Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1
1 órája, ApaFia írta:

Tökéletes ember nincs, és munka se! ;)

Nagy igazság. De egy ennyire átgondolatlan, hibákkal teli felület áterőszakolása nem hiba. Annál sokkal több. Hogy tesztelték ezt? Ki ellenőrizte? Hát ez az. Most pedig kapaszkodnak a védhetetlenbe.

Ez a Zoé nevű operátor (vagy a társai) olvassák ezt a nyilvános fórumot? Ha nem, miért nem? Csak nem azért mert nem is érdekli őket.

Nem ide tartozik, de elsírom: egy hónapon belül ma délután negyedszer volt teljes üzemszünet (IPTV, Internet, telefon) hat és fél óra ideig (esete nyolcig). Összesen az egy havi üzemszünet majdnem 24 óra. Hol van itt a vállalt megbízhatósági paraméter? Attól tartok, hogy az elnézés kérés kevés.

Ha egyáltalán olvassa ezt egy kompetens Telekomos, érdekelne az  érdemleges válasza.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
6 órája, OldMike írta:

Azért én megnéztem a vége felé lévő részt is. Az nem semmi, amikor világoskék "highlight"-ban vannak a fehér betűk. Aztán olyan is van, ahol fehérben (talán világos szürkében) "látható":D a fehér betű. Szóval talán több ész van ott, de messze nem 100 százalékos.

Egyébként a Telekom FB oldalán a Zoé nevű operátor a következőt írta egy reklamációra:

" Ügyfeleink véleménye miatt, várható egy újabb frissítés, ahol jobban fókuszálunk az olvashatóságra! Ennek megtörténtéig még egy kis türelmedet kérjük, amit előre is nagyon köszönünk! 1f642.png:)  "

Kb 1-2 hét míg a beforgatják azokat akik már megkapták, akik meg nem kapták még meg ők már az újabbat kapják majd meg. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
26 perce, Papo írta:

Nagy igazság. De egy ennyire átgondolatlan, hibákkal teli felület áterőszakolása nem hiba. Annál sokkal több. Hogy tesztelték ezt? Ki ellenőrizte? Hát ez az. Most pedig kapaszkodnak a védhetetlenbe.

Ez a Zoé nevű operátor (vagy a társai) olvassák ezt a nyilvános fórumot? Ha nem, miért nem? Csak nem azért mert nem is érdekli őket.

Nem ide tartozik, de elsírom: egy hónapon belül ma délután negyedszer volt teljes üzemszünet (IPTV, Internet, telefon) hat és fél óra ideig (esete nyolcig). Összesen az egy havi üzemszünet majdnem 24 óra. Hol van itt a vállalt megbízhatósági paraméter? Attól tartok, hogy az elnézés kérés kevés.

Ha egyáltalán olvassa ezt egy kompetens Telekomos, érdekelne az  érdemleges válasza.

Zoé biztosan nem olvassa fórumot, mivel nem ez a feladata. Viszont Facebook, Fórum és 1414 bejelentések eljutnak az illetékesekhez mint minden más témában is. 

 

Éves szinten 98% rendelkezésre állás illetve hiba bejelentéstől számítva 72 órán belüli megoldás esetek 80%-ban. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Úgy tűnik azért érdemes egy kicsit hőbörögni, ha valami nem egészen kerek (a NatGeo esetében is bejött, igaz csak félig - HD nélkül).

Másik fórumon valaki amiatt lázong, hogy az előzőleg nézett csatornára való visszaváltás már csak két gombnyomással megy, a korábbi egy helyett. Ahelyett hogy örülne annak, hogy ingyen fejlesztik a kézügyességét két különböző gomb gyors egymás utáni használatával :).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
18 perce, anonymus írta:

Helyette most föntről tud le hívni egy ablakot amiben az utolsó 5 csatornáját látja. 

Erre meg mi szükség van? Semmi. Minden tévé készüléken EGY gombnyomással vissza lehet téri az előző csatornához. Így volt eddig itt is. De most a nagyokos fejlesztő behozta a második gombot. Normális ez az ember? És aki ezt jóváhagyta?

A csatorna lista ablakban az aktuális csatorna lila alapon fehér betű. Csak azért, mert ez a T színe. Bravó. Az, hogy nem olvasható, az nem érdekes. Két hiba a sok közül.

Nagyon pipa vagyok a felelősökre. De azok elérhetetlenek, ezt nem olvassák. Minden a telefonosokon csapódik le, akik aztán nem tehetnek róla.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

9 órája, Papo írta:

Erre meg mi szükség van? Semmi. Minden tévé készüléken EGY gombnyomással vissza lehet téri az előző csatornához. Így volt eddig itt is. De most a nagyokos fejlesztő behozta a második gombot. Normális ez az ember? És aki ezt jóváhagyta?

A csatorna lista ablakban az aktuális csatorna lila alapon fehér betű. Csak azért, mert ez a T színe. Bravó. Az, hogy nem olvasható, az nem érdekes. Két hiba a sok közül.

Nagyon pipa vagyok a felelősökre. De azok elérhetetlenek, ezt nem olvassák. Minden a telefonosokon csapódik le, akik aztán nem tehetnek róla.

Zoé biztosan nem olvassa fórumot, mivel nem ez a feladata. Viszont Facebook, Fórum és 1414 bejelentések eljutnak az illetékesekhez mint minden más témában is. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

"Képfeltöltés erről nincs infó, de szerintem csatorna függő, hogy van -e vagy nincs, ad vagy nem ad a csatorna a műsoraihoz képet!"

 

Ha ez így van ,akkor elég érdekes ez a lépés is.

Hiszen úgy lett ez is bevezetve ,hogy nem működik.

Apropó, hetek óta nem működik.

Mi értelme van ennek  ,ha a csatornák nem adnak képet??  Nem kerek ez a történet nekem. Gyanítom,hogy valami el***** dolog van a háttérben és ehhez a csatornáknak semmi közük.

 

Mellesleg tapasztalta valaki, hogy új szoft-al,hogy  sokszor egy csatorna váltó vagy guide gombot két nyomásnak érzékel a csodálatos box?? Két tatung egy cisco és mind a három távirányító ezt csinálja. Természetesen ilyennel be sem merek telefonálni, mert a legjobb ötletük az lesz ,hogy kapcsoljam ki és be ,vagy vegyek elemet a táv.-ba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2017. 06. 17. at 6:25, Roli82 írta:

Infó gombra kattints! :)

Köszi, évekkel ezelőtt felfedeztem ezt a gombot.

De az előző menüben sokkal kevesebbszer volt rá szükség. Ahogy itt többen is elmondtuk, ha pl. vki olyan, mint én, hogy szereti "végigpörgetni a csatornákat' annak kevés az az idő és az infó amit az új felületen kap.

2 dolog megoldódott, mióta írtam: a sorozatoknál - már ahol közzéteszik - látható az évad és az epizód. Másik: tényleg töltöttek fel képeket. Sirály.

FŐ NGATÍVUM: még mindig rövid a csatorna kereséskor rendelkezésre álló idő, hogy eldöntsem, mit akarok nézni: Tudom, tudom, Info gomb, de enélkül is lehetne! Kevesebb infó kisebb betűkkel rövidebb ideig = KATASZTRÓFA!!!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 órája, Bandi001 írta:

FŐ NGATÍVUM: még mindig rövid a csatorna kereséskor rendelkezésre álló idő, hogy eldöntsem, mit akarok nézni: Tudom, tudom, Info gomb, de enélkül is lehetne! Kevesebb infó kisebb betűkkel rövidebb ideig = KATASZTRÓFA!!!

 

Mit szeretnél legyen kint hosszabb ideig az infósáv ?  Akkor az meg egy másik efi réteget fog irritálni... 

Olvashatóság miatt kár ******  feljebb írtuk hogy úton van következő  fw ami olvashatóságot javítja. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A "műsorújság" gomb megnyomásával megjelennek a "Kedvencek"
Hogyan láthatom egyszer a kedvenceket, egyszer az összes csatornát, mint eddig?
 

Ugye nem butították le ezt is, mint pl. a telefon/műsorújság összerendelést, ahol eddig össze lehetett akkor is rendelni, ha nem egy hálózaton volt a két egység? Mert most már ez is lehetetlen. Eltünt a t-home honlapján lehetséges csatorna beállítás is. MIért?  Összességében az utóbbi évek "fejlesztései RENDRE visszalépések. Lassan a ***** is okosabb, mint az IP-TV, igaz ez háromszor ennyibe kererül!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, anonymus írta:

Mit szeretnél legyen kint hosszabb ideig az infósáv ?  Akkor az meg egy másik efi réteget fog irritálni... 

Olvashatóság miatt kár ******  feljebb írtuk hogy úton van következő  fw ami olvashatóságot javítja. 

Attól tartok. hogy az 1 mp kicsit kevés, még egy sasszemnek is. :)

Mellesleg miért is takarja el a fél képernyőt a fekete csík? Mert ami információ benne van, az elférne a negyedében is.

Azt sem említette senki, hogy a szoftver váltás után felüvöltött a tv. A hangerő legalább a tízszerese lett. Erre mi szükség volt? Mennyivel bájosabb lett volna, ha felugrik egy info képernyő: Megújítottuk... Szeretné kipróbálni? ... Evvel a gombbal tud visszatérni. Meg lehetett volna csinálni, ha a fizető ügyfél a lényeg. de itt nem erről van szó. Eszi-nem eszi, nem kap mást. Nem tetszik neki? Tele van hibával az új felület? Na és. Ki is lehet kapcsolni a tévét. Coki az ügyfélnek. Mindez a 21-ik században. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Volt az több is de akkor meg nagyon sok volt .... 

 

Pip ablak mérete miatt ekkora, legalább is nálam az tölti ki magasságban az infosávot. 

 

Nah mindennel csak probléma van ? Eddig mindenkinek az volt a baja hogy *****i halk a tv most hangosabb lett. Inkább legyen hangosabb amit halkíthatsz mint hogy ne legyen semmi hangerő ugye,?

 

Nincs lehetőség a szoftver verziók közti váltásra. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Az infó sáv megjelenítési idejét és átlátszóságát nyudtan rábízhatnák a felhasználókra is.

Menüben +1 opció és kész. De még akár a komplett karakter használat  méretét is. Mint pl. samsung tv mkv feliratozás is 3 méretben állátható.

Szerintem a hangerő most rendben van. Remélem nem puszkálnak bele, mert akkor már a sokadik lesz egymás után

 

Őszintén remélem ,hogy az olvashatóság javításában(epg) eltűnik már az a fehér alapon magenta ,mert ez hányinger.  Illetve lehet magenta de csak egy keret és nem teli kijelölés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: gombilaci
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 06. 23. at 13:33, zoli62 írta:

Funkcióvesztés: nincsenek kategóriák....

Én ezt el sem akartam hinni. Nagyon csúnyán elbaltázták.
Nem is értem, hogy merészelnek havi kb 10000 forint fejében kicseszni velem. Elképesztő.
Ha nem lenne a felvétel funkció, már rég otthagytam volna az egészet és átmennék a sokkal olcsóbb * * * * -hez!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
más szolgáltató említése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Akik itt megnyilvánulnak különféle panasszal, észrevétellel, azok mind képzettnek tekinthetők. És nekik is van ezer bajuk. De mi van a Gizi nénivel Bivalybügözdről? Csak azt látja, hogy nem látja. Pedig ő is fizet. Ugyanannyit, mint akik itt elsírják a bánatukat.

Ezért tartom nagyon felelőtlennek úgy bevezetni valamit, hogy nincs kellően tesztelve. Hiába mondják, hogy van. Nem a baráti körrel kell tesztelni, hanem egy előfizetői körrel, aki vállalja (pénzért, vagy akár ingyen). De itt van egy diktátum, és kész. Akinek nem kell, annak is. Ezt persze csak akkor lehet megtenni, ha a nagyságos urak/hölgyek biztosak benne, hogy nincs szankció. Csak egy kicsit támogatni kell néhány helyet, személyt, akitől függ a felügyelet, a döntési kompetencia. Ha nem így van, lehet cáfolni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
6 perce, Papo írta:

Akik itt megnyilvánulnak különféle panasszal, észrevétellel, azok mind képzettnek tekinthetők. És nekik is van ezer bajuk. De mi van a Gizi nénivel Bivalybügözdről? Csak azt látja, hogy nem látja. Pedig ő is fizet. Ugyanannyit, mint akik itt elsírják a bánatukat.

Ezért tartom nagyon felelőtlennek úgy bevezetni valamit, hogy nincs kellően tesztelve. Hiába mondják, hogy van. Nem a baráti körrel kell tesztelni, hanem egy előfizetői körrel, aki vállalja (pénzért, vagy akár ingyen). De itt van egy diktátum, és kész. Akinek nem kell, annak is. Ezt persze csak akkor lehet megtenni, ha a nagyságos urak/hölgyek biztosak benne, hogy nincs szankció. Csak egy kicsit támogatni kell néhány helyet, személyt, akitől függ a felügyelet, a döntési kompetencia. Ha nem így van, lehet cáfolni.

Megnyugtatlak nem haverok tesztelték hanem tesztelők, de mint írtam feljebb is tesztelők tesztelnek. De hogy mit fogad meg a cég és mit nem mit hogy dönt az nem a tesztelőkön áll. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 perce, anonymus írta:

Megnyugtatlak nem haverok tesztelték hanem tesztelők, de mint írtam feljebb is tesztelők tesztelnek. De hogy mit fogad meg a cég és mit nem mit hogy dönt az nem a tesztelőkön áll. 

Hát, ez az. Pont erről írtam. Körbejártuk a témát, nem rajtunk múlik, hogy mi lesz. De az, hogy aki ebben dönt, az nem ért hozzá, az biztos (ha egyáltalán megnézi).

Nekem erről az egészről a 3-as metró jut eszembe. Ott sem a hozzáértők döntötték el, hogy mi legyen. De most ők szívnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Tanárbácsi írta:

Most kinyomoztam, hogy ez nem funkció vesztés.
Az "Opciok" gomb megnyomásánál lehet Kedvencek/Összes csatorna között váltani!
Az opció gomb a távirányító legalsó sorában, balról jobbra a harmadik!

Kedvencek eddig is voltak. A kategóriák megszűnése akkor nem lenne funkcióvesztés, ha több favorit csoportot lehetne létrehozni, és még el is lejetne őket nevezni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...