Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2287 válasz erre a kérdésre

Igen! Minden más tökély. Remélem nem a net lesz a következő. A facebookon irták hogy Debrecen is elesett! Pest, Vecsés, Budaörs, Biatorbágy, stb. Csak a gond hogy az információ csak itt jelent meg! A Facebook rendszergazda kiírhatná. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm az infót, így akkor a saját eszközömnél nem keresem tovább a probléma forrását. Újraindítva már volt, de elég intenzíven szaggatnak a műsorok. A net sebesség viszont jó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A 1412-sem működik! És forr a FACEbook oldal is!  Probáljátok oda is kirakni, illetve 1412 is bemondani. Jelenleg telefonon csak kicsengés megy illetve 5. megszakad!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tájékoztatunk benneteket, hogy IPTV platformon hálózattól függetlenül (xDSL-GPON-DOCSIS) kockásodás akadozás tapasztalható kora délután óta, az illetékesek keresik a hiba okát!

A hiba elhárításáig türelmeteket, illetve az okozott kellemetlenségért elnézéseteket kérjük!

Telekom és a Telekom fórum csapata!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

országos iptv és sat-tv zavar van... talán a ma kezdődött moziklub akció miatt? esik szét minden mindenkinél, még az sd csatornák is.. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
58 perce, Attila70 írta:

Az, hogy mi tunt el csak o tudna megmondani.

Tuppem van, hogy a nov vegeig nyitott csatornak.

Eddíg IPTV Családi+HD csomag és HBO Maxpack csomagom volt. Nem hiszem, hogy csak a nyitott csatornákat zárták el. Pl.: AXN, Discovery, Filmbox, Comedi Central, de mindegy majd megoldódik egyszer :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 perce, ApaFia írta:

Én értem,hogy most per-pill így működik a rendszer,de akkor miért tüntek el a meglévő csatornákbó,mert azt is írta. Valami nem kerek. ;)

Az, hogy mi tunt el csak o tudna megmondani.

Tuppem van, hogy a nov vegeig nyitott csatornak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, Attila70 írta:

Olvasd el mit irtam,  de megegyszer leirom. A csomagvaltas es a +stb egy megrendelesen lett felveve. Ebbol kifolyolag a ketto egyidejuleg teljesul. Tehet mikor felrekjak a + stb-t akkor akkor aktivalodik az uj csomag is. Most efi iritaciot okozott az egyuttes kezeles. 

Én értem,hogy most per-pill így működik a rendszer,de akkor miért tüntek el a meglévő csatornákbó,mert azt is írta. Valami nem kerek. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem elszúrták az új csomag aktiválást és ha majd ki megy a szerelő ő véglegesíti. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, ApaFia írta:

De ő írta,hogy cserélni kell. ;) Persz ki kell szállítani a 2. stb,de afelől már mehetne,és menni is kellene a csomag válltásnak. ;)

Nekem nem kell cserélni ezt az Üszmondták. :)

Attila70:  értem majd csak a 2. stb. után lesz feloldava, de akkor a meglévő csatornálat amire most is van előfizetés azt miért zárolták? Szerintem csak azokat kellene zárolni ami az új csomagban vannak nem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, ApaFia írta:

De ő írta,hogy cserélni kell. ;) Persz ki kell szállítani a 2. stb,de afelől már mehetne,és menni is kellene a csomag válltásnak. ;)

Olvasd el mit irtam,  de megegyszer leirom. A csomagvaltas es a +stb egy megrendelesen lett felveve. Ebbol kifolyolag a ketto egyidejuleg teljesul. Tehet mikor felrekjak a + stb-t akkor akkor aktivalodik az uj csomag is. Most efi iritaciot okozott az egyuttes kezeles. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, Attila70 írta:

Nem cserelni, rendelt 1 + stb-t azert megy szerelo. ?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ApaFia

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 perce, ApaFia írta:

Nem, ezt nem kell cserélni. Szerintem meg ér egy 1412 felhívni elmondani a panaszod.Csomag válltáshoz  a te esetedbe nem kell stb-t cserélni. ;)

Nem cserelni, rendelt 1 + stb-t azert megy szerelo. ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 perce, Komi írta:

Cisco isb2231  felvevős.  Kellene cserélni? Van ettől újabb jobb is? Az eddíg nézett sd-hd csatornákhoz teljesen megfelelt. 

Nem, ezt nem kell cserélni. Szerintem meg ér egy 1412 felhívni elmondani a panaszod.Csomag válltáshoz  a te esetedbe nem kell stb-t cserélni. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, ApaFia írta:

Milyen IPTV boxod van most?

Cisco isb2231  felvevős.  Kellene cserélni? Van ettől újabb jobb is? Az eddíg nézett sd-hd csatornákhoz teljesen megfelelt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem kell cserelni a felvevost a csomagvaltas miatt. 

Az igenyed a csomagvaltas es a + stb felszerelese egy megrendelesen van, igy  a kett teljesitese egyidejuleg lehetseges. Tehat amikor a +stb-t a szerelok megcsinaljak akkortol lesz az uj csomagod aktiv.

Ez maskent ugy lehetett volna, hogy elobb rogziti az uj csomagot es mikor ez a megrendeles teljesul utana egy ujabb megrendelest indit a +stb megrendelesre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Komi írta:

Sziasztok!
Holnap jár le a 2 éves hűség, kedden (29-én) hosszabbítottunk újra 2 évre + kértem egy sima boxot a felvevős mellé a másik szobába is. Szuper családi HD csomag lett belőle. Azt mondták már szerdán aktíválva lesz, mondtam nem sűrgős. Csütörtök este mire hazaértem az eddíg megvolt csatornék negyede eltünt, felirat lett, hogy fizessek elő a csatornára. Tegnap este felhívtam a 1412-t kérdeztem mivan, azt mondták valamiért fel van függesztve az egész mert ki kell jönniük és személyesen a helyszínen beállítani valamit vagy boxot cserélni 
Mondtam ilyet még nem hallottam, mert a csatornákat központból állítják ahhoz nem kell külön box és legalább azokat a csatikat tegye vissza ami eddíg is volt. Sajnos nem tud semmit tenni majd telefonálnak, hogy mikor jönnek.
Ha jól emlékszem 2009 óta van optikai kábeles IPTV box-al és T-s ruterrel.
Tényleg kell cserélni felvevős box-ot mert pár csatornával több lesz? 

Milyen IPTV boxod van most?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!
Holnap jár le a 2 éves hűség, kedden (29-én) hosszabbítottunk újra 2 évre + kértem egy sima boxot a felvevős mellé a másik szobába is. Szuper családi HD csomag lett belőle. Azt mondták már szerdán aktíválva lesz, mondtam nem sűrgős. Csütörtök este mire hazaértem az eddíg megvolt csatornék negyede eltünt, felirat lett, hogy fizessek elő a csatornára. Tegnap este felhívtam a 1412-t kérdeztem mivan, azt mondták valamiért fel van függesztve az egész mert ki kell jönniük és személyesen a helyszínen beállítani valamit vagy boxot cserélni 
Mondtam ilyet még nem hallottam, mert a csatornákat központból állítják ahhoz nem kell külön box és legalább azokat a csatikat tegye vissza ami eddíg is volt. Sajnos nem tud semmit tenni majd telefonálnak, hogy mikor jönnek.
Ha jól emlékszem 2009 óta van optikai kábeles IPTV box-al és T-s ruterrel.
Tényleg kell cserélni felvevős box-ot mert pár csatornával több lesz? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Komi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rövidebb kábellel megy az az STB is?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Adott egy Cisco HGW és 3 db STB. A probléma, hogy az egyik STB kb. 25m hosszú UTP-vel csatlakozik a HGW-hez és az IP cím fogadásánál megmakkan.

Érdekes módon a többi STB működik, majdnem hasonló kábelhosszakkal. Cserélgettem is őket egymással és mindegyik működőképes.

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy mi a maximális kábelhossz, amit még elvisel a STB? Cat5.

PC-t kötve a drót végére simán megy a net, csak a STB akad ki. 

Ma megprobálok fix címet kiadni neki.

Titusz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Gondolom net elofizetesetek is van mert a nethez csak akkor tudsz kapcsolodni. Ha a HGW-n van meg szapad LAN csatlakozas akkor azon keresztul egy LAN kabel hasznalatavan vagy vezeteknelkul ha a HGW-n be van kapcsolva a wifi. Ha arra gondolsz, hogy a TV adast akarod nezni a laptopon ahhoz kell egy stb is. A laptopba meg egy tuner kartya (letezik kulsos is) es ezt kell osszekabelezni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

********* ********* Bükkszenterzsébet Béke út**,IPTV-re modosította a szerzödését,és szeretnék az internetre én kapcsolodni!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az online felületet azt inkább hagyjuk. 1412 megmondják pontosan, hogy mi mikor fog lejárni vagy nézd meg a szerződésed.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Közben beléptem a Telekom fiókomba.E szerint:

IPTV Családi+HD: 2017.11.27.

Netmánia L: 2018.01.29.

Telefon Alap: 2016.11.27.

Itt már a telefonhoz írja, hogy le fog járni,a számlán pedig az IPTV-hez.Akkor most meg mi van?Katyvasz az egész.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most