Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Spíler 2, spíler extra


AlcohollicA Hun

Kérdés

  • Válaszok 256
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 3

@AmandaD

Ti osszátok itt kb a semmit, mi pedig a semmire reagálunk és így az egész egy nagy semmi lesz. Erről nem mi tehetünk. Mi megtettük a dolgunk, leírtuk amit a 1414-en az ügyfélszolgálat is mondana vagy az írjon nekünk formon keresztül írt leveletekre is reagálna a Telekom. Ennyi a dolgunk. Már mindenki továbblépett volna ha fel tudnátok dühöngés nélkül dolgozni. Igen én mondom, hogy ez az egész topic ilyen formában hasztalan, és nem miattunk ilyen. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
2 perce, btz írta:

@AmandaD

Ti osszátok itt kb a semmit, mi pedig a semmire reagálunk és így az egész egy nagy semmi lesz. Erről nem mi tehetünk. Mi megtettük a dolgunk, leírtuk amit a 1414-en az ügyfélszolgálat is mondana vagy az írjon nekünk formon keresztül írt leveletekre is reagálna a Telekom. Ennyi a dolgunk. Már mindenki továbblépett volna ha fel tudnátok dühöngés nélkül dolgozni. Igen én mondom, hogy ez az egész topic ilyen formában hasztalan, és nem miattunk ilyen. 

Hagyd rájuk az egészet, nem fizeti a T az *****t gyógyszert. Amit ezek után kell szedned. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
25 perce, anonymus írta:

Köszönöm megtisztelő szavaid, ne félj mint ember nem tartalak többre mint te engem. De ha úgy is szolgáltat nálad a Tarr akkor pápá mért vagy még itt ? :D 

kösz, hogy figyeltél, illetve nem. Láthattad, hogy a "hűség" miatt nem léphetek le a T. -tól. (nem állok olyan jól anyagilag, hogy fizessek)

Emberként nem bántottalak, ha úgy tűnt, bocs.

(a legjobb b.nőm sem túl okos, én mégis imádom)

És tényleg bocs. Kicsit ***** voltam. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
Ekkor: 2018. 09. 11. at 20:48, AmandaD írta:

kösz, hogy figyeltél, illetve nem. Láthattad, hogy a "hűség" miatt nem léphetek le a T. -tól. (nem állok olyan jól anyagilag, hogy fizessek)

Emberként nem bántottalak, ha úgy tűnt, bocs.

(a legjobb b.nőm sem túl okos, én mégis imádom)

És tényleg bocs. Kicsit ***** voltam. :)

** már nincs az a akciója hogy olcsóbban ad mindent amíg tart a T hűséged ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
3 perce, btz írta:

@anonymus

Pedig én T bérenc vagyok állítólag ? @István Kafetériában fogom kérni a gyógykezelésem megtérítését ?

De ennyi T bérenc nem lehet  :D meg akkor a facebbok-ra mért nem vesz ilyen bérenceket a T ?  Deee amúgy igen ezt a kafetéria vonalat támogatom.  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tarrnak már nincs az a akciója hogy olcsóbban ad mindent amíg tart a T hűséged ?

Nem tudok róla. De én vállaltam valamit, és én be szoktam tartani még a szóbeli ígéreteimet is. Úgyhogy, bármilyen csalódás is a T, maradok. Mert én, én vagyok.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: AmandaD
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bármennyire is magyar valóság a bohózattá váló szolgáltatók általi tárgyalásosdi a TV2 csoporttal, egy másik szolgáltató fórumán írták:

"A tárgyalások zajlanak ez a hivatalos információ. Amúgy meg a nagyok közül kettőnél már van szerződés, de hogy kinél az még titok. A szerződésben vannak indítási időpontok is. Egyelőre ennyi. :) "

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
3 órája, zoli62 írta:

Bármennyire is magyar valóság a bohózattá váló szolgáltatók általi tárgyalásosdi a TV2 csoporttal, egy másik szolgáltató fórumán írták:

"A tárgyalások zajlanak ez a hivatalos információ. Amúgy meg a nagyok közül kettőnél már van szerződés, de hogy kinél az még titok. A szerződésben vannak indítási időpontok is. Egyelőre ennyi. :) "

"Oly annyira, hogy már több megállapodás is született, csak várakozás van, mert egy más eseménnyel összekötve (akkor, vagy nem sokkal az után) kerül kínálatba, a három nagy szolgáltató közül kettőnek az előfizetői már bátran vághatják a centit (kérdésekre nem válaszolok, már így is többet mondtam, mint lehetett/kellett volna)... "

 

Gyanítom csomagban kínálja a TV2 csoport a Spíler 2 a nagyobb szolgáltatóknak (mert úgy olcsóbb mint külön), és mivel a másik két csatorna még el sem indult ( Jocky TV és Moziverzum ) addig be se kerülhet a Spíler 2.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2018. 09. 11. at 20:11, AmandaD írta:

Nem biztos, hogy ezt pont nektek kellene mondani. Az egész topik tele van a semmitmondó hozzászólásaitokkal.

Bár tőled lehetett olvasni néhány értelmes hsz-t, de a többiek.

root:

besértődött, mert Laketti kritizálni mert benneteket.

Na mindegy, zárjatok ki engem is, mert kérdeztem, vagy véleményt mondtam.

Sziasztok.

 

Tévedés. Root nem sértődőtt be, nem olyan. Pusztán nem vitatkozik. Jah és nem is a T-nél dolgozom hanem egy magán rendszergazdai cégnél. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 09. 12. at 6:11, root írta:

Tévedés. Root nem sértődőtt be, nem olyan. Pusztán  nem vitatkozik.  Jah és nem is a T-nél dolgozom, hanem egy magán rendszergazdai cégnél. 

Egyesszám harmadik személyben beszélsz magadról? Kicsit? fura. Ez a bérenc dolog nagyon divat lett, de inkább nálatok. Most különböző formában tiltakoztok e cím ellen, pedig talán egyszer kaptátok meg ezt meg valakitől. De úgy látszik nagyon betalált! Már nekem is magyarázod, hogy nem vagy T. embere. De ez ki a francot érdekel?

Egy dolog érdekel: Lesz-e, és mikor Spiler 2! A többi, amiket irkáltok, csak teljesen felesleges duma.

És ne is válaszoljatok, ha nem a kérdésre feleltek

Kösz. 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2018. 09. 13. at 10:14, Laketti írta:

Root

Miböl gondolod,hogy okosabb, kulturáltabb vagy nálam?

Nem baj. Most elköszönök egy kis időre. Nemsoká indul a gépem. Te nyugodtan írogass ide, engem nem érdekel. Gondolok rád, amikor a sangriámat fogom iszogatni este a tengerparton. Légy jó kisfiú addig is, amíg visszajövök :))) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

@rootbocs beragadt

@Laketti

Mert a kultúrádat már megmutattad itt a fórumon. Ész nélkül neki álsz hőbörögni az Epic Drama topicban a Spíler2-ről, egy értelmes konstruktív hozzászólást nem adtál még a fórumhoz, nem nehéz ebból messzebb menő megálapításokat tenni rólad. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 09. 13. at 10:18, root írta:

Nem baj. Most elköszönök egy kis időre. Nemsoká indul a gépem. Te nyugodtan írogass ide, engem nem érdekel. Gondolok rád, amikor a sangriámat fogom iszogatni este a tengerparton. Légy jó kisfiú addig is, amíg visszajövök :)))   

Kicsit lehetnél visszafogottabb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 09. 12. at 3:26, Roli82 írta:

Gyanítom csomagban kínálja a TV2 csoport a Spíler 2 a nagyobb szolgáltatóknak (mert úgy olcsóbb mint külön), és mivel a másik két csatorna még el sem indult ( Jocky TV és Moziverzum ) addig be se kerülhet a Spíler 2.

Ugye ezt a Telekom is kommunikálhatná az érdeklődő ügyfeleinek, és akkor nem lenne ilyen hangulat, de hát ugye a marketingtől ilyet ne várjunk...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 perce, zoli62 írta:

A szolgáltató viszont még mindig nem kér hálózathasználati díjat a műsortulajdonostól.

Meg gizike gőzekével fekszik le este. Akkor kérjen, a társasház csőbérleti pénzt. (Ez járna is, csak basznak kérni) Elmű oszlopköz pénzt. Az önkormányzatok földhasználat után pénzt. Az omsz légtérhasználat után pénzt és stb stb stb

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...