Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2302 válasz erre a kérdésre

A kommentektől nem lehet felhőtlenül boldog a Telekom :D. Amúgy nekem ez van 3 éve, de a lefagyások és a sorrendi újraindítgatások miatt ajánlott némi műszaki ismeret.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hogy legyen miről beszélni! ;)

Minden tévézőt IP-re terelne a Telekom

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A sípolás normális jelenség, a kattogás szerintem nem annyira. Legalábbis kattogni még nem hallottam tápot, sípolni eddig az összes nálam lévő Cisco eszközhöz adott táp sípolt.

Bejelentheted, kimegy egy szerelő, és megnézi, valószínűleg kicseréli.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor is vagy ne foglalkozz vele vagy vegyél egy másikat. De inkább jelentsd be a 1412 számon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Még akkor is ha ez nem befolyásolja a működést? mert a stb-nek nincs baja, csak az adapter ad ki hangokat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Holnap hívd fel a 1412-es számot 4 es gomb és hiba bejelentés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sípol, kattog a set top box adaptere ami nagyon zavar. mit lehetne ellene tenni? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia

http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-42_TL-SG105.html

Leírás szerinte ez tudja kezelni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello

Esetleg tud e segiteni valaki hogy mely swich tudja kezelni az IGMP  csaomagot. MErt állitolag nála mez a gond hogy swich mögött van a 3 bol 2 boxom 

köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, fgabor87 írta:

@acel

Köszi, erre voltam kíváncsi. Ezek szerint nem technikai akadályai vannak.

Ez csak az én véleményem, mint előfizető, annyit tudok róla mint te,  amikor csak 1hd volt akkor se lehetett tudni miért most se, a T sosem adott többet mint amit a nyomás az előfizetők felől kikényszerített.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Köszi, erre voltam kíváncsi. Ezek szerint nem technikai akadályai vannak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2014. 11. 19. at 13:38, Roli82 írta:

De ez az információ hivatalosan sehol nem jelent meg,az én informátoraim sem tudnak arról,hogy indul -e a két csatorna HD változatban.

Lehet csak vmi áll hir.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, fgabor87 írta:

Tudom, hogy a weboldaluk tré, mert kb semmi nem igaz, amit írnak, de azért gondoltam ez még aktuális.

De sebaj, felteszem harmadszor is a kérdésem, hátha. :) Ha 3 box lehet egy előfizetőnél, akkor miért csak 2 HD stream-et kaphat? Hol van a szűk keresztmetszet? Látszólag nincs hatalmas, kielégíthetetlen sávszélessége a HD adásoknak.

Csak hogy legyen válasz:
Mert ez van az ÁSZFben üzletpolitika megfontolásból. És nem okoz mérhető ügyfélvesztést. Illetve az a fogyasztó aki ezt észreveszi boldogítson mást :-) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem fogsz választ kapni :) 3. alkalommal se.  Nyilván nem véletlenül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudom, hogy a weboldaluk tré, mert kb semmi nem igaz, amit írnak, de azért gondoltam ez még aktuális.

De sebaj, felteszem harmadszor is a kérdésem, hátha. :) Ha 3 box lehet egy előfizetőnél, akkor miért csak 2 HD stream-et kaphat? Hol van a szűk keresztmetszet? Látszólag nincs hatalmas, kielégíthetetlen sávszélessége a HD adásoknak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És este 10 óta.. a pár napja leírtak történtek megint. Az elősző esetnél írtam a T-nek is, azt mondták, látják a hibát, valószínű eszköz hiba.. orvosolják.. és egyszer csak elindult az adás.. DE most megint: Cisco 2201-es beltéri, "megállt" az adás.  A beltéri elindul, szép rózsaszín hátTér :D, majd a reklámok, utána csak sötétség. Az alsó lapozó panelen látom az adókat, és a műsort, az működik, de kép és hang nincs.. Szóval ugyan itt tartok.. Kérjek beltéri cserét?!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A weboldalt ne vedd alapul,nem friss.

Lassan két éve hogy koaxon és optikán 2 HD stream kérhető ha át van migrálva az előfizető. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2-t? Telekom weboldalán a mai napig 1 van.

De a kérdésem akkor is adott. 3 boxot kaphat az előfizető. Hol a szűk keresztmetszet, hogy korlátozzák az egyszerre nézhető HD csatornák számát?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 hd streamet kapsz, 2 végponton nézhetsz más más hd adást. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok.

Azon elmélkedtem, hogy mi az oka, hogy egyszerre csak 1 végponton nézhető HD csatorna házon belül? Egy HD csatorna sávszél igénye nem tűnik túl nagynak. Mennyi lehet T-nél? Max 6-8 MBit/s. Max 3 box, ha mindenki HD-t néz, az is csak 24 megabit. Amikor 120-as neteket adnak.Tehát ezt nem látom akadálynak. Mi áll emögött?

Attól félnek, hogy háztartásonként 3-an fognak 3 különböző HD csatornát nézni, és egyszerre streemelni kell az összes HD adót, ami nagyon leterheli a hálózatot?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Van még ilyen beltéri polcon meg helyette Tatung is, az se rosszabb mint a mostani dobozod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

...és mire leírtam.. egyszer csak lett adás.. kb. 1 órát volt sötétség.. Ez remélem nem a vég kezdete, a beltérinél ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözletem!

Kérdésem lenne Cisco 2201-es beltérivel. Kb. fél órája "megállt" az adás. TV-ki-be kapcs, beltéri szintén, router újraindít, beltéri megint újraindít. Kábelek ki-be dug.  A beltéri elindul, szép rózsaszín hátTér :D, majd a reklámok, utána csak sötétség. Az alsó lapozó panelen látom az adókat, és a műsort, az működik, de kép és hang nincs. Mind a 4 hdmi-be kipróbáltam. Az ANALÓG antennám még mindig működik! Ha azt dugom be, van adás..

Köszi, üdv. Béci.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most