Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Spíler 2, spíler extra


AlcohollicA Hun

Kérdés

  • Válaszok 256
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

@Zsolesz1975

Mivel nincs semmi érdemi információ. Ha lesz, akkor majd tudunk. 

Ha neked az jobb, akkor higyj a bulvármédiának, ahol egy hét leforgása alatt azt írják, hogy küszöbön a megegyezés (egyesek már bele is vizionálják, hogy meg van a megegyezés) aztán meg azt, hogy mégsincs annyira közel az a megállapodás. Ha neked ez kell akkor tájékozódj onnan. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Zsolesz1975

A Telekombak nem szabad semmilyen felelőtlen igéretet tenni, mivel az felboríthatja a tárgyalás menetét és kimenetelére is hatással lehet. 

Ha semmi lényegi információ nincs, akkor nyilvánvaló, hogy nem tudunk lényegi információval szolgálni. De amint lesz azt mi kapjuk meg elsők között, nem a Mindenegybenblog. Épp ezért a fórumra érdemes hagyatkozni, illetve a Telekom hivatalos kommunikációs csatornáira. Az online média portálok sokmindent írnak, amit érdemes fentartásokkal kezelni, legyen az pozitív vagy negatív hangvételű. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Laketti tudományos tag 

Nem vagyok semilyen tudományos titulussal ellátva, arról nem tehetek, hogy a fórumnak ilyen mókás "rang" elnevezései vannak. Amúgy pedig kérlek a személyeskedést mellőzd a továbbiakban. Köszönöm az együttműködést. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Valami eszembe jutott. Mi van ha én holnap kötök a Telekommal egy új szerződést, és megmutatják nekem a csatornakínálatot. És ebben szerepel vagy 10-12 filmes csatorna. Ezeken mozifilmeket adnak. Megkötöm a szerződést, mert szeretem a filmeket. Másnap bejelentik, hogy a filmek adásának a jogát felvásárolta Vajna, és vajna1, vajna2, vajna3, stb néven ő fogja adni a filmeket. A korábbi filmes adók megmaradnak, csak ezentúl Izaura sorozatot adják napi 24 órában. A szerződéskötéskor már rég tudták a Telekomnál, hogy ez lesz, de velem még minden figyelmeztetés nélkül szerződtek.

Szerintetek az is tök rendben lenne, mert a T az egy nagyszerű cég, és "folynak a tárgyalások".

Hát kb. ugyanez történt a focicsatornákkal kapcsolatban is A T az aki kib*szott az emberekkel. G*zember cég ez a, ti általatok úgy védett, banda. Ma már nem is hiszem, hogy Vajnáék a hunyók, inkább csakis és kizárólag a Telekom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@AmandaD

A Telekom ahogy más szolgáltató ügyintézőjének sem kötelessége tudni, hogy mit tartalmaz az az adott csatorna, így mikor eladja, neked szintúgy tisztában kell lenned azzal a ténnyel, hogy a csatorna (csatornák) tartalma bármikor megváltozhat. Senki nem vállal a szolgáltatótól garanciát a csatorna tartalmára, ilyen dolgok a szerződésbe bele sem kerülnek, így semmi nincs olyankor, ha ez megtörténik. A szolgáltatóváltási lehetőséged meg van ugyanúgy, bármikor felmondhatod a szerződést és átmehetsz olyan szolgáltatóhoz, aki sugározza azokat a csatornákat, amin a neked megfelelő tartalmak futnak, de ezzel a szolgáltatóval történő szerződékötéskor is figyelembe kell venned, hogy a szolgáltatónál lévő csatornák tartalma egy későbbi időpontban nem változik e meg. 

Igen szerintem ez tök rendben lenne, nem csak a Telekom részéről, hanem bármelyik másik szoogáltató részéről. Egy szolgáltatónak sem kötelessége tudni, hogy te miért veszed igénybe az adott csatornákat, amik a kínálatban vannak mikor megrendeled. Az hogy te XY film miatt rendelnéd az egyéni szoc problémád, az egy szolgáltatóra sem tartozik, nem kötelessége tudni sem, hogy mi a te filmes igényed (vagy hogy egyáltalán érdekelnek e a filmek) . A szolgáltató megmutatja neked a kínálatot és a te saját preferenciáid alapján eldöntöd azt, hogy neked ez kell e vagy sem. 

Továbbra is fenntartom, hogy a Telekom és semelyik más szolgáltató nem b*szott ki senkivel. Nem a T sem más szolgáltató nem felelős azért mert a "focit" egy olyan társaságnak adták el, akik ezzel visszaélve akarják újonnan indított csatornáikat extrapénzért eladni a szolgáltatóknak. 

És ezt egyáltalán nem a Telekom védése végett mondom. Bármelyik szolgáltatót szidnátok, azt mondanám, hogy erről a helyzetről nem a szolgáltatók tehetnek. Pont hogy a szolgáltatók vannak zsarolva ezzel általatok, akik képtelenek ezt megérteni és itt trollkodtok. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Minek ez a sok vita ,nem itt a fórumon dől el hogy lesz spiler2 vagy se.Tudomásom szerint 1 az az egyetlen szolgáltatóval egyezett meg a tv2 csoport.Lehetne órákig pofozni a billentyűzetet,hogy ki is hibás vagy ki a hibásabb ,hogy nincs megállapodás,de nincs értelme. El kell fogadni,hogy sajna még nincs, majd lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Megint terelsz, mint az összes hsz-edben. Nem azt írtam:

48 perce, btz írta:

Az hogy te XY film miatt rendelnéd az egyéni szoc problémád, az egy szolgáltatóra sem tartozik, nem kötelessége tudni sem, hogy mi a te filmes igényed (vagy hogy egyáltalán érdekelnek e a filmek)

Nem a szoc problémám, ha egyáltalán tudod mit beszélsz, jó lenne, ha úgy tennéd, hogy ne légy nevetséges. Szó sem volt xy filmről. Te valamit nagyon nem értesz. Lehet vasárnap este van és kicsit sok volt a ....

Látszik, fogalmad sincs egy szerződéskötésről a szolgáltatóval. Ugyanis az emberek pontosan a csatornakínálat miatt választják a csomagokat. Ha változik egy adott csatorna jellege (Izaura, akciómozi helyett) kutya kötelessége a szolgáltatónak erről tájékoztatni az ügyfeleket! Nem adhat el olyan terméket, ami nem lesz a kínálatban! És nem arról van szó, hogy ez valami váratlan dolog lett volna, hanem olyan, amit az egyszerű emberek is tudhattak, nem hogy a híres Telekom vezetői. Szóval védd tovább a T-t, de próbáld meg úgy tenni, mintha értelmes ember lennél, és ne sértegetéssel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 09. 09. at 21:16, ApaFia írta:

Minek ez a sok vita ,nem itt a fórumon dől el hogy lesz spiler2 vagy se.Tudomásom szerint 1 az az egyetlen szolgáltatóval egyezett meg a tv2 csoport.Lehetne órákig pofozni a billentyűzetet,hogy ki is hibás vagy ki a hibásabb ,hogy nincs megállapodás,de nincs értelme. El kell fogadni,hogy sajna még nincs, majd lesz.

Mint a **? Itt is lesz minimum 7 év?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, AmandaD írta:

... Szó sem volt xy filmről.... 

... Ugyanis az emberek pontosan a csatornakínálat miatt választják a csomagokat. Ha változik egy adott csatorna jellege (Izaura, akciómozi helyett) kutya kötelessége a szolgáltatónak erről tájékoztatni az ügyfeleket!...

... Nem adhat el olyan terméket, ami nem lesz a kínálatban!...

És nem arról van szó, hogy ez valami váratlan dolog lett volna, hanem olyan, amit az egyszerű emberek is tudhattak, nem hogy a híres Telekom vezetői.

... Szóval védd tovább a T-t, de próbáld meg úgy tenni, mintha értelmes ember lennél, és ne sértegetéssel.

Értem hogy szó sem volt xy filmről, de ez teljesen lényegtelen. Sem xy film, sem a világ összes filmjének közvetítési jogának más tartalomtulajdonoshoz költöztetése nincs befolyással a te TV szerződésedre. És igen, egyéni problémád, hogy te a filmeket szereted vagy a rokzenét vagy bármilyen típusú tartalmat. 

Ha egy csatorna neve megváltozik, pl volt anno a FEM3 vs Prime  váltás, mindig mindenki tájékoztatva lett. 

Mikor valaki megvesz egy TV csomagot az abban szereplő csatornák szerepelnek a kínálatban. Olyat még sosem hallottam, hogy nem az volt a csomagban, amit az illető megvett. A tartalom pedig egyéni izlés kérdése. Az érthető, hogy valakit a tartalom érdekel és ezért köt szerződést, mert az adott csatornán ott van az az adott tartalom. De mivel ez a TV szerződésben sehol nem szerepel, senkit nem fog érdekelni, hogy téged az adott tartalom érdekelt e, azért fizettél e elő vagy valami másért. 

Ok, akkor védem a Telekomot de bármelyik másik szolgáltatót védeném, mert erről a kialakult helyzetről nem a szolgáltatók tehetnek. És ez az én véleményem, emellett kiállok. 

Nem tudom ki sértegetett téged de ha te sértésnek érzed, mert leírom a véleményem az a te problémád. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
29 perce, ApaFia írta:

Minek ez a sok vita ,nem itt a fórumon dől el hogy lesz spiler2 vagy se.Tudomásom szerint 1 az az egyetlen szolgáltatóval egyezett meg a tv2 csoport.Lehetne órákig pofozni a billentyűzetet,hogy ki is hibás vagy ki a hibásabb ,hogy nincs megállapodás,de nincs értelme. El kell fogadni,hogy sajna még nincs, majd lesz.

Sajnos egyes tagok nem tudják túltenni ezen magukat, belemennek személyeskedésbe vagdalózásokba teljesen feleslegesen. Összetévesztik ezt a fórumot a Telekom ügyfélszolgálatával és azthiszik, hogy mi ülünk ott a tárgyalóteremben. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, btz írta:

Sajnos egyes tagok nem tudják túltenni ezen magukat, belemennek személyeskedésbe vagdalózásokba teljesen feleslegesen. Összetévesztik ezt a fórumot a Telekom ügyfélszolgálatával és azthiszik, hogy mi ülünk ott a tárgyalóteremben. 

Hiszen folyamatosan nyomod, hogy ti fogtok, ezen a fórumon, értesíteni mindenkit a fejleményekről. De ha megnézed a fórum indulását, láthatod, hogy tőletek egyetlen egy érdemi információt sem kaptunk. 

ApaFia: teljesen igazad van, hogy nincs értelme szövegelni. De szerinted ha nem szól senki, akkor lesz valaha is spiler 2 ? Talán a Telekom arról vált ismerté, hogy "mindent a nézőkért"? Hát nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@AmandaD

Így van, ha lesznek fejlemények. Addig nem fogunk tudni beszámolni semmiről. De ez még mindig nem azt jelenti, hogy mi vagyunk ott a tárgyalóteremben. Mi SUPERUSEREK vagyunk, akik tájékoztatják, segítik az embereket közösségi oldalakon, online felületeken stb. Ha majd lesz érdemi információ, akkor kaptok, amíg nincs addig csak a szokásosat tudjuk mondani. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
5 órája, btz írta:

@AmandaD

Az itteni billentyűzet koptatás semmit nem változtat azon hogy lesz e Spiler2 vagy sem. 

Tehát szerinted, ha nem szól senki spiler 2 ért, akkor a T olyan f*sza cég, hogy magától ki fog adni x összeget azért, hogy legyen a kínálatában? Ha ezt hiszed, az nagy baj. Ha így lenne, amúgy, akkor rátok sem lenne szükség, hiszen pl. amíg nem vették el tőlünk az La Liga meccseit, a fene sem tudta, hogy léteztek.

De nézd meg a hsz.-okat. Nézz és láss: nem egészen másfél hónap alatt, ezen a fórumon, közel 200 hsz. (igaz ebből fele kb. a ti semmitmondásotokról szól).

Az előfizetők billentyűzet koptatásának tehát, szerintem, van értelme. Illetve reménykedem, hogy van aki nézi és tud majd valamit tenni, vagy értelmeset mondani.

És még egyszer: nem veletek van a fő gond! Hanem azokkal akik annyira sem méltatnak benneteket, és rajtatok keresztül bennünket, hogy bármi értelmes infót adjanak. Még a bulvár is többet tud mint ti. Amúgy a Telekom PR, (nem tudom mi az vagy ki az) adott ki infót a megbeszélésekről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@AmandaD

Mielőtt elkezdődött itt a billentyűzetet party a Telekom már tárgyalásokat indított annak érdekében, hogy a csatorna bekerülhessen. Tehát a szándék megvolt és jelenleg is megvan. 

Valaki tudta hogy létezünk, valaki nem tudta. Már évekóta működik ez a fórum és nagyon sok ember problémáját oldottuk már meg itt. Ha nem lesz ránk szükség, akkor a Telekom majd bezárja a fórumot, de jelenleg az az álláspontja, hogy kell egy felhasználókat tömörítő online közösségi tér. 

Le írtuk amit tudunk, amit a Telekom hivatalosan kiadott, hogy a tárgyalások folynak, ennél többet nem tudunk írni. Ha eltudtátok volna fogadni ezt és nem húzzátok volna fel magatok mindenféle vélt és valós sérelem miatt, akkor még erre a 200 hszre sem lett volna szükség. Ha jól emlékszem Anonymus le is írta, hogy a hszek 99%-a mehetne a dev nullba, mert tényleg semmit érő, tehát nem fele semmitmondó, hanem szinte az egész, ebben majdnem hogy egyetérthetünk. 

Senki nem fog mást mondani, mint amit a Telekom hivatalosan kiad és publikusan elmondható. Ez itt nem a csodák földje, ez egy fórum, ahol lehetne konstruktívan megbeszélni dolgokat felesleges vergődések helyett. Ennyi. Itt nincsenek olyan személyek, akik befolyással lehetnének a Spiler2-ről való tárgyalásokon. 

Ha majd lesznek érdemi infók, azt nekünk oda fogják adni a megfelelő időben és ezt mi igyekszünk minél előbb továbbítani, széles körben elterjeszteni.

A Telekom PR irodája annyit adott csak hogy folynak a tárgyalások, tehát csak megerősítették ezt a sajtónak. De ezt itt már eddig is tudtuk, nem volt újdonság.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
10 minutes ago, Laketti said:

BTZ

Elképzelhető,hogy olyan valaki válaszoljon aki nem a telefos  fizetett bérence?

Igen. FOlynak a tárgyalások. Ha lesz eredménye Te is meg fogod tudni. Addig nézd a többi csatornát. BTZ nem fizetett telekom bérenc, "csak" Superuser. Segít, ha tud. Mi is annyi infot kapunk, amennyit Ti.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: root
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Focikedvelőként piszkál, hogy mikor lesz már Spíler2, tehát átfutottam a topicot. Hát katartikus élmény volt, kösz mindenkinek! Nevettem és sírtam felváltva! :-D :'( Merthogy most már összeolvasva valami ilyen kép bontakozott ki:

Szép hazánk 15 millió focirajongó országa, amit mi sem bizonyít jobban mint az az állítás, hogy ez így van. De ezt megmondja ám bárki, az összes rokon, ismerős. A focistadionjaink száma, kihasználtságuk és hivatkozott, de senki által sem látott nézettségi adatok meg mind-mind durva hamisítvány, valójában nem létezik, smafu!

Ha valami kormányközeli cég fociközvetítési jogokat vesz, akkor valaki más azonnal fizesse meg a vételi árat! Persze úgy, hogy megérje vesződni vele, tehát minimum kétszeresen!

A fizetés legyen automatikus, ne valami piacgazdaságban megszokott csökevényhez kötött, amit más, fejletlenebb helyeken tárgyalásnak hívnak! A szolgáltatók tehát tárgyalás nélkül vegyenek meg mindent, de azt a tévétársaságok a reklámbevételekből fizessék ki nekik. Ez volt a kedvencem, a jelenlegi helyzetre vetítve a TV2 fizetett a jogokért, a szolgáltatók fizetnek a műsorért, aztán a minden***** reklámozó cégek fizetnek a TV2-nek, az meg visszafizeti a műsor árát a szolgáltatóknak. Így végül a bankok, mosópor, lábgombaírtó és betétgyártók fizetik a cehhet.

Ha mégis tárgyalásra kerülne sor, akkor a fociközvetítések tulajdonosának ügynökei és rokonai is támogassák azt a közösségi médiában. Értsd hangoztassák, hogy ők mindent megtesznek a népgazdasági siker érdekében, az egyik céggel már egyszerűen meg is egyeztek, és ezt a tulaj is megerősítette, tehát ez a többi szolgáltatónak is azonnali és kutya kötelessége így cselekedni.

Minden fejleményről a bulvársajtóból kívánunk tájékozódni, mi csak az ott megjelenteket értjük, azt vesszük készpénznek! Amennyiben előfordulna az a ritka helyzet, hogy a bulvársajtó félretájékoztat, akkor elverjük a port bárkin, akinek semmi köze hozzá!

Mindenki hazudik, nem segít nekünk, becsap bennünket, ezért ellenségnek tekintünk, lehülyézünk bárkit, aki nem azt szajkózza, amit hallani szeretnénk!

Bezzeg a nyugat!

 

Ezzel akár a focirajongók 12 pontjaként is stand-upolhatnék, kár hogy csak 7 pont. Meg nem is szeretném magam égetni vele, mert remélem, hogy ennél azért különbek vagyunk.

És mivel előttem még senki sem kérdezte a lényeget, ezért megkérdezem én: mikor lesz már mindenki számára elérhető a Telecomnál a Spíler2????

Mielőtt szétgyaláztok szólok, hogy csak vicceltem. :-P Már ahol :-)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 09. 11. at 16:48, btz írta:

ne a fórum értéktelen hozzászólásait szaporítsd.

Nem biztos, hogy ezt pont nektek kellene mondani. Az egész topik tele van a semmitmondó hozzászólásaitokkal.

Bár tőled lehetett olvasni néhány értelmes hsz-t, de a többiek

root:

besértődött, mert Laketti kritizálni mert benneteket.

Na mindegy, zárjatok ki engem is, mert kérdeztem, vagy véleményt mondtam.

Sziasztok.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...