Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.264 válasz erre a kérdésre

Sziasztok!

Esetleg van valakinek infója, hogy mikor lehet használni az előfizetői fiókban lévő műsorújságot szinkronizálni a beltérivel? Mobil alkalmazás sem működik a tv-n keresztül. Állandó hibát ír mindkettőnél. Weben hibás MT vagy IPTV azonosító a mobilnál pedíg Próbálja később üzenet jön. 

Mikor bekötötték tavaly decemberben bejelentettem többször de se sibajegy se javulás nem történt.

Köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kéne, boxba biztos jol volt be dugva?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Családi HD szolgáltatásod van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép estét!

Egy olyan problémám lenne hogy vettünk egy új Samsung Smart 3D-LED TV-t, és jelenleg SCART kábellel van összekötve az IPTV beltéri egységgel.

Volt itthon egy felesleges HDMI kábelem, gyorsan rákötöttem, viszont azt tapasztaltam hogy bármelyik HDMI bemenetbe is dugtam a TV-n, nem volt hajlandó se képet, se hangot adni. Sőt, fel sem ismerte hogy egyáltalán rá van kötve valami is.

Többféleképp próbálkoztam, de nem találtam megoldást.

Most oda jutottam, hogy holnap veszek egy másik HDMI kábelt, úgy is kell még egy.

Ha valakinek volt ilyen problémája, és talált megoldást kérem írja le, kisegítene.

Előre is köszönöm!

UI: A kábel jó, Xbox 360-al kipróbálva, azonnal felismerte.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Boomer

Egyetértek veled, teljesen felesleges volt,TV-n keresztül pötyögni nem valami kényelmes.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Értelmes alkalmazásokkal bővítsék is, annak mindenki örülne szinte.
Amikor bevezették sem értettem ezt a FB megoldást, tv-n keresztül én nem látom sok értelmét,de biztos maradi vagyok. Tabletek, okostelefonok és laptopok világában még menőzésre sem jó. Smart tv-kben is előszeretettel tolják be a FB meg a Skype megoldásokat, szerintem azok is tök feleslegesek (ahogy sok minden egyéb app is,de biztos van akinek van rá igénye).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma láttam az üzenetet a tévé képernyőjén, miszerint rövidesen megszűnik a tévéképernyőn elérhető Facebook - már ha jól értelmeztem az üzenetet, ami kissé hiányosan jelent meg, sajnos.

Azt hittem inkább bővíteni igyekeznek az interaktív alkalmazások körét....:smileysad:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Holnap reggel 9-re jön a szerelő. Ő is azt mondta, hogy vonalhiba lehet a dologban az oszlop és a ház között, de nem zárta ki, hogy a router is ludas lehet.

Majd kiderül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a helyzet, hogy az RTL csoportosnál vettem észre én is.  Báár lehet máshol is, de egyszerre 1 csatornát nézek.

Viszont amióta a nem felvevős boxot raktam fel, azóta nem látom a kockásodást egyenlőre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

VDSL 20/5 net + IPTV Családi +HD

A problémám ott van, hogy a HD csatornák kockásodnak. Pár pillanatra de elég rendszeresen.

Hibajegy nyitva, szerelő adott egy másik STB-ot 6030-as. De már ezzel is.

Most kíváncsi vagyok és rátettem a nem felvevős boxot, egyenlőre teszt fázisban.

Tudtok olyanról, hogy a felvevős boxoknál ez előfordulhat?

Nálam csak a RTL ll HD;Cool HD;Film+HD-nál szokot sűrün blokosodni. Nálam még olyan szokott előfordúlni hogy random módon 16:9 ről egy pillanatra 4:3 vált a kép.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

VDSL 20/5 net + IPTV Családi +HD

A problémám ott van, hogy a HD csatornák kockásodnak. Pár pillanatra de elég rendszeresen.

Hibajegy nyitva, szerelő adott egy másik STB-ot 6030-as. De már ezzel is.

Most kíváncsi vagyok és rátettem a nem felvevős boxot, egyenlőre teszt fázisban.

Tudtok olyanról, hogy a felvevős boxoknál ez előfordulhat?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Általad leírtak vonal hibára utalnak, gondolom, elmúlt időszak csapadékos időjárása közre játszhat szerintem tegyél hiba bejelentést 1412 -ön sokkal ritkább az amikor elöfizetőnél lévő modem hgw router haldoklik .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Lenne egy problémám. Van egy Speedport W 724v ci digitális elosztóm, ami az utóbbi napokban legalább egyszer újraindul naponta. Ma és tegnap többször is 1-2 órás különbséggel. Most nem tudom, hogy a router-e a rossz vagy a T-nél van gond valamelyik átjátszónál. Egy kis településen (Bugac) van iptv előfizetésem.

Nem tudom más tapasztalta-e ezt a hibát?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

még nem támogatott modell nagyon sehol sem, hogy egyenként válogasd össze, mit akarsz nézni...

nem érdeke szerintem jelenleg sem a piacnak, sem a gyártóknak, sem a szolgáltatóknak...

másrészről itt a legnehezebb a szolgáltatók helyzete, mert diektben ők elégítik ki a piaci igényeket, viszont amikor megveszik egy csatorna elosztási jogát, akkor van, hogy többet együtt megvéve olcsóbban jönnek ki...

érdekes egy biznic ez egyébként, ha belelátsz, jobban megérted

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát ö hmm

Te full hd streamet kapsz hdready címet csak rézen adnak annak még trébb a minősége.boxok kikerülését nagyon is tàmogatom de nem nagyon fog menni T nek igy könyebb sajnos nem akarta aztva gondot amit másik 2cég válalt. Van vissza hívàsos üszf de nem a nap 24 órájában csak a kiemelt idöpontokban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én csak azt szeretném ha a telekom korrekt lenne, nem az ászf legvégén lennének elásva a korlátozások hanem látható felületen, nem adnák el az 1 hdready streamet több hd néven tévére. Nem tiltanák le az ezközök funkcióit (tv felvétel. dekóderkártya használat) amellet hogy az adott szolgáltatlás náluk nem elérhető vagy kényelmetlen, használhatalan (STB távírányitó használat tv táv helyett, zajos felvevő usb kártya helyett.)  Betartanák az kötelező  és ajánlott fogyasztóvédekni szabványokat  (EC Regulation 1275/2008).  Lenne visszahívásos ügyfélszolgálat (ld kötelező fogyasztóvédelmi rendelet).
Összefoglalva korrekt szolgáltató lenne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Társszolgáltatós területnek hívják azt ahol barátod él, lehet, hogy tisztességtelen üzlet politikának érzed mert neki olcsóbb. Valamiből üzemeltetni kell az ottani hálózatot is előfizetőket kell teremteni stb. Régen hiéna és oroszlán ma már kedvezmény 1-2-3 a neve .Szeltébe, hosszába meg van az a felbontás ami hd-nak megfelel, Ilyen az iptv jelenleg ennyi kép minősége még szebb képet max akkor lehetne elérne vele ha meg növelnék hd streamek méretét erre nincs esély belátható időn belül.

Az hogy vannak igényeid egyáltalán nem gond de van egy határ ami fölött már értelmetlen az egész mert kicsiny országunkban nincs ilyen senki nem ver át nincs meghirdetve hogy napi 24 órában full hd tartalmat kapsz.

De úgy mégis mit szeretnél  mert ez ilyen meg oldás nincs rá egyik napról a másikra …..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
.... Németországban jobbak a szolgáltatúsok, kérdem én, egy és ugyanazon anyacég esetén miért vannak ilyen fényévekbeli lemaradások a kelet-európai térségben? Az együtt veled, szlogen alatt azt kellenne értenie a Telekomnak: Hogy az úton együtt menne az ügyfelekkel, és amikor valaki szembe jön az úton, akkor nem kellene harcolni vagy akadéályoztatni a szembe jövőt, hanem közösen kellen a problémákat megoldani.

Ráadásul ott az átlagfizetéshez mérten kevesebbet fizetnek a szolgáltatásért.

Ott sántít a dolog, hogy ha a Telekom tudja - márpedig tudja - hogy az általa HD-ként meghírdetett csatornák java csak az adásidő töredékében sugároz FHD tartalamt, milyen jogon teszi azt olyan prémium díjcsomagba, amivel még 50-60 ******* SD csatornát eröltet az emberre. Ha ennyire nincs HD tartalom, ne keljen felárat fizetni érte, vagy kínálják valami minicsomaghoz hasonló konstrukcióban. Maradva a német példánál. Ott a HD-nak nevezett csatornákon a nap 24 órájában azt  a minőséget látod, amire előfizettél. Ezt egy heti személyes tapasztalatom alapján mondom.

A lényeg az, hogy Az_Internet helyesen írta. Kelet-Európában mindig is a minimum szolgáltatás fog menni, mert nincs ami rákényszerítse a céget az etikus üzletpolitikára. Ennek ott kellene kezdődni, hogy az ilyen fórumokon ne az legyen a közellenség, aki akifogásokat emel és kételyeket fogalmaz meg. Kispolgári megalkuvással és az "ez van, ezt kell szeretni" hozzáállással nem megyünk semmire!

Nincs azzal baj, hogy vannak igényeid, kifogásaid, esetleg kételyeid. Közellenség sem vagy, ahogy mások sem védik a szolgáltatót és nem is a bérenceik, még akkor sem szerintem, ha egyesek ezt hiszik és ez a fejlövésük.

Lehet egyetérteni és nem érteni, ezért vagyunk itt a fórumon, hogy megvitassuk a kérdéseinket, esetleg választ is kapjunk rá egymástól.

Ugyanakkor látszólag azt nem tudod elfogadni, hogy míg egyesek a realítások talaján állva megértik, hogy mi és miért történik úgy ahogy, és eszerint adnak választ a beírásokra, addig vannak akik álomvilágban élnek és elrugaszkodnak a valóságtól. És ez nem kispolgári meghunyászkodás, hanem sima realizmus.

Mire gondolok itt?

Mások az igények, mások a lehetőségek.

Németország egy kb. 80 millió lakosú nyugat-európai ország, fejlett gazdasággal, infrastruktúrával, és teljesen más kulturális közeggel és háttérrel, ezzel szemben itt MO-n élünk 9-9,5 millióan úgy ahogy sajnos. Nem egy ligában versenyzünk és az ottani lehetőségeket, színvonalat ne hasonlítsuk össze, értelmetlen, még csak példálózni is vele. Akinek az jobban tetszik, menjen, éljen ott, a lehetőség még adott (nem lesz kolbászból a kerítés). Azt meg, hogy ami ott van, hozzák ide, az több megközelítésből sem feltétlenül reális.

A telekommunikációs szolgáltató szektor, mint olyan az nem jóléti alapokon működik, ugyanolyan kőkemény üzlet mint bármi más hasonló, a bevétel, haszon profit a lényege (még azoknál a szolgáltatóknál is, ahol azt mondják/mondjuk, hogy olcsón adnak valamit). Itt mindenki mindent olcsón akar megkapni, annak valós értékével, költségével tisztában nem feltétlenül van. Hálózatot kiépíteni, üzemeltetni, fenntartani nem feltétlenül olcsó, fejleszteni szintén nem az, ha teljesen legálisan csinálod, sőt az állam, hatóság, felügyeleti szerv sem feltétlen támogat a különféle intézkedéseivel.

Örülök, hogy azért van akivel értelmesen lehet vitázni és eszmét cserélni!

Vegyük sorra miben eltérő a véleményünk:

"Nem a realitás talaján állok, és elrugaszkodok a valóságtól."

Szerintem pedi reális igény, hogy a pénzemért azt kapjam amit ígérnek. Ha egy pékségben a plakáton gyönyörű kilós kenyeret hírdetnek, akkor ne adjanak azon az áron szikkadt zsemlét, azt mondva, ja barátom itt keleten ennyi pénzért csak ez jár. Mondják ki, nem tudjuk az elvárt igényt teljesíteni, vegyék le a kínálatból, vagy adják olcsóbban.

Nem arról van szó, hogy én valamit olcsón akarok megkapni. A lehető legdrágább csomagba foglalt szolgáltatást fizetem és kérem rajtuk számon. Még ennél is többet hajlandó lennék fizetni a tényleg FHD adásért, mert azt a ******* felkonvertálást és bújtatott hazugságot amit itt többségben HD felirattal sugároznak, nem tudom elfogadni.

Hangsúlyozom, nem tudok más szolgáltatóhoz menni, mert NINCS alternatíva.

Ehhez még azt a inkorrekt húzást is megemlíthetem, hogy ugyanezt a csomagot a lakótelepen élő barátom kb 70% áron kapja, mert ott a lépcsőházban még két másik szolgáltató is létesített elosztópontokat. Magyarul nekem lakhelyem miatt (megyeszékhely, kertváros) ugyanazért többet kell fizetnem ami igen tisztességtelen üzleti magatartás.

Németországot felejtsük el, csak egy példa volt, nem akarok lovagolni rajta, a pikantéria csupán abban van, hogy ugyanaz az anyacég.

Egyébként itt: http://www.telekom.de/magenta-eins látható. Kb 24000 forintért Ingyen telefon és SMS az összes hálózatban + 150 MB/sec LTE hozzáférés + 100/40 MB vezetékes internet + 100 SD és 50 HD adás + tárhely. Mindez egy kb 900.000 Ft-nyi átlagkeresettel rendelkező országban!

Mondom, fizetnék én ennyit ilyen tartalmú szolgáltatásért! És még mindig csak azt tudom szajkózni, hogy az a HD, az HD!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
.... Németországban jobbak a szolgáltatúsok, kérdem én, egy és ugyanazon anyacég esetén miért vannak ilyen fényévekbeli lemaradások a kelet-európai térségben? Az együtt veled, szlogen alatt azt kellenne értenie a Telekomnak: Hogy az úton együtt menne az ügyfelekkel, és amikor valaki szembe jön az úton, akkor nem kellene harcolni vagy akadéályoztatni a szembe jövőt, hanem közösen kellen a problémákat megoldani.

Ott sántít a dolog, hogy ha a Telekom tudja - márpedig tudja - hogy az általa HD-ként meghírdetett csatornák java csak az adásidő töredékében sugároz FHD tartalamt, milyen jogon teszi azt olyan prémium díjcsomagba, amivel még 50-60 ******* SD csatornát eröltet az emberre. Ha ennyire nincs HD tartalom, ne keljen felárat fizetni érte, vagy kínálják valami minicsomaghoz hasonló konstrukcióban. Maradva a német példánál. Ott a HD-nak nevezett csatornákon a nap 24 órájában azt  a minőséget látod, amire előfizettél. Ezt egy heti személyes tapasztalatom alapján mondom.

A lényeg az, hogy Az_Internet helyesen írta. Kelet-Európában mindig is a minimum szolgáltatás fog menni, mert nincs ami rákényszerítse a céget az etikus üzletpolitikára. Ennek ott kellene kezdődni, hogy az ilyen fórumokon ne az legyen a közellenség, aki akifogásokat emel és kételyeket fogalmaz meg. Kispolgári megalkuvással és az "ez van, ezt kell szeretni" hozzáállással nem megyünk semmire!

Nincs azzal baj, hogy vannak igényeid, kifogásaid, esetleg kételyeid. Közellenség sem vagy, ahogy mások sem védik a szolgáltatót és nem is a bérenceik, még akkor sem szerintem, ha egyesek ezt hiszik és ez a fejlövésük.

Lehet egyetérteni és nem érteni, ezért vagyunk itt a fórumon, hogy megvitassuk a kérdéseinket, esetleg választ is kapjunk rá egymástól.

Ugyanakkor látszólag azt nem tudod elfogadni, hogy míg egyesek a realítások talaján állva megértik, hogy mi és miért történik úgy ahogy, és eszerint adnak választ a beírásokra, addig vannak akik álomvilágban élnek és elrugaszkodnak a valóságtól. És ez nem kispolgári meghunyászkodás, hanem sima realizmus.

Mire gondolok itt?

Mások az igények, mások a lehetőségek.

Németország egy kb. 80 millió lakosú nyugat-európai ország, fejlett gazdasággal, infrastruktúrával, és teljesen más kulturális közeggel és háttérrel, ezzel szemben itt MO-n élünk 9-9,5 millióan úgy ahogy sajnos. Nem egy ligában versenyzünk és az ottani lehetőségeket, színvonalat ne hasonlítsuk össze, értelmetlen, még csak példálózni is vele. Akinek az jobban tetszik, menjen, éljen ott, a lehetőség még adott (nem lesz kolbászból a kerítés). Azt meg, hogy ami ott van, hozzák ide, az több megközelítésből sem feltétlenül reális.

A telekommunikációs szolgáltató szektor, mint olyan az nem jóléti alapokon működik, ugyanolyan kőkemény üzlet mint bármi más hasonló, a bevétel, haszon profit a lényege (még azoknál a szolgáltatóknál is, ahol azt mondják/mondjuk, hogy olcsón adnak valamit). Itt mindenki mindent olcsón akar megkapni, annak valós értékével, költségével tisztában nem feltétlenül van. Hálózatot kiépíteni, üzemeltetni, fenntartani nem feltétlenül olcsó, fejleszteni szintén nem az, ha teljesen legálisan csinálod, sőt az állam, hatóság, felügyeleti szerv sem feltétlen támogat a különféle intézkedéseivel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudok olyan szolgáltatót ahol ha van nemfizetős HD akkor az bekerül a csomagba, a routeren megmarad a usb portf ájlmegosztásra, és a router szabványosan működik, a kábel TV használható a dekóderkártyával és tv felvételel, nem csak csörgő morgó villany radiátoros stb-vel lehet fogni az adást. a wifi szolgáltatlás és nem extra: A modem nem 5 perc alatt indul el.
Sajnos ez nem ott van ahol lakom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

"A szerződés aláításakor nem lehet szavazni!"

Ezt úgy értettem hogy más szolgáltatónak írhatsz alá, ezzel szavazhatsz az aktuális ellen.

Sajnos erre megyarország nagy részén nincs lehetőség. Ezért van ahogy a másik tag írta hogy itthon mindig miniumszolgáltatás lesz. Hibás, olcsó elavult teschnikával, extra árakkal. Amíg a törvényi szabályozás a közvetett adóbehalytásra teszi a hagnsúlyt  a verseny erősítése helyett - addig marad ez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
A szerződés aláításakor nem lehet szavazni! Az aláírásnál az ügyfél vállaja azt, hogy a szerződésben meghatározott dolgokat szolgáltatja a szolgáltató és ő ezért fizet havi díjjat. Azt viszont senki sem gondolja komolkyan, hogy minden ügyfél elolvassa a Telekom ÁSZF-jeit, mielött a szerződést/szerződéseket aláírja. Van olyan ügyfél, akinél internet sincs, és az sem életszerűm vagy elvárható az ügyféltől, hogy bemegy egy üszire és ott elolvassa a többszáz oldalas Telekom ÁSZF-eket, ami a szerződésekkel kapcsolatosak, valamint a monőségi mutatómak és célértékeket elolvassa, megjegyzi, majd ott a helyszínen mérlegel és estelegesen aláírja a szerződést. Amiben én látom az elmartadást, az, hogy strukturált városi területen még 2015-ben sem tudnak 192Kbit/sec -nál gyorsabb ADSL-t adni, mert a folgalatti/léges hálózat ennyit tesz lehetővé. Koaxxal és Optikával meg a Telekom elkerüli a területet jó messzire és még tervbe sem vette ennek lehetőségét, illetve kiépítését. Németországban jobbak a szolgáltatúsok, kérdem én, egy és ugyanazon anyacég esetén miért vannak ilyen fényévekbeli lemaradások a kelet-európai térségben? Az együtt veled, szlogen alatt azt kellenne értenie a Telekomnak: Hogy az úton együtt menne az ügyfelekkel, és amikor valaki szembe jön az úton, akkor nem kellene harcolni vagy akadéályoztatni a szembe jövőt, hanem közösen kellen a problémákat megoldani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most