István

Telekom TV 2017-es csatornakiosztás változása

Kérdés

Sziasztok!

A csatornakiosztást a Magyar Telekom - csakúgy, mint minden műsorterjesztő - évről-évre a meglévő és új megállapodásai függvényében alakítja. A FOX Networks Grouppal - mint minden lejáró megállapodásunk kapcsán, más csatornák jogtulajdonosaival is - kétoldalú tárgyalásokat folytattunk arról, hogy 2017-ben milyen keretek között tudjuk együttműködésünket meghosszabbítani. A  megállapodás sikeressége minden esetben a résztvevő felek együttes döntésén múlik. Szemben más csatornákkal, sajnálatosan a FOX-ot és a National Geographic Channelt képviselő társasággal nem született olyan megállapodás, amely mindkét fél számára megfelelő lett volna. Így megegyezés  hiányában 2017-től nem szerepeltethetjük kínálatunkban ezeket a csatornákat.

A FOX Networks Group csatornáinak értékeit ismerjük és elismerjük, a kínálatunkban fontos helyet foglaltak el ezek a programok, ezért törekedtünk arra, hogy a meg nem született megállapodás miatt kieső csatornákat tematikájában is hasonló programok tudják pótolni. Így az ismeretterjesztés területén a History csatorna, valamint a Travel került be a családi csomagba, de tovább erősödött például a Discovery Science, a DTX, , Viasat History, Viasat Explorer elérhetősége azzal, hogy ezek a Nagyvilág csomagon túl az új, Szuper Családi HD csomagban is elérhetővé váljanak olyan ugyancsak értékes csatornák mellett, mint a Spektrum, a Discovery Channel, vagy a BBC Earth David Attenborough kiváló filmjeivel. Szintén a kínálat része lesz az RTL-Spike csatorna. Ugyanígy, a FOX-ot helyettesítő csatornaként továbbra is elérhető a hasonló tartalmakat kínáló AMC, a Cool, a Prime vagy a Comedy Central a Simpsons családdal, de a Szuper Családi HD csomag részévé váltak olyan sorozatokat kínáló csatornák is, mint az AXN Black, az AXN White, a Sorozat+, vagy a Film+2.

Bízunk benne, hogy 2017-ben is sikerül olyan kínálatot biztosítanunk számotokra, ami minden igényt kielégít. A 2017 elejétől érvényes csatornakiosztás részleteiről számlavégi üzenetben értesítünk benneteket, de a honlapunkon is megtekinthetitek a hét elejétől.

Üdvözlettel:

Telekom és a Telekom fórum csapata

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

329 válasz erre a kérdésre

1 perce, Tibor Kiss írta:

Köszönöm szépen,ma újra próbáltam és láss csodát sikerült.Nem tudom hogy ez most miért sikerült.de az a lényeg hogy most már jó.Köszi még egyszer a közbenjárásodat.

Nincs mit. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 minutes ago, fzsolte said:

A nagyobb támogatás miatt váltottam ubuntu-ra. Előtte debian volt a gépen.

Aham. Nálam csak rpm fut, de ki mit szeret:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Roli82 írta:

Ezt a választ kaptam O.o:

" Egyes hálózati eszközök nem támogatják a megoldást, ezért nem működik optikán "

Köszönöm szépen,ma újra próbáltam és láss csodát sikeült.Nem tudom hogy ez most miért sikerült.de az a lényeg hogy most márj jó.Köszi mégegyszer a közbenjárásodat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, root írta:

Milyen Linuxot használsz?:)

A nagyobb támogatás miatt váltottam ubuntu-ra. Előtte debian volt a gépen.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fzsolte

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 minutes ago, fzsolte said:

Na, ez egy nagyon jó kérdés. Megmondom őszintén, meg sem mertem kérdezni... :) 

Milyen Linuxot használsz?:)

8 minutes ago, Roli82 said:

Most komolyan: Miért kéne bárminek is működnie egy Linux alatt? :P

Há' mer' ott úgy szokta:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 perce, Roli82 írta:

Na, ez egy nagyon jó kérdés. Megmondom őszintén, meg sem mertem kérdezni... :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 minute ago, Roli82 said:

Szeptemberben kaptam egy új kiegészítőt direkt Chrome böngészőhöz (Chrome Web Store-bol érhető el, csak a link nem publikus), plusz egy plug-int amit Windowsra kell telepíteni, és a kiegészítő kommunikálna a plug-innal, nem akart működni.  :D

Most komolyan: Miért kéne bárminek is működnie egy winfos alatt?:DDDDDDDDD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, root írta:

A helyzet a következő: a chrome alapú böngészőkben az NPAPI már tiltott, csak szólok, hogy Firefox 53 tól - az 53 nightlyban már így van - szintén tiltott lesz. GYakorlatilag semmilyen lejátszó plugin nem fog működni ami nem támogatja a PPAPI-t. Mi a megoldás? Csak a firefox és kikapcsolnia frissítést. A VLC-nél folyamatban van a VLC böngészőplugin PPAPI verziójának a készítése. Meg lehet próbálni chrome alatt ezt: https://www.videoexpertsgroup.com/player_start/ hátha. Elég sok mindent kezel ez a webplayer.

Szeptemberben kaptam egy új kiegészítőt direkt Chrome böngészőhöz (Chrome Web Store-bol érhető el, csak a link nem publikus), plusz egy plug-int amit Windowsra kell telepíteni, és a kiegészítő kommunikálna a plug-innal, nem akart működni.  :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 minutes ago, fzsolte said:

Azért az érdekes, hogy a legtöbbet használt böngésző nem érdekli a Telekom-ot....

HA gondolod tegyél vissza egy régebbi chromeot 49? 48? 47? nél még bekapcsolható az NPAPI az about://flags címen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Just now, fzsolte said:

Azért az érdekes, hogy a legtöbbet használt böngésző nem érdekli a Telekom-ot....

Nem a telekom fejleszti a plugint. 3rd party. Le van adva már rá a fejlesztés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
41 perce, anonymus írta:

Közeljövőben nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A TVGO mikor lesz chrome-on is elérhető? Már több éve megy a "kínlódás" ha megy...

A helyzet a következő: a chrome alapú böngészőkben az NPAPI már tiltott, csak szólok, hogy Firefox 53 tól - az 53 nightlyban már így van - szintén tiltott lesz. GYakorlatilag semmilyen lejátszó plugin nem fog működni ami nem támogatja a PPAPI-t. Mi a megoldás? Csak a firefox és kikapcsolnia frissítést. A VLC-nél folyamatban van a VLC böngészőplugin PPAPI verziójának a készítése. Meg lehet próbálni chrome alatt ezt: https://www.videoexpertsgroup.com/player_start/ hátha. Elég sok mindent kezel ez a webplayer.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, fzsolte írta:

Köszönöm szépen, így sokkal könnyebb volt. :) 

A webes megszűnésről jut eszembe. A TVGO mikor lesz chrome-on is elérhető? Már több éve megy a "kínlódás" ha megy...

Közeljövőben nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, fzsolte írta:

A TVGO mikor lesz chrome-on is elérhető? Már több éve megy a "kínlódás" ha megy...

Utána kérdezek ennek is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 órája, Tibor Kiss írta:

Nekem is tetszik ez az alkalmazás és sokszor jól is jönne ha ép nem vagyok otthon.Azonban optikán ez nem elérhető esetleg erről nem tudsz valamit,hogy optikán is lesz e valamikor.

Ezt a választ kaptam O.o:

" Egyes hálózati eszközök nem támogatják a megoldást, ezért nem működik optikán "

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 órája, Roli82 írta:

Szia!

Igen létezik de már csak alkalmazás formájában amit itt érhetsz el. :)

Köszönöm szépen, így sokkal könnyebb volt. :) 

A webes megszűnésről jut eszembe. A TVGO mikor lesz chrome-on is elérhető? Már több éve megy a "kínlódás" ha megy...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fzsolte

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, acel írta:

Totál vak és megalapozattlan tippelésem szerint (nem is használtam a webest) az is mediaroomos beépülő modul volt, amit már nem támogatnak a böngészők. Vagy egyzserűen nem volt pénz a fejlesztésre  a csapatra ésa felhasználói élmény nem cél.  

Szerintem inkább az utóbbi az igaz, mint a ÍTelekomnál mostanában elég gyakran.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
26 perce, ApaFia írta:

Nem értem, miért kellett megszüntetni! Sokkal egyszerűbb és könnyebb számítógépen átrendezni a műsorújságot, mint mobilon vagy tableten. ;)

Totál vak és megalapozattlan tippelésem szerint (nem is használtam a webest) az is mediaroomos beépülő modul volt, amit már nem támogatnak a böngészők. Vagy egyzserűen nem volt pénz a fejlesztésre  a csapatra ésa felhasználói élmény nem cél.  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Roli82 írta:

Mert megszűnt! Csak alkalmazással lehet módosítani a dolgokat! :)

Nem értem, miért kellett megszüntetni! Sokkal egyszerűbb és könnyebb számítógépen átrendezni a műsorújságot, mint mobilon vagy tableten. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem is tudtam róla, hogy optikán ez nem elérhető! O.o Utánakérdezek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 órája, Roli82 írta:

Szia!

Igen létezik de már csak alkalmazás formájában amit itt érhetsz el. :)

Nekem is tetszik ez az alkalmazás és sokszor jól is jönne ha ép nem vagyok otthon.Azonban optikán ez nem elérhető esetleg erről nem tudsz valamit,hogy optikán is lesz e valamikor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Próbálgattam mindent, nem jutottam egyről a kettőre. :D Mindegy anyámnak jó így is :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És ha átállítod ÉS átrendezed a csatornasorrendet?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De van, ki lehet választani, de így is ugyan azt küldi le a másikra is :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most