Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.262 válasz erre a kérdésre

Nálam ahol van kép ott azonnal megjelenik.

Ahol nincs ott meg 1 perc múlva sincs.

Az okosok az archiv tv menübe is odarakták a fél képernyőt elfoglaló képnek a helyét. Persze kép ott sem jelenik meg, cserébe legalább olvashatatlan az archiv lista ,mert nem fér ki. 

Szivesen elbeszélgetnék azzal a fő okossal , aki ezeket kitalálja. Ugyan mi járhat a csöppnyi agyában amikor ezeket kitalálja??

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.  Tényleg egyedi hiba lesz nálam azonnal betölt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
55 perce, Ainz Ooal Gown írta:

2. az előnézeti kép a lapozósávban használhatatlan, ugyanis másodperceket kellene várnom hogy betöltsön  (a maximumos internet csomagommal is) így csak fekete és én már a címekből tudom hogy akaorm e nézni vagy sem. (kevesebb mint 1 másodpercet töltök egy csatorna előnézeténél, majd lapozok is tovább, az előnézetet 180-ból 5 csatornánl ha használom). jó ha van de szerintem nem hangsúlyos ennyire.

Nálam ilyen hiba nincs, mivel azonnal betölt, ha odakapcsolom, pedig csak 50-es netem van. Egyedül ez a dupla csatornaváltás zavaró, de majd megszokom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, anonymus írta:

Nincs lehetőség a régi használatára,  az új szoftver esetén betűkészlet és olvashatósági javítások vannak jelenleg csak. 

Igen látom, ha lenne nem írtam volna................

Én csak kérni/javasolni szerettem volna hogy tegyék vissza legalább a "Következő műsor: ..." sort a lapozósáv aljára.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 perce, Ainz Ooal Gown írta:

Üdv!

Megérkezett az új frissítés - gondolok itt az új UI-ra és a funciókra - és szeretném ha lehetne használni a régit praktikussági okoból melyeket azonnal ki is fejtek.

Nincs lehetőség a régi használatára,  az új szoftver esetén betűkészlet és olvashatósági javítások vannak jelenleg csak. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Megérkezett az új frissítés - gondolok itt az új UI-ra és a funciókra - és szeretném ha lehetne használni a régit praktikussági okoból melyeket azonnal ki is fejtek.

1. a csatornák lapozásánál zavaróan a fél képernyőt elfoglalja a lapozósáv (igen az előnézet miatt tudom... de az a réginél is elég nagy volt.)

2. az előnézeti kép a lapozósávban használhatatlan, ugyanis másodperceket kellene várnom hogy betöltsön  (a maximumos internet csomagommal is) így csak fekete és én már a címekből tudom hogy akaorm e nézni vagy sem. (kevesebb mint 1 másodpercet töltök egy csatorna előnézeténél, majd lapozok is tovább, az előnézetet 180-ból 5 csatornánl ha használom). jó ha van de szerintem nem hangsúlyos ennyire.

3 . Legfontosabb: szintén a lapozósávnál,  az előző verzióban rögtön a jelenlegi műsor alatt kiírta hogy mi jön utána mi nagyon nagyon fontos információ ugyanis nem szeretem 5 percenként újra átlapozni mert épp mindennek vége van. így viszont külön be kell nyomnom a jobbra gonbot mind a 180x csatornánál. egyszerűen nem kézenfekvő ha gyorsan akarok navigálni és tájékozódni.és  (igen van műsorújság de nem ugyanaz)

Ezúton szeretném tehát kérni önöket hogy legalább a 3.-as pontot tegyék újra elérhetővé az élvezhető tévézésért.

Köszönöm idejüket!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mi a kérdés ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen de csavar ott van hogy itt már nincs oem gyártó a MS rég eladta / megszüntette már ezt az ágat így marad egymagában a T. Halál késleltetése már csak ezekkel a boxokkal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, anonymus írta:

Nem tudom ilyet nem fognak az orrunkra kötni, folyamatosan skin változást kommunikálnak. De simán benne lehet ez is nem tudom, van egy réteg a "motorháztető" alatti változások ezekről nagyon semmit nem lehet megtudni. 

A hálótzatmegosztási funkció kihagyása erre utal, a fenti link szerint amig csak intelre forditott kódot hordoznak a virusok addig biztonságos a wince eszköz, az smb sebezhetőségét viszon javitani kell az oem gyártónaka végleges megoldáshoz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem tudom ilyet nem fognak az orrunkra kötni, folyamatosan skin változást kommunikálnak. De simán benne lehet ez is nem tudom, van egy réteg a "motorháztető" alatti változások ezekről nagyon semmit nem lehet megtudni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, anonymus írta:

Kevered valamivel, mindegyik 5.0 vagy 6.0 Windows

Akkor tényleg wannacry miatt jött az  uj fw? Ahhoz képest lassan tolták ki. 

https://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/bbe8c1a7-c026-430e-a9d9-b6c295b005ed/wanna-cry?forum=winembplatdev

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ui: Wince 5.0.1400

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kevered valamivel, mindegyik 5.0 vagy 6.0 Windows

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jól emlékszem hogy a cisco2011 win xp alapú, vagy valamivel nagyon összekeverem? Akkor lesz petya update is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megnyugodtam hogy végre más is tapasztalja a dupla ugrást egy gomb nyomásra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnap megjött a frissítés!!!
Nekünk nagyon tetszik az új felület! Azt tapasztaltam, hogy a csatornaváltás és a menüben való navigálás is gyorsabb lett! Viszont egy apró hibát felfedeztem: csatornaváltáskor néha kettő csatornát ugrik előre is és visszafele is a csatornaváltó gombokkal. A navigáló gombokkal viszont érdekes, nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez kicsit fura én központilag kapcsoltattam ki az üzeneteket, naponta min 1x jött valami reklám ajánló sz*r. Meg a létesítéseknél is ki szoktam azonnal kapcsolni el se mondom micsoda ki kapcsolom. Viszont kaptam én is üzenetet az új fw röl meg karbantartásról is. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 06. 15. at 18:39, anonymus írta:

Területenként folyamatosan, álltában érkezik előtte egy üzenet is hogy 2 nap múlva juhuj lesz.  Kb 500.000 db boxrol beszélünk :DD

Tegnap már kaptam is egy üzenetet (ami furcsa is volt, mivel én kikapcsoltam ezt az opciót, hogy üzenet érkezzen IPTV-re), hogy ma érkezik az új szoftver!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Alavetően persze hogy nem kell törölni semmit.

A hely soha nem fogy el ,mert alap beállításon mindent addig tárol amíg van hely. Ha kezd fogyni a kapacitás,akkor elkezdi időrendben, a legrégebbitől kezdve felülírni a felvételeket. 

De hogy adatokat is mondjak, a 320Gb háttértáron nekem 83db felvétel van jelenleg. Ebben van HD ,SD vegyesen mindenféle hosszúsággal. Így van most 18% szabad hely.

Az archiv tv eddig is volt. Igaz nagyon szegényes kínálattal. Most azt vezették be ,hogy ez ingyenes lett és beleraktak még pár csatornát. A kínálat viszont csatornánként így is siralmas. Sőt a beígért 30+ csatorna helyett is csak 27 vagy 28 van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 06. 24. at 18:29, jajlo írta:

Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni, nagyon régóta vagyok más  szolgáltatónál (3 betűs), amivel megvagyok elégedve, de most váltanék IPTV-re viszont nagyon bizonytalan vagyok. Felvevős boxban gondolkodom, de nem találok sehol adatot arra nézve, hogy mekkora a tárhelye, illetve milyen boxot adnak. Tudom több fajta box van forgalomba, minőségileg nincs különbség? (gondolok itt a gyorsaságra, használhatóságra)  

Illetve a szolgáltatás minősége jónak mondható? Nagyon köszönöm a segítséget.

Én most már évek óta IPTV-t használok. Hogy mekkora a tárhely nem tudom, de nekem sorozatok, filmek tömege van felvéve és a kapacítás felét sem éri el. Amiatt, hogy nincs hely, még soha nem kellett törölnöm semmit. (Innen kinyerni semmilyen formában nem lehet a felvételeket, csak megnézni) Annak ellenére, hogy most ez a frissítés nem tudom mennyire sikerült jól, mindenkinek csak ajánlani tudom, főleg a felvétel funkció miatt. (Pl. vannak sorozatok  melyeket szeretek, felveszem őket és a reklámokat simán áttekerem.)  Ráadásul pont most vezették be, hogy valamilyen logika szerint, bizony csatornák műsorát pár napra visszamenőleg meg lehet nézni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kérlek igazold valamivel az állításodat, eddig úgy néz ki simán csak ez a csatorna neve és nincs semmilyen kész tény hogy ez a felbontásra utalna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, anonymus írta:

Biztos jobban tudod ...

Egy anon. superjúzerrel nem vitatkozom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Biztos jobban tudod ...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, btz írta:

@gombilaci

Az a csatorna neve. Nem tudom mit jelöl a nevében a HD, lehet nem is azt, amire mi gondolunk.

Pedig biztosan azt. Egyébként az ászf-ben csak simán fit a neve.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most