Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.243 válasz erre a kérdésre

1 órája, simike írta:

Sziasztok !

Tudom 3 vevő jár egy IPTV előfizuhoz, ám nekem 4.-re lenne szükségem.

Van rá valami mód?

Előre is köszi a választ

Fél füllel olyat halottam hogy, 3 boxot fizeted kapsz mégegy modemet és fizetsz egy második tv előfizetést csak nem az egész árát hanem a felét negyedét nem tudom. Szal fizetsz egy 3 boxos teljes havidíjas dolgot meg mellé egy, egy boxos negyed vagy fél havidíjas.

Nem tudom ez hogy megy pontosan mi a menete meg hogy mennyire igaz, egy misét megér viszont,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, Roli82 írta:

Akkor ez az opció kihúzva. :(

Akkor nem marad más, megkérdem az ügyfélszolit mit lehet tenni.

Köszönöm a segítséget :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor ez az opció kihúzva. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, Roli82 írta:

Esetleg ha koaxos IPTV lenne akkor mellé ingyen jár a kódolatlan Digitális Kábel Tv (24/36 csatorna terület függő) amihez csak egy DVB-C képes TV-re van szükség és akkor meg is lenne oldva a 4. TV-re

Ez Optika gigabites.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Esetleg ha koaxos IPTV lenne akkor mellé ingyen jár a kódolatlan Digitális Kábel Tv (24/36 csatorna terület függő) amihez csak egy DVB-C képes TV-re van szükség és akkor meg is lenne oldva a 4. TV-re

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, Roli82 írta:

Szia!

Nem igazán! :(  Esetleg még egy előfizetés a végponton.

Szia.

Az elég baj, lecserélném egy szolgáltatóra az összes itthoni tv.-t, netet.Most 3 helyről jön.

Ám mindenképp négy TV.-re kéne szolgáltatás. A szerelő aki kötötte a netet, valamit említett, hogy megoldható, de nem figyeltem így nem emlékszem. :(

A még egy előfizetés, még egy optikai kábelt is vonna maga után?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: simike

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Nem igazán! :(  Esetleg még egy előfizetés a végponton.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok !

Tudom 3 vevő jár egy IPTV előfizuhoz, ám nekem 4.-re lenne szükségem.

Van rá valami mód?

Előre is köszi a választ

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Ami a Filmvilágban benne volt azok belekerültek a Szuper Családi HD-ba na meg a Nagyvilág mini csomag meg a két boros áron kínált  "prémium" csatorna is Fishing & Hunting és Classica.

Pénzkidobás megtartani a filmvilág minit 1800 Ft-ért!.

Szuper HBO Max Pak-ra válthatsz, ezt 1412 intézd vagy személyesen.

Filmvilág minicsomag jelenleg így néz ki

Filmvilág.PNG

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

IPTV Családi + HD előfizetésem van, Filmvilág csomag kiegészítéssel. Az új Szuper Családi +HD csomagot szeretném megrendelni, de nem tudom  le- ellenőrízni, hogy milyen csatornák kerültek bele a Filmvilágból. Egyáltalán szükség lenne még a Filmvilágra az SzCS+HD mellett? A mostani csatornáimat sem tudom összehasonlítani, mivel a régi nagyon praktikus összehasonlító táblázat eltűnt!! Tudom, hogy a Családi+HD már nem rendelhető, de aki váltani akar könnyebben tudna eligazodni az összehasonlító táblázattal. A mostani felsorolás olyan hosszú, hogy mire az aljára érek nem tudom mi volt elől. A Filmvilág csomagról pedig semmilyen infó nincs már fent.

Ha megtartom a Családi+HD csomagomat rendelhetek mellé Szuper HBO MaxPak csomagot hűségidővel. Ugyanis a Mostani HBO MaxPak csomagom hűség idejét nem tudom hogyan kell meghosszabbítani. Ráadásul a két csomagban ugyanazon csatornák vannak, csak a szuper olcsóbb!

Előre is köszönöm szíves tájákoztatásotokat!

Tisztelettel: Kojan.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Érdekesség, hogy a konkurencia oldalán ilyen hibákat ismernek el:

Mi a teendő, ha a mediabox megbízhatatlanul működik, lefagy nem vesz fel?

Ennek az egyik legvalószínűbb oka, hogy túl sok sorozatfelvétel lett beállítva. Kb. kilenc sorozatfelvétel esetén a mediabox túlterhelődik. Ezen a boxcsere nem segít, kevesebb sorozatot kell beállítani 

Szoktuk szidni a telekom boxot, de annál ilyet nem tapasztaltam. Az egyik családtagnál legalább 20-30 sorozatfelvétel van beállítva, és simán veszi őket, ami azt sugallja, hogy a telekom doboza minőségibb eszköz lehet.

Edit: Bár ez a kilenc lehet, hogy párhuzamos felvételt jelent, akkor nem rossz.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem tudom de szerintem nem. eltérő hálózat nem nagyon zavarhat be mert ugyan az a iptv rendszer fut mindegyiken. Boxbol meg elég kevés fajta van 3-4 lehet mindegyikből 1 a polcon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 01. 06. at 12:20, anonymus írta:

Sok tv-n nem volt hang, de csak hdmi-n és box cserével tudták helyre hozni csak, vagy központilag törléssel újra regisztrálásaal.

Akkor valóban nem volt más választás, mint visszatérni egy stabil (ha egyebekben nem is teljesen jó) verzióhoz. Nem tudom hogy ilyenkor a vizsgálathoz regisztrálják-e, hogy milyen boxok, és milyen gyártmányú tévék esetében volt ez? De még a legrosszabb eset is előfordulhat: nincs benne semmilyen logikus összefüggés. Akkor sajnos leshetjük a jobb hangot :(.

Gondolom nagyon nehéz ezt alaposan tesztelni előtte. Sokféle box van, HGW is jó pár, meg ráadásul többféle hálózat is. Jut eszembe, hálózat fajtájától nem függött a probléma?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
22 perce, anonymus írta:

Akkor ha a kábelek is tutira rendben vannak, akkor 1412

Most ujra van kép csak eggyes felvételeket nem lehet megnézni,de azért köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor ha a kábelek is tutira rendben vannak, akkor 1412

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, anonymus írta:

Tv-n nem látsz semmit ? 

Nem sötét a képernyő

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tv-n nem látsz semmit ? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 01. 06. at 12:20, anonymus írta:

Sok tv-n nem volt hang, de csak hdmi-n és box cserével tudták helyre hozni csak, vagy központilag törléssel újra regisztrálásaal.

Nem tudom van e köze hozzá,de ma áramszünet után csak a bekapcsológomb villog zölden már vagy negyed órája.Mst akkor tölt le valamit vagy jelenthetem be?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, violazsuzsi írta:

Ez majd  beáll magától, mert gondolom a beígért csatorna változtatásokat végzik, vagy telefonálnom kell a hibabejelentőnek?

Csatorna változások Jan 3  0-8 közt lezajlott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, violazsuzsi írta:

Üdvözletem!

Frissítettem az adást, mert kérte  a szolgáltató, azóta csak az az oldal működik, amin épp akkor voltam. lehet léptetni, ki is írja épp hol jársz, de működő adás csak ott van, ahol a frissítés előtt voltam

Ez majd  beáll magától, mert gondolom a beígért csatorna változtatásokat végzik, vagy telefonálnom kell a hibabejelentőnek?

Előre is köszönöm, ha segít  valaki :)

Áramtalanítsd a HGW-t majd a iptv boxot,majd kapcsold vissza a HGW-t majd és a  boxot. ha ezek se segítenek akkor a 1412. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözletem!

Frissítettem az adást, mert kérte  a szolgáltató, azóta csak az az oldal működik, amin épp akkor voltam. lehet léptetni, ki is írja épp hol jársz, de működő adás csak ott van, ahol a frissítés előtt voltam

Előre is köszönöm, ha segít  valaki :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!
2xHD, 1xSD, 2 db TV, az egyikhez felvevős box. A nem felvevőshöz tartozó TV-n minden T-s "Üzenet" megjelenik , a felvevőshöz tartozón pedig - egy egyszeri korábbi alkalmat kivéve - nem jelennek meg ugyanezen üzenetek. Lehetséges, hogy az azonos HGW-hez tartozó 2 tévés rendszerben ha egyszer az egyik TV-n már leokézták az üzenetet, akkor ugyanaz a tartalmú üzenet a másik TV-n már nem jelenik meg? Én most gyakorlatilag minden üzenetről lemaradok. Vagy lehet, hogy a felvevős box beállításán kell valamit változtatnom? Hol???

(Próbálkoztam már a beállításokkal variálni, de nem hozott eredményt, pedig emlékeim szerint amikor még a mostani felvevős boxos TV még egy nem felvevős boxon lógott, akkor az üzenetek mindkét készüléken eltérő használati időben, egymástól függetlenül is megjelentek, és külön-külön voltak okézhatóak is.)
Mit tudtok erről mondani?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, anonymus írta:

Első bekezdésre vadul bólogatok éppen.

Nem akarom túlpörgetni a témát, én úgysem tudok tenni semmi, csak a kíváncsiság hajt. Publikus-e hogy miben jelentkezett? Esetleg sok tévén nem volt hang, netán élvezhetetlen volt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Első bekezdésre vadul bólogatok éppen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most