Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
2 perce, Sragi írta:

Közben rájöttem,hogy nem ezen múlik. Mostanában sokszor nem működik aztán megjavul magától.Persze az okát nem tudom.

Nálam se működik mindig. Minden tunnel megy log szerint is minden jó és mégse gyorsít. Szerintem ez alapból ilyen... Az meg csak hab a tortán hogy néha eldobja a dsl vagy az LTE jelet...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, Mathyas írta:

Sziasztok!

Valaki leírná lépésről-lépésre, hogyan lehet a Huawei HA35-11 típusú routeren portfordítást csinálni?
Amióta bekötötték a gyorsító opciót, abszolút nincs feltöltésem. :(
Nem akarok napi több gigát feltölteni, de jó lenne, ha menne egy kis feltöltés.

Hali, nem a legjobb megoldás de én DMZ-t állítottam be a számítógép IP-jére (természetesen a gépnek fix ip lett beállítva a hgw-be). így nem csak a torrent lett tökéletes, de szervert is tudok indítani gépről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
5 órája, Farao írta:

Hali, nem a legjobb megoldás de én DMZ-t állítottam be a számítógép IP-jére(természetesen a gépnek fix ip lett beállítva a hgw-be). így nem csak a torrent lett tökéletes, de szervert is tudok indítani gépről.

A DMZ-t engedélyeztem. A gépnek tudnék adni fix IP-t, de az hwg-t nem értem. :)
 

dmz.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Mathyas

Nem különbözik az alapelv bármelyik hasonló routerhez képest. Egy űrlapba be kell írni, hogy melyik WAN oldali portot, melyik LAN oldalon lévő eszköz, melyik portjára szetetnéd irányítani.

Kezd el a dolgot, ha konkrétan elakadsz valahol, akkor leírod, eddig mit hogyan csináltál, mi nem megy

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 perce, btz írta:

@Mathyas

Kezd el a dolgot, ha konkrétan elakadsz valahol, akkor leírod, eddig mit hogyan csináltál, mi nem megy

Szia!
Eddig egy Linksys routerem volt.
De most ezzel a telekomossal elakadtam.
Eddig annyit csináltam, hogy a DMZ opció legördülő menüjében kiválasztottam az asztali gépet, ami a képernyőmásolaton látható.
Az "Enable DMZ"-nél betettem a pipát.
Ennyit csináltam. És innentől nincs tovább.
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

sziasztok. 

a gyorsító opció sebességével kapcsolatban szeretnék kérdezni. alapból 10/2 mbit jön adsl2+ on, és a gyorsítóval 26-27 mbit körüli a letöltés, a feltöltés 10 mbit - (utp-n, nem wifin). a jelerősség 50, Budapest.  nem kellene valamival gyorsabbnak lennie? azt értem, hogy világosan bele van írva a szerződésbe, hogy nincs garantál sebessége a gyorsító opciónak, de itt pár hozzászólással korábbi képen látszódik, hogy valakinek 28as jelerősség mellett 2mb/s el tölt le. nekem meg 50 körüli jelerősségnél van annyi. mi ennek az oka?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Péter123

Egy mobil kapcsolatnál nem csak a "jelerősség" számít, hanem a például cella terheltsége más felhasználók aktivitása által. Ebből kifolyólag adódhat ilyen helyzet, hogy jobb térerő mellett sem tudsz elérni olyan sebességet, mint kisebb jelerősség mellett egy másik helyen lévő felhasználó. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
9 órája, noobi78 írta:

A SIM card status mindenkinél “Invalid in CS”?

Ez számít bármit is vagy minek kellene lennie?

Érdemes miatta reklamálni?

Nálam is Invalid in CS az érték.  Nekem 47 excellent jel melett 30-35nMbit a max sebesség....

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: komzol1976
elírás
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...