Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

22 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Ezúton értesítjük, hogy az egyéni előfizetők részére nyújtott mobilszolgáltatásokra vonatkozó Általános szerződési feltételeink (ÁSZF) az egyedi előfizetői szerződésre is kiterjedő
hatállyal 2015. augusztus 1-jével a következők szerint módosulnak:
1. Az EU Plusz és EU 100 opciók leírása kiegészül azzal, hogy azok 2015. május 1. és augusztus 31. közötti időszakban rendelhetőek meg. (Havidíjas Díjszabás 2/A Melléklet
7.5. pont)

Ehhez megint csak "gratulálni" lehet az Illetékeseknek!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem rég kicseréltettem a micro sim kártyámat nano sim-re. Azóta nem tudom Angliában használni a magyar előfizetésemet. Próbáltam már több telefonban, kézi hálózat választással, de sehogy sem csatlakozik az itteni hálózatokhoz.

Az előző micro sim kártyával tökéletesen működött.

Remélem van megoldás a problémámra, mert nagyon fontos lenne, hogy tudjam használni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!

Ezek szerint havidíjas előfizetésed van? Mert akkor:

 

netes vásárláskor, ha készülékcseréd is volt, akkor külön kell aktiváltatni a SIM kártyát, jó esetben a 0680639999 számon (belföldön), de biztos vagyok benne, hogy külföldről is kérhetsz segítséget. megnéztem Neked az ügyfélszolgálat telszámát +3612659210.

Egyéb más esetben ha tudod, próbáld ki a SIM kártyát egy másik, ottani független teloban, mert lehet hogy a kártya a hibás. Bár ilyenkor csak a csere segít, amit a szolgáltató csak itthon csinál....

Üdv

Ricsi

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Udvözletem!

Nekem olyan problémám van, hogy külföldről nem tudok hívást indítani, de fogadni tudok. A számok +3630-al vannak a telefonban, tehát ez jó. Viszont akkor mi lehet a gond?

Köszi előre is!

 

Üdv!

 

Jó lenne tudni, hogy Dominós (feltöltőkártyás), vagy havidíjas előfizetésről van-e szó. Domino kártya esetén, ha rendelkezésre áll a megfelelő egyenleg (amely természetesen a rendelkezésre állási időn belül van), akkor a *104# kód elküldésével (hívásindításként) aktiválható a roaming szolgáltatás - ezután már mennie kell(ene) a hivásindításnak, mivel a telefonszámok is helyes formátumban vannak. Eszerint a havidíjas ügyfeleknél ez a szolgáltatás automatikusan aktivált, úgyhogy, ezesetben lehet, hogy fel kellene hívnod az ügyfélszolgálatot, akár egy másik készülékről is, ha a tiédről ez sem lehetséges és  esetleg valahogy megoldható. (Ez külföldről nem ingyenes!) Itt egyébként megtalálhatod a roaminggal kapcsolatos leggyakoribb kérdéseket és az arra adott válaszokat.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello, igen, illetve az sem mellékes, milyen országban és milyen hálózaton vagy.

  • előfizetésnél tipikusan nem lehet ilyen (lényegében minden országban vannak partnerek, nagyon régi vagy szándékosan roaming korlátozott számokat leszámítva alapból adott a roaming, tiltásnál meg a fogadás sem menne)
  • Dominonál azonban igen. itt akkor fordul elő az általad írt szitu, ha olyan hálózaton vagy, amelyik nem Domino direkt partner (az egyenleged meg a roaming bekapcsolás biztosan ok, különben a hívások fogadása sem ment volna). erre az a megoldás, hogy a számokat nem pusztán az általad is idézett nemzetközi formátumban (pl. +3630...), hanem az alábbi kódba illesztve hívod: *101*+36301234567# (a +36301234567 helyére értelemszerűen a hívni kívánt számot billentyűzd). ha macerásnak tartod, akkor kézi hálózatválasztással próbálj másik helyi szolgáltatóval telefonálni, hátha az direkt partner (itt van a lista)...
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...