Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

 

Én csak azt szeretném ha a telekom korrekt lenne, nem az ászf legvégén lennének elásva a korlátozások hanem látható felületen, nem adnák el az 1 hdready streamet több hd néven tévére. Nem tiltanák le az ezközök funkcióit (tv felvétel. dekóderkártya használat) amellet hogy az adott szolgáltatlás náluk nem elérhető vagy kényelmetlen, használhatalan (STB távírányitó használat tv táv helyett, zajos felvevő usb kártya helyett.)  Betartanák az kötelező  és ajánlott fogyasztóvédekni szabványokat  (EC Regulation 1275/2008).  Lenne visszahívásos ügyfélszolgálat (ld kötelező fogyasztóvédelmi rendelet).
Összefoglalva korrekt szolgáltató lenne.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát ö hmm

 

 

Te full hd streamet kapsz hdready címet csak rézen adnak annak még trébb a minősége.boxok kikerülését nagyon is tàmogatom de nem nagyon fog menni T nek igy könyebb sajnos nem akarta aztva gondot amit másik 2cég válalt. Van vissza hívàsos üszf de nem a nap 24 órájában csak a kiemelt idöpontokban.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

még nem támogatott modell nagyon sehol sem, hogy egyenként válogasd össze, mit akarsz nézni...

nem érdeke szerintem jelenleg sem a piacnak, sem a gyártóknak, sem a szolgáltatóknak...

másrészről itt a legnehezebb a szolgáltatók helyzete, mert diektben ők elégítik ki a piaci igényeket, viszont amikor megveszik egy csatorna elosztási jogát, akkor van, hogy többet együtt megvéve olcsóbban jönnek ki...

érdekes egy biznic ez egyébként, ha belelátsz, jobban megérted

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

 

Lenne egy problémám. Van egy Speedport W 724v ci digitális elosztóm, ami az utóbbi napokban legalább egyszer újraindul naponta. Ma és tegnap többször is 1-2 órás különbséggel. Most nem tudom, hogy a router-e a rossz vagy a T-nél van gond valamelyik átjátszónál. Egy kis településen (Bugac) van iptv előfizetésem.

 

Nem tudom más tapasztalta-e ezt a hibát?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok

 

VDSL 20/5 net + IPTV Családi +HD

A problémám ott van, hogy a HD csatornák kockásodnak. Pár pillanatra de elég rendszeresen.

Hibajegy nyitva, szerelő adott egy másik STB-ot 6030-as. De már ezzel is.

Most kíváncsi vagyok és rátettem a nem felvevős boxot, egyenlőre teszt fázisban.

Tudtok olyanról, hogy a felvevős boxoknál ez előfordulhat?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok

 

VDSL 20/5 net + IPTV Családi +HD

A problémám ott van, hogy a HD csatornák kockásodnak. Pár pillanatra de elég rendszeresen.

Hibajegy nyitva, szerelő adott egy másik STB-ot 6030-as. De már ezzel is.

Most kíváncsi vagyok és rátettem a nem felvevős boxot, egyenlőre teszt fázisban.

Tudtok olyanról, hogy a felvevős boxoknál ez előfordulhat?

Nálam csak a RTL ll HD;Cool HD;Film+HD-nál szokot sűrün blokosodni. Nálam még olyan szokott előfordúlni hogy random módon 16:9 ről egy pillanatra 4:3 vált a kép.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szép estét!


Egy olyan problémám lenne hogy vettünk egy új Samsung Smart 3D-LED TV-t, és jelenleg SCART kábellel van összekötve az IPTV beltéri egységgel.

Volt itthon egy felesleges HDMI kábelem, gyorsan rákötöttem, viszont azt tapasztaltam hogy bármelyik HDMI bemenetbe is dugtam a TV-n, nem volt hajlandó se képet, se hangot adni. Sőt, fel sem ismerte hogy egyáltalán rá van kötve valami is.

Többféleképp próbálkoztam, de nem találtam megoldást.

Most oda jutottam, hogy holnap veszek egy másik HDMI kábelt, úgy is kell még egy.

 

Ha valakinek volt ilyen problémája, és talált megoldást kérem írja le, kisegítene.

 

Előre is köszönöm!

 

UI: A kábel jó, Xbox 360-al kipróbálva, azonnal felismerte.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Többször is ellenőriztem. Jól van bedugva.

Lehetséges hogy a Set Top Box hibás?

Nekem így van össze kötve:tv-n a hdmi1 van dugva a kábel tv távkapcson kiválasztva a hdm1 forrást stb beállítás menü/beállítások/televízió/képaránybeállítás 1080i mentés.Ha így se működik akkor 1412. :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Attól, hogy nincs HD csatornára előfizetésed, még a box HDMI csatlakozóján ott van a kimeneti jel, igaz nem HDMi minőségnem de ott van. Nézd végig a beállításokat, mind a boxon, mind a TV-nél. Arra is figyelj, hogy ha esetleg EuroScart kábel be van dugva a Tévébe, akkor azt húzd ki és úgy is próbáld ki. A régdebbi EuroScart kábeleknél vab egy hurok, az újaknál meg az össze kivezetés megy a dugó másik végéhez. Ez a hurok az EuroScart-nál azt a szerepet látja el, hogy ha ezen a jábon jelet kap az eszköz, jelen esteben a Tévé akkor automatikusan ezt válassza ki bemeneti forrásnak, szóval ezért próbál ki hogy ha ez be van dugva, akkopr húzd ki.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

a hdmi ugyan nem kimondottan egy "minőség", de a többit érdemes kipróbálni, hátha tényleg a scart blokkolja a jelet (bár én ilyet utoljára akkor láttam, amikor ugyanaz az eszköz (igaz az dvd lejátszó volt, nem stb) volt scart/rca és hdmi kábellel egyszerre rákötve a tévére, ha itt is így van, akkor játékos lehet a troll meglátása és érdemes csak 1 csatival kipróbálni, ha meg nem nyert, akkor a tv beállításait megnézni, mert ha nem rossz a box, akkor mennie kéne a dolognak)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem a Telekom SAT-on is tömörítve van az adás... sőt... talán ott még jobban, mert ha valahol korlátozott a rendelkezésre álló szávszé, az a műhold. Ezt a 3 és a 4 betűs műholdas szolgáltató kínálata alapján mondom, mert azokat volt szerencsém látni. Agyon van tömörítve. Ebből kiindulva (persze lehet, hogy tévedek) a T-nél se hiszem, hogy rózsásabb a helyzet, nem véletlenül volt sokáig különbség az IPTV és a SAT kínálat között, mivel ami IPTVn belefért csatorna, a SAT-ba már nem biztos, mert IPTVn ugyebár akár 200 csatorna is lehetne, az ügyfél egy időben csak egyet néz és annak kell elérhetőnek lennie (leszámítva ha épp rögzít mást), míg a SATnál statikusan ott kell hogy legyen minden.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...