Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2

Helyzet jelentés.:
Választ ugyan nem kaptam, de a hibajegyet felvették, kijött ismét egy szerelő megállapította hogy minden rendben van jelenleg (most este 20:50-ig jó is volt), de rendes volt, mégegyszer visszahívott elmondtam neki hogy mi a problémám. és azt mondta továbbítja a panaszom a kolegák felé. A hibajegyem azóta is nyitott. Reméljük a legjobbakat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, zs1991 írta:

@ApaFia Nem áll helyre áramtalanítástól, sem HGW restarttól, mert valami központi probléma van. Jelenteni is felesleges, mert valószínűleg megállapítják majd, hogy minden rendben.

Én nem osztom ezt a fajta véleményt.Ha nem működik megfelelően a eszköz, vagy a szolgáltatás be kell jelenteni a efinek. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Valamit csinálni kell a mobilhálóval mert túlságosan gyakran szakad meg a bonding.
Ez így nem mehet sokáig. Töröljék el a gyorsító opció árát mert eleve nem tudják biztosítani az előfizetett sebességet. Ennek a hibának a korrigálása nem lenne szabad az előfizető még több pénzébe kerülni. 
És mi történik ünnepek alatt? :D Valami updatet közölhetnének mik a közel jövőbeli tervük.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: konzolmester
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Srácok akinek gondja van folyamatosan jelentgesse be. Facebook, Twitter elsőként. Hogy legyen dokumentált változat. Ne hagyjátok hogy Telefonos bejelentésre küldjenek titeket, kössétek ki hogy jelentsék akkor be helyettetek a hibát.

Mindenről csináljatok képernyőmentést és egy mappába dokumentáljátok. Beszélgetések és Hybrid Eszköz naplói, státusz stb.

Én most ott tartok hogy 8 napi leállásról dokumentált panaszom adtam be weboldal panaszrészen, mindenről mentettem mindent. Arra ügyeljetek, hogy ha weboldalon bejelentést tesztek ne legyetek belépve, mert sokszor emiatt dob hibaüzenetet.

Ha erre a levelemre nem kapok 30 napon belül választ, ami a szerződésbontás ráfizetés nélkül (lekötöttem hogy nem várok így még egy évet) jön a következő lépcső a fogyasztóvédelem és a további jogi lehetőségek.

Mivel 1 hónapban 20 napon keresztül nem tudják a gyorsító opciót sem biztosítani, így minden jogom meg van arra hogy ezzel együtt a nem a fizetett sebességet is lemondjam. Mivel kompenzálni nem fogják az árat.

Tehát írjatok nekik ne hagyjátok hogy lekoptassanak. Engem hülyének akart nézni a műszakis hogy én csesztem szét de akkor koppant mikor rájött, hogy nem az IP címnél áll meg az informatikai tudásom.

Nem kérhetnek olyanért pénzt amit nem tudnak biztosítani és javítani sem. Nem kötelezhetnek rá hogy a polcrol levett holnap megromló terméket már ne rakhasd vissza hanem ha már elvetted fizesd ki, ha jó neked ha nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Írásban benyújtott panaszokkal az a baj, hogy foglalkoznak vele 2 hét múlva mondjuk. Akkor fognak rá jegyet nyitni addig meg értelem szerűen nem. Szóval nem azonnal foglalkoznak vele, nem úgy mint telefonon vagy akár a Telekom alkalmazásban.

@Farao Ha ivr-böl hív téged akkor rögzített ha beírja a számod akkor nem de ezt látod te is. Viszont egyszerűbb neki ivr-ből hívni :D 

Ha megkapja reggel a jegyet, törekednie kell rá hogy aznap kezelje. Lezárja, megoldja, halassza, átadja más területnek stb. Amúgy pedig minőségi mutatók szerint ha iptv-t érinti 24 ha nem érinti iptv-t akkor 72 óra alatt meg kellene oldani. Viszont ha pl átkel adnia másnak a hibát, mert túlmutat rajta akkor megfogja haladni a 72 órát. 

 

Viszont nekem van egy sokkal jobb tanácsom a sok bohóckodás mentegetés stb stb stb helyett. Elmondásod szerint van nyitott hibajegyed és nem történik semmi. Hívd munkaidőben tehát leghamarabb szerdán 8-15:00 közt a 1414-et. Menj a hibát akarok bejelenteni részre, ott pedig. Mond el hogy vezetőségi visszahívást kérsz, mert nem javítják a hibádat hetek óta nyitva van a jegyed bla blba lbaaa. 1414-es kezelő próbál lebeszélni, ezt kulturáltan nem hagyod. Rögzíti az igényed, utána később, (amikor ráér) keresni fog egy vezető neki is elmondod kulturáltan mi a baj.  Ő pedig ajánlani fog számtalan megoldást neked, a kötbér mentes azonnali felmondás havidíj csökkentés vagy akár a most rendek  rakok meg lesz csinálva végleg a hibád opciókból egyet. 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok! Kb 3 hete nálam is rettenetes a net. Vagy az LTE vagy a Dsl működik a kettő együtt nem. Április 30-án bejelentettem hibára és 72 óra határidőt mondtak rá ami letelt. Bejelentettem másodszor is, mondta is a srác, hogy látja az előző bejelentést ami lejárt úgyhogy ezt bejelenti 24 órás javításra :D hú mondom dejó... hát ez is letelt. telefonáltam harmadszor is de már határidőt nem kaptam azt mondták csoportos javításba  átteszik a hibajegyet. Hát elég jól mellényúltak ezzel a szolgáltatással szerintem. Amúgy kinél lehet reklamálni, hogy pl nálunk egy minimális fejlesztést se eszközöltek a sokmilliárdos támogatásból? Itt Keszthelyen már elérhető az 1000-es net is ehhez képest itt sz@rakodunk a 10-20-as ótvarságokkal!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 05. 05. at 12:37, kanteta írta:

Amúgy kinél lehet reklamálni, hogy pl nálunk egy minimális fejlesztést se eszközöltek a sokmilliárdos támogatásból? Itt Keszthelyen már elérhető az 1000-es net is ehhez képest itt sz@rakodunk a 10-20-as ótvarságokkal!!!

Hello @kanteta, itt megnézheted, milyen járásokban nyert pályázatot a Té (ahol az EU vagy az állam x százalékát állja az ottani fejlesztéseknek). a Keszthelyi járást én nem találtam köztük, így ha ott is volt fejlesztés, akkor az önerős volt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...