Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.264 válasz erre a kérdésre

Üdv!

Volt egy szoftverfrissítés IPTV fronton. Tud valaki esetleg bővebbet, hogy konkrétan mi az, ami frissült?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves fórumozók!

Érdeklődnék, hogy a HD adásoknál a teletex felirata stimmel, vagy több mp.csúszás tapasztalható?

Másik szolgáltatónál bizony használhatatlan.D....

Köszönettel várom tapasztalotokat mert sajna szükségem lenne rá.:smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Boldogság semmi ilyesmi nincs a rendszerben a kedves ügyintéző azt mondta mehet a kukába :smileyhappy:

Mert szerinte ez félre lett számlázva :smileyvery-happy:

A szívbaj azért kerülgetett :smileyvery-happy:

A havi dijam + készülék előfizetésemel együtt szép kerek 40.000 ft lett volna a havi kiadásom a telekom fele :smileyvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

a 2. kép alapján  még tavaly 07.22-én történt valami, ami miatt kiszámlázták a digitális elosztó kártérítési díját...nem szűnt meg akkor vmilyen szolgáltatásod?

de egyetértek Rolival, mindenképp reklamálj, hogy rendezzék a helyzetet . ha telefonon nem megy, akkor mailben

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm :)

Jó de arról megy az iptv is :D

Boldogság semmi ilyesmi nincs a rendszerben a kedves ügyintéző azt mondta mehet a kukába :)

Mert szerinte ez félre lett számlázva :D

A szívbaj azért kerülgetett :D

A havi dijam + készülék előfizetésemel együtt szép kerek 40.000 ft lett volna a havi kiadásom a telekom fele :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hívd fel a 1412 és a számlázási csoporton add le reklamációra, és kérd,hogy emeljék ki a számlázásból a számlát,amíg kivizsgálják,hogy mi történt! :)

A digitális elosztó az a modem és nem az  IPTV vevő egység! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem is igazán az elintézés lehetősége volt a gondom, az megvan, csak a webfelületi lehetőségeket akartam kihasználni, HA LEHET. Úgy tűnik lehetetlen. Most viszont az merül fel bennem, hogy ha egy webes szolgáltatás nem működik, akkor a szolgáltatóra szokás hivatkozni. De kire hivatkozik a szolgáltató? :))

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem nem ez lett írva,de mindegy! :mantongue:

Nálunk nem cserélnek az ügyfélszolgálaton boxot ez fix,itt max vissza veszik ha valaki lemondja a szolgáltatást,utána átküldik a Szegedi raktárba!

A meddő vitát részemről lezárom! :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

a legegyszerűbb, ha megkérdezed. a telekom oldalon ha böngészgetsz, előbb-utóbb felugrik egy chat ablak, ott megtudod kérdezni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ti mondtátok,hogy márpedig nem cserélik üzletben. Én is azt írom le amit idáig tapasztalatam. A nővérem mondta ,hogy  neki ott kicserélték az üzletben. Mást nem tudok mondani ,mert én még nem cseréltettem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem állítottam hogy jellemző, azt mondtam helyenként talán előfordulhat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jaja szerintem se... :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sztem ezt  senki nem állította...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor én meg a Pécsi lány hazudunk.. :D :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nálam is aznap cserélték...sőt néhány órán belül :womanwink:

Stewe 

nem jellemző, hogy az üzleti és a műszaki tevékenységet összemosnák...és nem csak a telekom, hanem más szolgáltatók esetében sem. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Legalábbis a szolnoki T-pontban cserélik,és egyébként is amikor nálam kötötték be az iptv-t akkor is a szerelő set top boxok nélkül jött és elsőnek behúzta a kábeleket és utána elment modemért és a set top boxért . Én sem a kisujjamból szopom ki ha hiszed ha nem. De lehet csak halucináltam és nektek van igazatok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet helyi adottság, hogy az üzlet és a szerviztelephely egy épületben van, akkor nem probléma gyorsítani az ügymeneten.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az eddigi tapasztalataim szerint 24 órán belül kijön a műszerész és lecseréli!

foxylady

Üzletben történő cseréről én se hallottam még. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az érthető,hogy telefonon könnyebb ügyintézni,de akinek tönkremegy a set top boxa az nem szeret várni a szerelőkre 2 3 napot hanem már aznap nézni akarja a tvt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nekem a telefonáláson kívűl semmit nem kellett csinálnom. kijöttek a megbeszélt időpontban, megnézték mi a helyzet és cserélték, azt amit cserélni kellett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, erre céloztam, hogy elhiszik-e egy villamosmérnök "tippjét", vagy kikültenek egy botcsinálta technikust vizsgálódni, illetve hogy nekem kell-e bevinnem, vagy tényleg szolgáltatnak, és hozzák viszik a hozzáférési ponton.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akinek csak a set top box-al van problémája annak szerintem tudnak az,ügyintézők a T pontban is segíteni. Nem kell ahhoz diploma,hogy kicseréljenek egy hibás set top boxot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát ez egy kicsit furcsa... 
de a magam nevében kijelenthetem, semmilyen vezetékes műszaki eszközt nem cseréltetnék t-pontos ügyintézővel, mert a többségüknek fogalma sincs a műszaki dolgokról. ha hiba van, jöjjön ki egy műszaki szakember, vizsgálja meg, hol van a hiba és azt javtsa/cserélje ami valóban hibás (pl. nálunk a probléma nem a vevőegységgel volt hanem a digitális elosztóval, azaz egy beltéri csere nem oldotta volna meg a problémát és tovább bosszankodtam volna).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért írtam én is ,mert itt is biztosítottak cserét. A többi t-pontban vagy t-partner üzletben akkor ezek szerint nem így van........

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most