Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 9/28/2018 at 11:44, Hassan írta:

üdv 4. hónapja szenvedek a t-vel  önálok minden jó de nálam  a vonal max 12-13 Mgb /s    a 4g az kuka  

ruter naplója ezzel van teli bombázva // 

2018-09-28 11:34:20 System Error LTE network error <407>.

   de elvileg én használom rószúll a nettet ezt  válaszolták levélbe  náluk jó a szolgáltatás

Tapasztalsz javulást? Tegnap beszéltem egy emberkével,hívtak mert 1 hónapja volt hibajegyem nyitva és mondta,hogy a Hüvely gyártóhoz mentek megoldásért.

Ami tapasztalható,hogy a 4g része végre értelmesen működik.Nem szakadozik,nem dobja el.Áramtalanítás után is pár perc alatt magára talál.De a Bonding még nem megy nekik.DSL Tunnel down.Tehát nem használja értelmesen a funkciót.És nem az alap adsl vonalat turbózza,hanem egyből a 4g részem húzza a netet.Ez akkor gáz,ha a 10giga adathasználat után visszaveszi 5megásra a netet,és mondjuk a te alap ADSl előfizud meg mondjuk "hasít" 8 megával.Akkor le kell kapcsolnod a menüben a bondingot és használod szépen az alap vonalat :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ahogy gondoltam, már kezdődik is a szarakodás...
Ma folyamatosan ez ismétlődik ilyen 10 perces ciklusokkal:

2018-10-26 16:53:36    System    Notice    DSL Tunnel UP.
2018-10-26 16:53:35    System    Notice    Bonding Start.
2018-10-26 16:53:34    System    Error    DSL Tunnel Request do not receive respond.
2018-10-26 16:53:29    System    Error    DSL network error <406>.
2018-10-26 16:53:27    System    Notice    WAN connection Internet_ADSL:IPv4 connected.
2018-10-26 16:52:55    System    Notice    DSL connection is active.
2018-10-26 16:52:28    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:52:01    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:51:34    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:51:07    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:50:40    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:50:13    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:49:46    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:49:18    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:48:51    System    Notice    WAN connection Internet_ADSL:IPv4 disconnected.(ERROR_NO_CARRIER)
2018-10-26 16:48:51    System    Notice    DSL connection is inactive.
2018-10-26 16:48:51    System    Error    DSL Tunnel DOWN.
2018-10-26 16:48:46    System    Error    DSL Tunnel DOWN.

Pár napig legalább jó volt. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hali

Péntek este sajnos nyomni kellett a hgw-n egy gyári vissza állítást, természetesen beírtam az adsl felhasználói nevem és jelszavam. De sajnos azóta se megy a dsl ág.

DSL Network error 406

DSL Tunnel Request do not receive respond.

Ha kiveszem a sim kártyát a dsl tökéletesen működik és a DSL Information résznél is azt írja minden rendben.

Szerintetek várjak még hogy hátha megjavul, vagy jobban járom ha hívom őket? :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
27 perce, Farao írta:

Hali

Péntek este sajnos nyomni kellett a hgw-n egy gyári vissza állítást, természetesen beírtam az adsl felhasználói nevem és jelszavam. De sajnos azóta se megy a dsl ág.

DSL Network error 406

DSL Tunnel Request do not receive respond.

Ha kiveszem a sim kártyát a dsl tökéletesen működik és a DSL Information résznél is azt írja minden rendben.

Szerintetek várjak még hogy hátha megjavul, vagy jobban járom ha hívom őket? :D

Küldtem privátot

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok,  új tag vagyok és a segítségetek kérném. A címünkön csak a max 30Mbit/s -es csomag elérhető( ha minden igaz vdsl techonlógián) . Szerettem volna bővítő opciót , de a címen nem elérhető. Beltéren stabil 4G kapcsolat van. Van esetleg valami technikai akadálya, hogy miért nem megvalósítható?

 

Köszönöm

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Rákérdeztél, hogy mondják meg, hogy a címeden miért nem lehet gyorsító opciót igénybe venni, holott az pont azért van, hogy ahol  a végpont nem éri el a 30 Mbs sávszélességet, akkor 4G segítségével emelje azt? Egyébként csak  LTE-s mobilnetben nem gondolkoztál? Tudom, hogy az drágább, de meg kell nézni, milyen kedvezményeket kapnál.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, zoli62 írta:

Rákérdeztél, hogy mondják meg, hogy a címeden miért nem lehet gyorsító opciót igénybe venni, holott az pont azért van, hogy ahol  a végpont nem éri el a 30 Mbs sávszélességet, akkor 4G segítségével emelje azt? Egyébként csak  LTE-s mobilnetben nem gondolkoztál? Tudom, hogy az drágább, de meg kell nézni, milyen kedvezményeket kapnál.

Sajnos nem tudták megmondani, a technikus aki kiérkezik talán meg tudja majd mondani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...