Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2287 válasz erre a kérdésre

@tks

2010 óta van IPTV-m, azóta 1x volt dizájn váltás ha jól emlékszem.

Szerintem ide le írhatod a javaslatodat. ;) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Just now, Roli82 said:

@tks

Sajnos nem tudom,hogy a felülethez hozzányúlnak -e  a későbbiekben. :(

És javaslatokat lehet küldeni valahova, mint ahogy bármilyen szoftvernél, appnál szokás, hogy mire van igénye a usereknek? Vagy felesleges, mert nem foglalkoznak vele?

Nálunk nem régóta van IPTV, ezért nem tudom, hogy a felületen valaha is volt fejlesztés? Vagy a bevezetés óta ugyanaz van, és nem is terveznek változtatni rajta?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@tks

Sajnos nem tudom,hogy a felülethez hozzányúlnak -e  a későbbiekben. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vagy lapozgatás helyett adott dátumra ugrani, ha az aznapi felvételek érdekelnek, ami mondjuk 2 hete volt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 minutes ago, Roli82 said:

Új szolgáltatást ne keress, az nincs. Apró jelentéktelen változás van csak, kíváncsi vagyok észreveszed -e. :D

A felületen semmi javítás nem várható? pl. hogy számozva legyenek a felvételek, hogy ha van mondjuk  300, akkor ne lapozgatva kelljen a végére menni, hanem egyből tudjak számmal pl. a százhuszadikra ugrani, ahogy a jobb felvevőkben szokott lenni

Ilyen típusú javításokra nem lehet számítani, hogy a kezelhetőségen javítanak?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Új szolgáltatást ne keress, az nincs. Apró jelentéktelen változás van csak, kíváncsi vagyok észreveszed -e. :D

Kisebb javításokkal szokott foglalkozni a T. ;)

Kérek egy változtatások listáját, talán kapok 2.3-nál adtak. Aztán be rakom ide.  :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.4.29715.23059  ban mi jött le?  Uj szolgáltatást nem láttam eddig, kisebb javításokkal nem szokott foglalkozni a T. Gondoltam hogy az egy hetes ciklus gyors javító csomagot jelent

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

A 2.4.29715.23059 verziónál a hanggal voltak problémák állítólag, a 2.4.29715.23060 verzióban reszeltek egy kicsit rajta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egy héten belül két frissítés jött le at stb-re. Valaki tudja mi változott? Vagy csak rossz volt az első?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagy eséllyel multicast hiba.  A megoldása ennek 0-tól az igre nehéz válaszolni. (legrosszabb esetben küldenek egy szakit)

Amit max megpróbálhatsz egy teljes újraindítást. (HGW és összes stb áramtalanítod, pár másodperc után HGW-t vissza miután rendben felállt mehetnek az stk is vissza)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nos az lenne a problémám hogy IPTV-m van, és hogy az adás kb. 10 másodpercig megy majd lefagy, és csak a lefagyott kép van, nincs hang.

Mi lehet a probléma? A 1412-őt már hívtam és azt mondták hogy dolgoznak rajta! 

Kérdéseim: Szerintetek mi lehet a baja? És kb. mikorra lesz kész? :)

Válaszokat előre köszönöm! :3

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És ha most minden változtatás nélkül visszakötöd vezetékkel, akkor megszűnik a probléma?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak javaslatom van. Próbáld emiatt cseréltetni más típusú modemre a ciscot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kábeles internetem és IPTV-m van, Cisco modem/router és Cisco STB van rákötve, IP telefonnal.

Ha a PS4-et wifivel kötöm a hálózatba, és a PS4 be van kapcsolva, a TV rendszeresen megakad és a telefon is ki-ki hagy 1-1 másodpercre a beszélgetés alatt nagyjából percenként. Ha a PS4 ki van kapcsolva (Rest mode), akkor a hiba nem jelentkezik. 

Amíg  a PS4 vezetékkel volt a hálózatba kötve, ez a hiba nem jelentkezett.

Találkozott már ilyesmivel valaki?

Minden info jól jön..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A vita onnan indult hogy többen a vpnt csak a területi korlátozást kikerülő eszköznek tekintették ami lehetőséget ad a külföldi használata.  És felmerült a T általi vpn tiltás a TVGO ra. Erre írtam hogy a VPN tiltás egyben a TVGO használatát korlátozná a saját hálózatra   

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igazad van amúgy, de szerintem csak azt írta, hogy működik vpn nélkül is a TV Go. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, Attila70 írta:

A TVGO magyarorszagi hasznalatahoz nem kell vpn. Internet kell legyen az barmilyen es akarmilyen szolgaltatotol. A TVGO hasznalata nem kotott a Telekom nethez. Ha csak TV elofizud van akkor is jogosult vagy ra.

Hát ilyet nem mernék leírni. Minden nem saját és védett hálózatban kell a VPN ha saját tulajdonú eszközről (laptop, tablet, telefon)  használod  .  Különösen utazás közben szállodai vagy egyéb nyílt hálózaton. Ezek nélkül kockaztatod az adataidat. Csak saját hálón nem kell VPN. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 03. 01., acel írta:

Arról volt szó hogy esetleg a T bevezeti a VPN-es kapcsolatok tiltását hogy megakadályozza a külföldi használatot.  De szerintem ezzel a Magyarországi használatot is tiltja majd. Ugyanis lehetetlen  megkülönböztetni a mo-i hasznalót  a külföldről VPN ezőtől. És jogilag sem számít külföldi használónak ha VPN-t használ vagy távoli asztal szolgáltatással külföldről, de most lévő géppel veszi igénybe. Egyébként tudom a csatorna jogtulajok ragaszkodnak ehhez leginkább. De a T imád letiltani amit lehet.  Biztos ami tiltott alapon.  

A TVGO magyarorszagi hasznalatahoz nem kell vpn. Internet kell legyen az barmilyen es akarmilyen szolgaltatotol. A TVGO hasznalata nem kotott a Telekom nethez. Ha csak TV elofizud van akkor is jogosult vagy ra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jol ertelmezem akkor iptv-d van. Ha igy van csinalj egy teljes rendszer ujrainditast. Minden stb-t es a hgw-t (router) aramtalanitsd. Ha ez meg van eloszor a hgw-t kapcsold vissza. Ha rendben szinkronizalt johetnek az stb-k.

Hibara jelentes ingyenes ha a hiba azolgaltato oldali. A szuperszerviz az fizetos.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A szervizért fizetni kell, de inkább hívd fel a 1412-t és mond el neki hogy bejelentés után 2 percig ment, de most megint nem, ezt ingyen kell javítsák.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Azzal szeretnék hozzátok fordulni, hogy nincsen adás a tv-men. 

A helyzet a következő...internet kábellel és a set-top-boxxal  be lett vezetve a szobámba elvileg a tv. Bekapcsolom a tv-t , a beállításokat elfogadja, IP-címmel is minden renden...de utána még sincsen adás. Alul a kis rublikába (ami mutatja éppen most mi megy az adón) rendesen megy az adás , de a főképernyőn semmi...

A boxxal is már mindent csináltunk...reseteltünk, hármas újraindítás...semmi. Felhívtuk a 1412-t távolról elvileg kijavították a hibát. Egészen pontosan 2 percig ment az adás és aztán újra eltűnt.

Valamelyikőtöknek volt már ilyennel tapasztalata?

Hallottam olyanról is hogy , ingyenesen kicserélik a boxot, meg a szuperszervízről...A szervízért fizetni kell?

Előre is köszönöm a válaszotok. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

a vpn nem lesz tiltott, erről szó sincs. a tv go meg magyarország egész területén használható, akár wi-fin, akár mobilneten, és nem olvastam sehol olyan kitételt, hogy csak a t hálózatán lehetne használni, vagyis más szolgáltatók ügyfelei is használhatják - sőt bárki igénybe veheti, aki megfizeti.

a magyarországi használat amiatt van, amit @acel írt, vagyis a jogdíjak miatt. a magyarországi csatornák (vagy a tv go filmkölcsönzés esetén a t) magyarország területére veszi meg a közvetítési jogot. szóval a külföldi tv go használat inkább jogi szempontból necces, hasonlóképp mint az illegál filmletöltés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: foxylady

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, Attila70 írta:

Nem értem az írásaidat. A TVGO Magyarország területén használható, ennyi. Miért védi vagy akarja védeni a Telekom? Amit te bénázásnak tartasz az pont a hosszútávon, a fenn maradását biztosítja (jelenlegi szabályozások alapján) és minél több csatorna bekerülhetőségét.

Megjegyzés: Ilyen alapon legális a kártya megosztás is.

Arról volt szó hogy esetleg a T bevezeti a VPN-es kapcsolatok tiltását hogy megakadályozza a külföldi használatot.  De szerintem ezzel a Magyarországi használatot is tiltja majd. Ugyanis lehetetlen  megkülönböztetni a mo-i hasznalót  a külföldről VPN ezőtől. És jogilag sem számít külföldi használónak ha VPN-t használ vagy távoli asztal szolgáltatással külföldről, de most lévő géppel veszi igénybe. Egyébként tudom a csatorna jogtulajok ragaszkodnak ehhez leginkább. De a T imád letiltani amit lehet.  Biztos ami tiltott alapon.  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem értem az írásaidat. A TVGO Magyarország területén használható, ennyi. Miért védi vagy akarja védeni a Telekom? Amit te bénázásnak tartasz az pont a hosszútávon, a fenn maradását biztosítja (jelenlegi szabályozások alapján) és minél több csatorna bekerülhetőségét.

Megjegyzés: Ilyen alapon legális a kártya megosztás is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a lelkesedést és az aktív párbeszédet. Csak a fejünket kapkodtuk, hogy mennyi nézőpontból nyúltatok a témához - ami nagyon tetszett nekünk -, de a párbeszéd elkezdett személyeskedéssé fajulni. Ezért "egy kicsi" moderációra szorult a topik, a hozzászólásokat - a szabályzataink szerint -  részben vagy egészben, a logikai folyam megtartásával módosítottuk.

Mindannyian nagyon fontosak vagytok a fórum életében, ezért kérjük, próbáljátok meg elfogadni, ha valaki véleménye eltér a ti álláspontotoktól.

Köszönjük a megértéseteket, szuperek vagytok!

Üdv: ahammer

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most