Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2287 válasz erre a kérdésre

Hmm ez érdekes mert nekem ilyen tétel a számlán nincsen és nem is emlékszem hogy lett volna valaha, szerződésen sem látok ilyet.

Havidíj bruttó 290 Ft-al emelkedni fog Januártól azoknak akik alap,családi,családi+HD csomagra vannak előfizetve.

Akinek Szuper Családi HD van azokat nem érinti az árváltozás. A tájékoztató e-mailek a múlthéten lettek kiküldve.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A következő lenne a kérdésem.

Telefon: Alap díjcsomag hűségidő lejárata: 2017.11.27.

Internet:Netmánia L hűségidő lejárata. 2017.11.27.

IPTV Családi+HD hűségidő lejárata :2017.11.27.

Viszont azt írja, hogy az IPTV hozzáférés hűségidő lejárata: 2016.11.27.

Nem az lenne a logikus,hogy ha már megrendeltem az IPTV családi+HD díjcsomagot, akkor a hozzáférést is biztosítsák 2017.11.27-ig?Most ilyenkor mi van?Meg kell újítanom a hozzáférést 2017.11.27-ig?Ja és remélem a havidíjam nem fog emelkedni.Ez megint csak arra megy ki,hogyha elfelejtek bemenni újítani, akkor megint le lehet húzni a szerencsétlen megrendelőt?

Köszönöm a választ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt sajnos senki nem tudja megmondani. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi a választ,meg is néztem de sajna még én nem vagyok átmigrálva nem tudom meddig tart még ez

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv.

Optikán és koaxon van második HD stream elég régóta, de csak annak tudják bekapcsolni aki át lett migrálva az új ügyfélkezelő rendszerbe, ezt a legegyszerűbben úgy lehet kideríteni hogy át vagy -e migrálva, hogy ha belépsz az online felületre ha ott nem fogad olyan üzenet hogy korlátozottan tudod használni a felületet, akkor át vagy és bekapcsolható a második HD stream ügyintéző segítségével. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a második hd streamet mi szerint adják.It nálnk opika van és még mindig csak egy hd stream adható az üfsz szerint.Most akkor hogy van ez,lehet hogy ez teület függö,Azért bosszantó hogy van 3 hd képes tv és csak eggyen lehet hd adást nézni,így ettölmég a sat is sokkal jobb volt.Válaszaitokat előre i köszönö.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, btz írta:

@acel

Aha. Múltkor az asszony felhív hogy laggol a beltéri. Mondtam neki, hogy áramtalanítsa, hívjon ha nem javult meg. Ezekszerint akkor időt spóroltam volna meg neki, ha felhivatom vele a 1412-t és egy ügyintéző mondja neki, hogy indítsa újra?

Neked időt spórolt volna?. Én felhivattam az én feleségemmel  a 1412t, majd amikor hazaértem kiderült hogy kitakarította a koaxot a hgwből, akkor lemondta a hibát?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Aha. Múltkor az asszony felhív hogy laggol a beltéri. Mondtam neki, hogy áramtalanítsa, hívjon ha nem javult meg. Ezekszerint akkor időt spóroltam volna meg neki, ha felhivatom vele a 1412-t és egy ügyintéző mondja neki, hogy indítsa újra?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, btz írta:

@acel

Nem írtam ilyet, hogy házilag álljon neki bütykölni

Az ujrainditgatást is házi bütykölésnek neveztem "viccesen", tényleg az első lépés a hibafelderítésben, de időt és energiát vesz el, valamint az üsz is meg kér az ujrainditásra mielőtt szerelőt küldd vagy távolról ujraindít. De mivel itt csak a Ts eszközök vannak és a tulaj nem állított semmit a hgw-n, akkor lehet élni azzal az előnnyel hogy a T segít,  a Ts eszközöknek ez a fő előnye hogy a normál használat hibáit nem az ügyfélnek kell megoldania elég a hibát bejelentenie. És általában hamar jön a segítség.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Nem írtam ilyet, hogy házilag álljon neki bütykölni

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 11. 08. at 21:20, btz írta:

A fent említetteken túl a gyáribeállításra való visszaállítást is próbálnám. Ha az sem jön be akkor cseréltetés.

Mivel nem a tiéd a box, a házi javítás csak önszorgalomból ajánlható, szerintem 1412 és bejelenteni hibára amig el nem múlik.  Ott úgyis megkérdek a sorrendi ujrainításra persze.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

új előfizetőknek nincs  a 25 ingyenes csatorna? Ha kábeltv-d van (koay kábelre van kötve a HomeGateWay és abból jön kia UTP kábel), akkor azon koax kábelen analógon vehető talán a alapcsomag és dvb-c vevővel kódolatlanul 35 csatorna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azert pontositanek. Most sem nagyok az stb-k. A felvevos is ugyan akkora.  Valamikor nagyok voltak a 6000-es az 5000-es es a x300-as sorozatok. A mostaniak olyan A5 nagysaguak. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Attól függ min veszed igénybe? Rezes hálózat akkor normális mert a rendszer nem tud többet kiszolgálni, ha optika vagy koax akkor a 1412 kell kérni hogy aktiválják a második HD streamet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Több beltéri egységet rendeltem most szembesültem,hogy két beltérin együtt nem tudom ugyanazt a  HD adást nézni ez normális vagy műszaki probléma?    Erről nekem senki sem tett említést a megrendeléskor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyelőre nincs box. Jövőben ez még változhat, de a kártya hátránya az interaktív szolgáltatások. Önmagában ez máshol is így van, ha nem boxot használsz nincs pl. filmnézegető cumó stb., csak szimpla TV. Az IPTV-nek viszont az az előnye hogy interaktív. Pont ezt veszítené el a kártyával ezért sincs kártya, csak box.

Más: A +tv-kre box az külön felár. Egyes szolgáltatók analógért nem kérnek külön pénzt, de az analógnak is hamarosan itt a vége, szóval ez sem kell hogy furcsa legyen. Az első box ingyenes a többi 890Ft / darab  / hó

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Az IPTV csak és kizárólag boxal lehet igénybe venni, nem kártyával működik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Fórumozók,

hamarosan újépítésű lakásba költözünk, ahol csak Telekom lesz a szolgáltató. Internet és telefon szolgáltatásával nincs problémám, de az IPTV-t nem ismerem... Koax kábelt nem is vezetnek a házba, csak azt, amelyikkel a T-s IPTV használható. Van olyan lehetőség, hogy set-top box nélkül használjuk majd a TV előfizetést (CA modullal pl.)  vagy mindenképp set-top box szükséges? A problémám maga a doboz, amit nem szeretnék, de ha nincs más, akkor nyilván ez lesz.... Olvastam, hogy ha nincs hozzá merevlemez, akkor van egy viszonlyag kisebb készülék is... Ráadásul 3 TV-ről lenne szó...

Köszönöm előre is a segítséget!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A fent említetteken túl a gyáribeállításra való visszaállítást is próbálnám. Ha az sem jön be akkor cseréltetés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amennyiben még nem volt, akkor ajánlott egy sorrendi újraindítás: mindkét STB és a HGW teljes áramtalanítása minimum főkapcsolóval, esetleg táp kihúzással, néhány perc múlva a HGW bekapcsolása, amikor azon minden LED világít, akkor az STB-k visszakapcsolása (ha van felvevős, akkor előbb azt). Ha ez nem szünteti meg a hibát, akkor a 1412-n be kell jelenteni, elmondva hogy a fenti újraindítások már voltak.

Lehet HGW szoftveres gond (inkább valamilyen központi jellegű), valószínűbb az érintett STB szoftveres vagy hardveres (pl. tápegység) hiba.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Kettő darab interaktív beltérink van, abból az egyik állandóan fagy (naponta)!!!!

A másik tökéletesen működik!

Beállítás probléma vagy a beltéri rossz?????

Valaki HELP Köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Alapból az IPTV 2 SD és 1 HD streamet szolgáltat, de az optikai és a koax kábeles csatlakozások (illetve bizonyos körülmények között a telefondrótos - rezes - kapcsolatnál) esetén tudnak 2 HD és 1 SD streamet adni. A 1412 telefonon vagy T-Pontban kell megkérdezni az adott lehetőségeket.

A set top box a szokásos wifi módon nem kapcsolódhat, az UTP kábel kiváltására vannak speciális lehetőségek, amikről a Telekom honlapján lehet többet olvasni

http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/34/ujra_kell_kabeleznem_az_otthonomat__ha_vezetekes_interaktiv_tv_szolgaltatas

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most