Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2287 válasz erre a kérdésre

Tudom, hogy a weboldaluk tré, mert kb semmi nem igaz, amit írnak, de azért gondoltam ez még aktuális.

De sebaj, felteszem harmadszor is a kérdésem, hátha. :) Ha 3 box lehet egy előfizetőnél, akkor miért csak 2 HD stream-et kaphat? Hol van a szűk keresztmetszet? Látszólag nincs hatalmas, kielégíthetetlen sávszélessége a HD adásoknak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És este 10 óta.. a pár napja leírtak történtek megint. Az elősző esetnél írtam a T-nek is, azt mondták, látják a hibát, valószínű eszköz hiba.. orvosolják.. és egyszer csak elindult az adás.. DE most megint: Cisco 2201-es beltéri, "megállt" az adás.  A beltéri elindul, szép rózsaszín hátTér :D, majd a reklámok, utána csak sötétség. Az alsó lapozó panelen látom az adókat, és a műsort, az működik, de kép és hang nincs.. Szóval ugyan itt tartok.. Kérjek beltéri cserét?!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A weboldalt ne vedd alapul,nem friss.

Lassan két éve hogy koaxon és optikán 2 HD stream kérhető ha át van migrálva az előfizető. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2-t? Telekom weboldalán a mai napig 1 van.

De a kérdésem akkor is adott. 3 boxot kaphat az előfizető. Hol a szűk keresztmetszet, hogy korlátozzák az egyszerre nézhető HD csatornák számát?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 hd streamet kapsz, 2 végponton nézhetsz más más hd adást. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok.

Azon elmélkedtem, hogy mi az oka, hogy egyszerre csak 1 végponton nézhető HD csatorna házon belül? Egy HD csatorna sávszél igénye nem tűnik túl nagynak. Mennyi lehet T-nél? Max 6-8 MBit/s. Max 3 box, ha mindenki HD-t néz, az is csak 24 megabit. Amikor 120-as neteket adnak.Tehát ezt nem látom akadálynak. Mi áll emögött?

Attól félnek, hogy háztartásonként 3-an fognak 3 különböző HD csatornát nézni, és egyszerre streemelni kell az összes HD adót, ami nagyon leterheli a hálózatot?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Van még ilyen beltéri polcon meg helyette Tatung is, az se rosszabb mint a mostani dobozod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

...és mire leírtam.. egyszer csak lett adás.. kb. 1 órát volt sötétség.. Ez remélem nem a vég kezdete, a beltérinél ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözletem!

Kérdésem lenne Cisco 2201-es beltérivel. Kb. fél órája "megállt" az adás. TV-ki-be kapcs, beltéri szintén, router újraindít, beltéri megint újraindít. Kábelek ki-be dug.  A beltéri elindul, szép rózsaszín hátTér :D, majd a reklámok, utána csak sötétség. Az alsó lapozó panelen látom az adókat, és a műsort, az működik, de kép és hang nincs. Mind a 4 hdmi-be kipróbáltam. Az ANALÓG antennám még mindig működik! Ha azt dugom be, van adás..

Köszi, üdv. Béci.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amennyiben kábelcsere után sem szűnt meg a hiba és eddig problémamentes volt, akkor jelentsd be hibának a 1412-es telefonszámon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 08. 20. at 18:03, Csillike írta:

Sziasztok! Segítséget kérnék. Problémám a következő: kb 3 hónapja van IPTV. Egyik reggelre a tv a következő hibaüzenetet írta:  Az Ön tévéje nem képes a HDMI videoszolgáltatások használatára. Előtte semmi gond nem volt. Ja, és a másik tv gond nélkül működik. HDMI kábelt cseréltem. A hiba továbbra is fenn áll. Most scart csatlakozóval működik. Javaslat? Köszönöm.

Sziasztok!

Nekem ugyanez a problémám, mint Csillikének, csak azzal a különbséggel, hogy én nem cseréltem hdmi kábelt.

Csak azután cseréltem ki a hdmi kábelt, miután ki/be kapcsoltam mindent és megmozgattam, illetve ki/be húztam a kábeleket.

A másik hdmi kábellel sem volt kép csak az üzenet:

"Az Ön tévéje nem képes a HDMI videoszolgáltatások használatára."

Mit tegyek, mi lehet a gond?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 perce, ApaFia írta:

Ha működne 1412 MT azonosító megadva mikor beütöm a jelszót ez a szolgáltatás nem elérhető,utána egyből kéri ismét a jelszót.>:(

hiba bejelentés és onnan átkapcsolnak kézzel, közben bejentheted a központi hibáját is de arra nem tudnak hibajegyet felvenni :-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

# update téves info bocsi mindenkitől!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ohhhhhh jártam már én is így 3-4 körbe csinálta ezt majd call centeres is elkért minden adatott. De lényeg az hogy van végre 2.hd stream :DD Amire egy kicsit várni kell még de legalább van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
31 perce, anonymus írta:

Vdsl előfizetők mai naptól kérhetnek 2. hd stream-et. Aktiváláshoz 1412 számot kell hívni, és ott kérni.

Ha működne 1412 MT azonosító megadva mikor beütöm a jelszót ez a szolgáltatás nem elérhető,utána egyből kéri ismét a jelszót.>:(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ApaFia

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vdsl előfizetők mai naptól kérhetnek 2. hd stream-et. Aktiváláshoz 1412 számot kell hívni, és ott kérni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia

Van több megoldás is:http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/3386/milyen_alternativ_kabelezesi_lehetosegek_kozul_valaszthatok_iptv_szolgaltatas_letesitesekor_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=8

De meg tudod oldani a  saját routereden keresztül is csak támogassa a  IGMP-t

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Djrush

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kérdezem, hogy lehet-e 2-ik set top box-ot csatlakoztatni, úgy hogy nem közvetlenül a telekom routeréhez, hanem egy ahhoz csatlakoztatott, de másik routerhez csatlakozik?

A jelenlegi kiépítés: telekom router -» telekom IPTV wifi egység -» iptv wifi vevő-» Set Top Box -» TV

mivel a házban a távolság & emelet miatt a jel nem éri el a kívánt helyet, kellene más megoldás.

Az elképzelt. telekom router -» telekom IPTV wifi egység -» iptv wifi vevő-» TV #1

wifi router #2 -» Set Top Box -» TV#2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kíváncsi vagyok, kapsz-e valamilyen ésszerű választ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 08. 26. at 15:14, Djrush írta:

Szia

Meg lehet érdeklödni mi volt a hiba?

Ez még nem derült ki egyenlőre, de még levelezésben vagyunk...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Inkább én, mivel sokszor kellett bejelentenem, hogy egyszer tisztességesen utánanézzenek, és beállítsák rendesen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 órája, zty írta:

Nos, hosszas küzdelem után, sikerült úrrá lenniük a problémán, nézhetőek a HD csatornák is immár.

Kösz mindenkinek a segítséget!

Jobb későn, mint soha.Te küzdöttél többet, vagy a Telekom szakmai háttér?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 perce, zty írta:

Nos, hosszas küzdelem után, sikerült úrrá lenniük a problémán, nézhetőek a HD csatornák is immár.

Szia

Meg lehet érdeklödni mi volt a hiba?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 08. 16. at 14:40, Djrush írta:

Szia

Hát érdemes felhívni őket és az stb alján van egy kliens azonosító vagy akár a beállításon belül is kitudod olvasni és azt bemondani az ügyfélszolgálatnak nézzék meg mert a regisztráció az alapján történik és ha rossz helyre van akkor kitudják törölni és akkor te tudod a saját stb regisztrálni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most