Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Gyorsító opció


Patrik92

Kérdés

Sziasztok !

 

Hosszas huzavona után a Telekom egy olyan ajánlattal keresett fel hogy egy olyan modemet fognak kihozni amibe be van építve egy Sim kártya és az a mobil internetre csatlakozva fogja kiegészíteni a meglévő  10 megás  vezetékes sávszélességemet 30 megára.

Valakinél van már ilyen eszköz, esetleg valakinek valami infója róla ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 934
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
41 perce, Virus írta:

Valaki nem tudja, fogyasztóvédelemnek mi jelenleg a hivatalos e-mail címe? Akarok nekik írni, mert ami itt megy az már a szolgáltatottak kizsugorálása, viszont olyan címet találtam csak, ami 2016-ig volt aktív, legalábbis weboldalukon ez áll.

http://fogyasztovedelem.kormany.hu/panaszom-van

 

Bár nem hiszem hogy tudnának bármiben is segíteni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

a t weboldalán :D igen először nekem is azt mondta h ő nem tud segiteni telefonáljak, :D mondom én nem telefonálok akkor minek vagytok ott ?! ha telefonálok abbol a vita lesz csak meg félórákat kell várni.. na jo akkor adjak MT azonositót meg telefonszámot :D mondtam neki .. ha én most felhivom őket akkor cirkusz lesz :D nefélj mindjárt másképp beszélt.. azóta jo is :D és nem kelett telefonálni nem kelett beszélni smst küldtek h 72 óra az hétfőn délután járt le, hétfő reggel 9 kor kaptam az smst h megjavitották náluk volt a hiba és elnézést kérnek :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Fejlemény: Végül kijött egy telekomos szerelő, én sajnos nem voltam otthon. De sajnos azt a választ kaptam hogy: Ez ilyen, neki otthon is ilyen a szomszéd városban. Hálózat fejlesztés kéne mert 30 éves kábelek vannak, de a telekom se ott se nálunk nem akar fejleszteni.

A gyorsító opciónál meg örüljek hogy néha jó. Mert ha nem lenne akkor mindig lassú lenne. Így legalább havi 700 ftért néha gyors internet van.

Nem értem hogy lehet ilyen instabil szolgáltatást pénzért kínálni az ügyfeleknek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Helyzet jelentés 2.: Haza értem a LOG szerint 16:00-kor állt helyre valójában az LTE ág, vagyis a szerelő úgy hagyta itt hogy rossz.
Vagyis a magától javult meg, de most meg a DSL ág nem megy... Most komolyan mi a francot tudok neki csinálni ha a szerelő itt hagy azzal hogy örüljek neki ha néha jó?!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Farao
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Nézzétek a képeket és nevessünk együtt. ?? Nincs hiba, ha akarok fizessek használjak fizetős segítségnyújtást.

Soha többet nem használom a telefonos ügyfélszolgálatukat, 12-16:00 között igérték hogy jön a szerelő és semmi, 17kor pedig idevágták nekem ezt az smst.

Felvettem velük facebookon a kapcsolatot, ha nem jutunk dűlőre kb. keddig, tényleg muszáj lesz a fogyasztóvédelemhez fordulni, hülyének nézik az embert, ti se hagyjátok hogy ilyenért húzzák le a pénzeteket kompenzáció nélkül, tegyétek meg a bejelentést. Én szinte napi szinten mentem a fejleményeket, logok, képernyőképek az állapotról, jelenleg 2 éves hűség szerződésfelbontását írtam nekik hogy szeretném megkezdeni, mivel nem tudják biztosítani a fizetett szolgáltatásokat 9 hónapja.

 

Ha nem engednek, muszáj a fogyasztóvédelmet bevonni. Nincs olyan hogy fizetésre közteleznek egy nemlétező szolgáltatásért.

 

Fejleményeket majd írom. Ne ragadjatok meg mert ez sohasem fog javulni, lépjetek.

DC0E1F72-FB3B-4838-8067-6DDB3C3F0B6C.png

79049620-9682-4A21-B534-A5508925F3B4.png

08CE2A8A-5508-42D2-8D60-537D09E16B4F.png

F82BB04E-B8BB-4289-BB40-3C051D83B74C.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Virus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 perce, Farao írta:

@Virus Persze, tudod a gyorsító opciónál ez már olyan megszokott hogy hibának se számít :D

Én nem akartam balhézni, normálisan álltam hozzá sokáig, de ez már szerintem büntetendő jogilag amit csinálnak. Az biztos, hogy én ezt így nem vagyok tovább hajlandó csinálni, oké legyen lassú az internet de akkor az ár is amit fizetek 100 forintra legyen csökkentve mert annyit is ér. Mi nem ezért köttettük be, azért elvártunk egy alapvető minőséget, hát ez meg... éppen ezért mindenkinek akinek gondja van lépjen tovább jelentse be a panaszt, hogy nem foglalkoznak a problémájával utána pedig jöhetnek a “jogi” lépések. Persze akinek van felesleges pénze az kiadhat ilyen minősíthetetlen netre, de itt még egy oldal is alig akar betölteni, nemhogy netezzünk rajta.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 4/19/2018 at 23:01, Virus írta:

Én nem akartam balhézni, normálisan álltam hozzá sokáig, de ez már szerintem büntetendő jogilag amit csinálnak. Az biztos, hogy én ezt így nem vagyok tovább hajlandó csinálni, oké legyen lassú az internet de akkor az ár is amit fizetek 100 forintra legyen csökkentve mert annyit is ér. Mi nem ezért köttettük be, azért elvártunk egy alapvető minőséget, hát ez meg... éppen ezért mindenkinek akinek gondja van lépjen tovább jelentse be a panaszt, hogy nem foglalkoznak a problémájával utána pedig jöhetnek a “jogi” lépések. Persze akinek van felesleges pénze az kiadhat ilyen minősíthetetlen netre, de itt még egy oldal is alig akar betölteni, nemhogy netezzünk rajta.

Vagy a router gyári hibás, vagy maga a régi réz kábel lehet rossz állapotban ami elég valószínű is.
Ennek tényleg nem lehet mit csinálni,csak új kábelt húzni amit meg már ha meg is tesznek is egy CAT5 optikai kábel lesz ami 100Mbit et bír el. Az én városomban több mint a fél lakosság 5-6 mbitért fizet, akinek van rá igénye pár száz forintért korlátozottan megkaphatja azt a sebességet amiért eredetileg is fizetett ugye, sokan már évek óta. De ez is egy kompromisszum ami elfogadható. Mondjuk nekem is most Down a LTE mivel hétvége van ugye, és le van terhelve a mobilhálózat. :D Neked viszont 
Erdemes lenne egy helyi szolgáltatóhoz menned ha van, sok helyen pont a kiépítés hiánya végett kezdtek mikrohullámú internetszolgáltatást ami igaz 1 ip címen fut de 15-20mbit és afölötti sebességet ad.   Vagy körbe nézned más szolgáltatók közt
https://www.telenet.hu/

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: konzolmester
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...