötése, valamint a hűségidő végéig fenntartott Magenta 1kedvezménycsomag szükséges.

Ez alapján nem lehet, illetve ha felmondod a TV-t és másnap újra kötöd Magenta 1-be nem valószínű hogy járható út mert ha jól rémlik el kell telnie 90 napnak, hogy új előfizetőnek minősülj, de utána kérdezek ennek mert nem vagyok ebben biztos.

Oké, rendben és köszönöm a segítséget. Mindenképpen jobban járok, mert a tévé is olcsóbb mintha boltban venném. Illetve amennyivel kedvezőbb lesz az előfizetői díjam (plusz szolgáltatás szint emeléssel is) azt forgatom a tévé árára. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 02. 16. at 16:47, Roli82 írta:

Helló!

Magenta 1 csomag megrendelésekor vehető igénybe az egyszeri extra 50.000 Ft kedvezmény, utólag otthoni szolgáltatáshoz nem vehető igénybe az 50.000 egyszeri extra kedvezmény hiszen már rendelkezel mind 3 otthoni szolgáltatással, mobilhoz viszont igen de csak úgy, ha új előfizetéssel veszed az az új hívószámmal és azt is beviszed a Magenta 1-be, vagy legalább 3 hónapos dominó szám átváltása előfizetésre.

Nekem hasonló kérdésem lenne. Jelenleg minden előfizetésem (mobil + társkártya, vezetékes telefon, internet, tévé) itt van 10 éve. Most március 6-án jár le a 2 éves hűségem (paletta). Szeretnék tévét (samsung uhd) is venni, de eddig minden telekom boltban azt az infót kaptam hogy a jelenlegi előfizetések kedvezményesek lesznek a magenta 1-re váltáskor azonban otthoni készüléket nem választhatok mivel meg van mindhárom otthoni szolgáltatás. Kérdés, ha március 7-én (határozatlan lesz a szerződésem) felmondom a tv részét, majd március 8-án váltok magenta 1-re akkor kérhetek készülékkedvezményt? Igaz, hogy ha a normál kedvezményt nézem akkor is jól járok (akár a magenta kedvezmény és a tévékészülék is kedvezményes) viszont így 50-el olcsóbban vásárolhatnám meg a tévét.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Helló!

Magenta 1 csomag megrendelésekor vehető igénybe az egyszeri extra 50.000 Ft kedvezmény, utólag otthoni szolgáltatáshoz nem vehető igénybe az 50.000 egyszeri extra kedvezmény hiszen már rendelkezel mind 3 otthoni szolgáltatással, mobilhoz viszont igen de csak úgy, ha új előfizetéssel veszed az az új hívószámmal és azt is beviszed a Magenta 1-be, vagy legalább 3 hónapos dominó szám átváltása előfizetésre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv.!

Az lenne a kérdésem, hogy csak azoknak jár az 50.000 forintos otthoni készülékvásárlási kedvezmény, aki új mobil előfizetést von be a Magenta 1-be? Vagy az most minden új Magenta 1-re váltónak jár?

Az én esetemben tehát néhány éve volt már internet és Tv előfizetésem, de most bevontam még 2 régi mobilt és persze Magenta 1-el lett új otthoni telefon is, ami eddig nem volt.

Köszönöm előre is a választ.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tomicsek

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Claus23

Nem a Sat Tv szűnik meg hanem az Interaktív Sat Tv, a kettő között csak annyi a különbség, hogy utóbbiban vannak interaktív alkalmazások, de mivel fentebb azt írtad, hogy 50 megás net kéne, így eleve kihullik a Sat Tv mert ahhoz nem vehető igénybe Magenta 1-ben ahogy a linkelt oldalon is olvasható " A NetMánia XL, XXL és 1000 csomagokat IPTV szolgáltatás esetén biztosítjuk. " Ezen kívül ahol IPTV létesíthető (vdsl/koax/optika)  ott azt részesítik előnybe, és Sat-ra megrendelést fel se vesznek (max nagyon duzzogva), nem preferált szolgáltatás. Kiskunlacházán milyen hálózat van? Adsl/Vdsl/Koax/Optika?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roli82!

A baj az, hogy itt azt látom, hogy valami 9 ezer forint felettiek az árak, máshol azt olvasom, hogy a sat tv-t már nem lehet igénybe venni, mert megszűnik. Hogy vannak ezek a dolgok? Itt Lacházán csak holnap lesz ügyfélfogadás. Megpróbálok holnap mindent tisztán látni. Majd holnap irok, hogy mire jutottam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a választ!

Akkor majd felhívom azt, akinél megkötöttem a szerződést, kíváncsi vagyok, ő mit lát a rendszerben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Tételesen mutatja a szolgáltatásokat a Telekom fiók!

Ugye az idéző jeleket nem tetted bele az SMS-be?

Ha később sem sikerül aktiválni akkor hívd fel a 1414 és ügyintéző segítségével kapcsoltasd be! Elvileg van egy külön Magenta 1 menüpont, de amióta megújult az ügyfélszolgálat azóta nem találom :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

"Az adategyenleget az ügyfélnek sms-ben kell aktiválni. Ehhez a 1430-as számra kell sms-ben elküldeni a „+M1EXTRA5GB ” kódot. "

Január 26-tól vagyok Magenta1-es, a szolgáltatásba bevitt telefonról ma elküldött sms-re az jött vissza, hogy nem tudták bekapcsolni.

Megnéztem a telekomos oldalon az előfizetésemet, ott külön van az iptv-hoppá-net, és külön a mobil.

Most akkor ez nem Magenta1, vagy már az, csak tételesen mutatja az előfizetéseimet, vagy majd csak később fog átváltani rá?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Zöld színű szolgáltató nem igazán konkurencia a Telekomnak, nem valószínű hogy megadnák a Magenta 1 speciálist!

Szerződésben szereplő árakat sokan nem tudják, hogyan kell értelmezni, elfelejtik hogy az alap szolgáltatásokból le kell vonni szolgáltatásonként -25%-ot ha 3 szolgáltatás van, ha kettő akkor -20%-ot. :)

Várd meg a számlát.

kiegészítés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm, hogy válaszoltatok és még egyszer elnézést, hogy külön irtam, de akkor még lenne kérdésem.

Ez a speciális ár jár vagy kérhető és adható ? (telepitési címen van konkurencia, ha már az in****l annak tekinthető)

A történet az, hogy az online felületemen feltüntetett ár és a dokumentumok között található szerződésben szereplő árak nem azonosak.

Előbbi kevesebb, értelemszerűen utóbbi több. Számlát még nem kaptam, mivel november 17.-én kötötték be a szolgáltatást és két hónapig nem kell fizetni. Érdemes utánajárnom ügyfélszolgálaton, hogy melyik árat fogják szerepeltetni vagy várjak még egy hónapot mire megtudom és azután reklamáljak ?

Köszönöm válaszotokat !

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kápi67
kicsillagozta a másik szolgáltató nevet

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Claus23

Milyen feltételeket kell teljesítenem a Magenta 1 kedvezménycsomag igénybevételéhez?

Először a számhordozást csináld meg, ha az kész akkor rendeld meg a Magenta 1-t  és igen jár a számhordozásért kapott kedvezmény!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most