Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.196 válasz erre a kérdésre

Nem lenne akkora baj ezzel csak túl nagy "csokrokban" lógnak az előfizetők. Ez így gond a sok közül az általad említett koax hálózattal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyébként a 2000-es évek elején nem értettem egyet a Matávos koaxos hálózatépítés létjogosultságával, mert úgy gondoltam, a cég saját magának teremt konkurrenciát.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ott ez alap itt nem volt az :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem is  annyira T-re gondoltam a DVB-C alapszolgáltatások kapcsán. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
43 perce, Deino írta:

DVB-C ről nekem is megvan a véleményem, és nem pozitív, jelenleg is ilyen TV-m van, és hát remélem hogy nem sokáig. IPTV-hez hasonlítván nekem olyan érzésem van hogy ez a technológia *****.

Lehet jó dvb-c adást is adni, de ami nagy ellenérv vele szemben hogy statikusan adott mbit -nyi sávszélt 0-24 megeszik. Megfér az 500mbit internet és dvb-c is egymás mellet. De ezek mellé még iptv meg analóg ktv stb stb nem jó buli. 

Épp most, zoli62 írta:

Ezeket én ma már az alap szolgáltatások közé sorolom.

Lehet de ez nem volt része a T dvb-c szolgáltatásának, és ezektől egy ugrás csak már az iptv. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezeket én ma már az alap szolgáltatások közé sorolom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, zoli62 írta:

DVB-C minden szolgáltatónál ugyanazt tudja, egyik sem hozhat ki belőle többet.

Vod, felvétel opció,  mini alkalmazások stb amivel lehet emelni a dvb-c szintjén de,,, ezek alapját legtöbbször egy ED2 es modem adja, ergo ip alap.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
27 perce, Deino írta:

DVB-C ről nekem is megvan a véleményem, és nem pozitív, jelenleg is ilyen TV-m van, és hát remélem hogy nem sokáig. IPTV-hez hasonlítván nekem olyan érzésem van hogy ez a technológia *****.

DVB-C minden szolgáltatónál ugyanazt tudja, egyik sem hozhat ki belőle többet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szoftveresen az IPTV többet tud, van összehasonlítási alapom, a "gázlogós" szolgáltatónak 15 évig voltam ügyfele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 perce, zoli62 írta:

Én is preferálom a VDSL2 kiépítését, de úgy látom, a nagyobb települések ebből a szempontból hátrányban vannak. Az én  vonalam is VDSL-képes, csak épp a kiskabinet hiányzik hozzá az egész körzetben. Egyébként én is sokakkal együtt úgy látom, a DVB-C-nek már leáldozott.

Én még a DVB-C nem írnám le vannak benne lehetőségek és ezt a Telekom ki is használja. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 perce, ApaFia írta:

FTTH még nagyon messze van ahol most ADSL van való színűbb,hogy a VDSL2 jön előbb,majd csak utánna az üveg,persze vannak kivételek,hogy egyből üveg lesz. ;)

Én is preferálom a VDSL2 kiépítését, de úgy látom, a nagyobb települések ebből a szempontból hátrányban vannak. Az én  vonalam is VDSL-képes, csak épp a kiskabinet hiányzik hozzá az egész körzetben. Egyébként én is sokakkal együtt úgy látom, a DVB-C-nek már leáldozott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
25 perce, zoli62 írta:

Ehhez először a túlnyomó többségben levő XDSL (azon belül is ADSL) hálózatot kellene lecserélni FTTH-ra.

FTTH még nagyon messze van ahol most ADSL van való színűbb,hogy a VDSL2 jön előbb,majd csak utánna az üveg,persze vannak kivételek,hogy egyből üveg lesz. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 órája, ApaFia írta:

Hogy legyen miről beszélni! ;)

Minden tévézőt IP-re terelne a Telekom

Ehhez először a túlnyomó többségben levő XDSL (azon belül is ADSL) hálózatot kellene lecserélni FTTH-ra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Zoltán!

Egy sorrendi újraindítást próbálj meg az alábbiak szerint!

Áramtalanítsd a HGW (ehhez kapcsolódik az IPTV box, digitális elosztónak nevezzük) és az IPTV boxot, kapcsold be a HGW várd meg hogy feljelentkezzen a hálózatra teljesen , tehát abba hagyja a villogást, ezt követően helyezd áram alá / kapcsold be a boxot ha minden oké akkor kb 2 percen belül elindul az adás. Ha nem oldódik meg a probléma, akkor 1412 4/1 menüpont.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnap este és a mai nap a TV-t bekapcsolva egy hibaüzenet fogadott, sajnos nem jegyeztem meg pontosan mi volt a szövege. "részletek" fül volt, nem lehetett továbbmenni sehova.  Ki, majd bekapcsoltam a boxot, azóta is csak a rózsaszín Telekomos kép megy, semmi más. Mi a megoldás, ha karbantartás, mikorra lesz jó?

Előre is köszönöm: Zoltán

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 perce, OldMike írta:

Arra én is, de valószínűleg nem egy-két éven belül lesz. Meglehet hogy először az optikások kapják, esetleg több sávszél kell hozzá.

Az első hírek szerint szeptemberben lesz,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, ApaFia írta:

Nekem is, igaz nekem több mint 3 éve VDSL2 hálózaton nem panaszkodom. Kíváncsian várom a cikkben írt  Entertain TV-re;)

Arra én is, de valószínűleg nem egy-két éven belül lesz. Meglehet hogy először az optikások kapják, esetleg több sávszél kell hozzá.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
33 perce, OldMike írta:

A kommentektől nem lehet felhőtlenül boldog a Telekom :D. Amúgy nekem ez van 3 éve, de a lefagyások és a sorrendi újraindítgatások miatt ajánlott némi műszaki ismeret.

Nekem is, igaz nekem több mint 3 éve VDSL2 hálózaton nem panaszkodom. Kíváncsian várom a cikkben írt  Entertain TV-re;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A kommentektől nem lehet felhőtlenül boldog a Telekom :D. Amúgy nekem ez van 3 éve, de a lefagyások és a sorrendi újraindítgatások miatt ajánlott némi műszaki ismeret.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hogy legyen miről beszélni! ;)

Minden tévézőt IP-re terelne a Telekom

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A sípolás normális jelenség, a kattogás szerintem nem annyira. Legalábbis kattogni még nem hallottam tápot, sípolni eddig az összes nálam lévő Cisco eszközhöz adott táp sípolt.

Bejelentheted, kimegy egy szerelő, és megnézi, valószínűleg kicseréli.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor is vagy ne foglalkozz vele vagy vegyél egy másikat. De inkább jelentsd be a 1412 számon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Még akkor is ha ez nem befolyásolja a működést? mert a stb-nek nincs baja, csak az adapter ad ki hangokat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most