fidelia

Webmail

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

régi ügyfelük

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

273 válasz erre a kérdésre

Outlook levelező programot használok.

Nem tudom, hogy mit kell beírnom a POP3 illetve az SMTP mezőbe.

Pontosabban a telekom estenén mi a kiszolgáló neve?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Chrome-om van! ABP-vel használom. Az utóbbi évben valami nagyon nem stimmelt a Telekomnál. Tavaly augusztus óta nem tudják megoldani,a televízióm kikapcsolása után,amikor újra bekapcsolom,akkor ne menjen el az IPTV hangja. Csak a beltéri újraindításával lesz újra hang. Már nem is foglalkozom vele. Szerintem a hangvivő gyenge ami bejön.Már mindent kicseréltek,a kábeleket is (az újat újra),a beltérit is,(az újat újra) Rendesek és hozzáértők a szerelők akik kijárnak - feleslegesen. mindig a központban volt a hiba idáig.

Szia :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello nagymaki, szívesen, örülök, hogy sikerült :robothappy:

az újraindításokkal kapcsolatban: milyen böngészőt használsz? azért lényeges, mert szerintem a Té csak az új Firefoxokra és Chromokra optimalizál, így más (vagy régebbi) böngészőkben bármi lehet...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm szépen válaszod! Kattingattam,de akkor sem jött fel a címjegyzék. Újraindítottam az oldalt,jópárszor,mire működni kezdett. Elég sokszor megvadulnak a Telekom oldalai. Mostanában már látom az előfizetéseimet is. Ez sem vplt jellemző. Volt,kiírta nincs internetelőfizetésem,stb. Köszönöm szépen kedves válaszod,jó hűsölést,barátsággal:nagymaki :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello nagymaki, először én is meglepődtem, amikor az új, az előzőnél fényévekkel tetszetősebb, jobb felületen elakadtam ugyanezzel. aztán addig kísérleteztem, amíg megtaláltam a megoldást: a levél fejlécében kattints a címzett mező előtti "címzett" szóra, és feljön a címjegyzéked...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szevasztok!

Megújult a levelezőrendszerem!

Nem tudom használni (lehet hülye vagyok),mert amikor továbbítani akarok egy levelet,rákkantintok a továbbításra,megjelenik az ablak,ahol ott van: "Címzettek". OK HONNAN VARÁZSOLJAM ODA A  CÍMJEGYZÉKEMBEN SZEREPLŐ NEVEKET.

Idáig bejelöltem,hozzáadtam küldtem. 

használati utasítást sem találok. 

Kérem segítségeteket. Köszi: nagymaki

Bocsi!!!!

Négyszer indítottam újra a telekom oldalt,amíg elkezdett működni a levelezésem. Mindig bedőlök neki. Már azt hittem én kergültem meg,de nem :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez mobil előfizetésre is vonatkozik? Vezetékes internet Netmánia díjcsomag  mellé nyilván.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Korlátlan adatfogalom + 5 e-mail cím + 50 MB tárhely

A fenti szolgáltatás mellé korlátlan adatforgalmat, 5 különböző e-mail címet
és 50 MB publikusan is elérhető webtárhelyet biztosítunk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Minden hívószámhoz egy t-email-es cím jár Nekem kettő van. . Azért nem akarok újabb előfizetést kötni, hogy új felületű postafiókom legyen. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor ezek szerint a tied nincs még kész   ha fontos az új felület akkor regisztrálj új címet  az már biztos az új rendszerbe kerül

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én nem látok a t-email felületében semmi változást, pedig már elég régen léptem be.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma beléptem webesen a t-email.hu -s fiókomba és láss csodát átmigrálódott az új designre és szerverre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Miéééééért:)

Olyan kis cuki!:)

Üdv:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Céges levelezést nem hagynám rá de mostanság müködik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És a forgalomelemzés  során egyből feltűnt egy sima http kapcsolat ?  :) Apropo. Mostanában stabilan működik a webmail? Tavaly óta már nincs Telekomos internetem, így már nem tudom használni. Az utóbbi években többször voltak gondok vele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kérdés igazábol onnan jött hogy laborban internet forgalom elemzés stb xy programmal majd szépen látszott aha freemail ezzel jelszóval felhasználó névvel léppet be valaki közülünk. Magát szerver hostolást biztos a T látja el csak nyilván más vason.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem mást is. Elvileg áttételesen a korábbi T-Online-hoz tartozik, nem? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Freemailen csak engem zavar https hiánya?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sziasztok! Ma megnéztem a leveleimet és annak rendje és modja szerint sikerült is! De utána be szerettem volna lépni nem enged be,nem ír ki semmilyen hiba kódot csak vissza dob a bejelentkező oldalra! Ja és elötte rendesen kijelentkeztem!

Na ilyenkor mi van? A freemail fiókomba sem tudok ezután belépni!

Várom válaszokat!

Üdv!:smileysad:

Szia!

Én felhívtam őket, kapott infóim alapján tömeges leállás volt. Valószínűlet Sso hiba. Nem működött a levelezés webmailen és kliensprogramból sem. A freemail is a Telekomé, így az sem működött. A telekom.hu oldalon is szünetelt a belépés. Az origo.hu elérhetetlen volt. Kb két órán keresztül volt rossz legalább is nálam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sziasztok! Ma megnéztem a leveleimet és annak rendje és modja szerint sikerült is! De utána be szerettem volna lépni nem enged be,nem ír ki semmilyen hiba kódot csak vissza dob a bejelentkező oldalra! Ja és elötte rendesen kijelentkeztem!

Na ilyenkor mi van? A freemail fiókomba sem tudok ezután belépni!

Várom válaszokat!

Üdv!:smileysad:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jó a kérdés...

Volt olyan problémánk, már, hogy bizonyos blacklistre felkerültek a telekom...

Ezt a problémát én még nem észleltem és nem hallottam róla. Most elkezdtem utánaolvasni és nagyon úgy tűnik, hogy ez a megoldás, amit udvzso írt szükséges. Itt ugye a levélszemét áradat visszaszoritása a cél és emiatt egy hitelesítő rendszert használ a Microsoft.

Itt egy link erről:

https://mail.live.com/mail/troubleshooting.aspx

Ezt ugye a Telekom tudná megtenni, viszont, hogy ezt hogy kellene elindítani... Én esetleg egy írásos formát javasolnék, amiben le kell írni, hogy van ez a gond és a microsoft ezt adja megoldásnak. Ezt aztán a Telekom IT részének kell rendeznie...

Üdv:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ezer éve nem léptem be freemail fiókomba, de most megtettem...tényleg furcsa a bejelentkezés után, illetve a kijelentkezésnél a felugró reklám...de mivel nem ezt a levelezőrendszert használom, nem tudom, hogy idegesítene-e....

szerintem az info@origo.hu címen kellene jelezned az észrevételeid, mert ez a fórum jellemzően a telekom mobil és vezetékes szolgáltatásaival foglalkozik...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért jelentkeztem  be,  mert a  telekom  működteti ezt a levelező programot. Már a belépő  oldalon is rengeteg a reklám,  de ha végre sikerül,  nem lehet olvasni annyi a felugró ajállat.  Az androidos taabletten viszont nincs ez a borzalom. Nem tudom ki a hunyó.  A windows,  a google vagy netán az origó. Teljesen használhatatlanná tették ezt az oldalt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vagyis a Microsoft szerint a Telekommal. Sziasztok. A HotMail- os e-mail címemre a .hu domainből érkező e-mail- ek nem érkeznek meg. A Microsoft ezt írta:

Megvizsgáltuk fiókjait, és arra a következtetésre jutottunk, hogy az Ön által jelzett probléma sajnos nem a mi hatáskörünkbe tartozik, mert ez is egy EDFS-es probléma, így sajnos nem tudunk segíteni. A megoldás erre a problémára az lenne, ha a telekom.hu tartományú fiókot szolgáltatók felvennék ezen a linken (https://support.microsoft.com/en-us/getsupport?oaspworkflow=start_1.0.0.0&wfname=capsub&productkey=edfsmsbl3) található támogatási oldallal, és a Postmaster támogatói csoporttal (http://mail.live.com/mail/postmaster.aspx) a kapcsolatot.

Valaki tudja mit jelenthet az EDFS- es probléma? És én vajon kinek jelezzek a Telekomnál ez ügyben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most