Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.214 válasz erre a kérdésre

kb 14-15 napig meg teheted most ! Arra hivatkozva hogy negatívan érintenek a csatorna változások. Szóval ha fel akarsz mondani akkor inkább intézkedjél. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kaptunk helyette Fix tv-t. Elvileg HD-ben. Meg annyi minden más csatorna lett HD... a csúnya RTl meg pénzt kért volna a HD adásért.

Én is várom már,  hogy lejárjon a hűségidőm, aztán elhúzok én is máshova. Szerencsére van más szolgáltató is itt, ahol lakom. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelettel szeretnék hangot adni abbéli indulatos véleményemnek, hogy Magyarország legnézettebb kereskedelmi csatornájának, az RTL Klub HD streamnek kivétele a kínálatból, számomra az előfizetők szembeköpése, kicsinyes anyagi intézkedés egy több milliárdos cégtől, és elfogadhatatlan. Több százezer forintos televíziómon nem vagyok hajlandó tintapacával felérő SD minőségben nézni kedvenc műsoraimat. Mindez pont akkor érdekes, amikor a konkurens cég pont most vezeti be a csatorna HD változatát. Egy biztos. A következő hűség időszakban már nem ennél a cégnél leszek. Alig várom, hogy megszüntethessem az előfizetésemet!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Prémium opció gondolom felvevős beltéri egység havi 1100 Ft

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Roli26 írta:

Szia.

Az alábbi oldalon éred el. Link

MT és a hozzá tartózó jelszóval tudsz belépni.

Csatornasorrendet akarok változtatni. Be vagyok lépve, de újra be kell jelentkeznem. ???

A csatornáim menüpont csak prémium opcióval érhető el? Kisstílű és nevetséges...

Rákattintok a "tudjon meg többek a prémium csodánkról" gombra. Természetesen nem történik semmi. Egy ekkora cég hogy engedhet meg magának egy ilyen gagyi, kritikán aluli weboldalt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm.

Akkor tényleg az utolsó kérdés:)

Platinakártyásoknak volt egy kiválasztott minicsomagra -20 %-os kedvezmény.

November óta nekem ez már nincs.

Megszűnt ez a kedvezmény?

kp

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Igen, csak 4 lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm.

Akkor még egy kérdés:)

A Filmbox csatorna kikerül a kínálatból, és ahogy látom a Filmvilág csomagban sem fog szerepelni.

Ezekszerint az 5 Filmbox csatornából csak 4 lesz ezután elérhető?

Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Igen, van magyar hangsavja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv Mindenkiek!

Lehet, hogy hülye a kérdés:) Az euronews ugye magyarul is elérhető az iptv-n?

Az ÁSZF-ben nincs magyar nyelv jelölve, a a Speak! minicsomag leírásában azonban igen.

Gondolkozom ezen az új Nagyvilág csomagon és azért érdekel.

Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ja ez az, igen ezt is próbáltam már de erre mint írtam az első hsz-ban a mobilra azt írja hogy hiba lépett fel és nem ad kódot amit a mobilba kellene beírni, hogy aktíválódjon :(

1412-re kb. egy hete bejelentettem hibára de még csak válasz sem jött :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Galaxy csatorna is bekerül a kinálatba.

Link.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

itt van egy videó róla.  csatornát azt nem lehet vele rendezni, de a felvétel beállítása az egyszerűbb, mint a webesen.

ios-re és windows phone-ra is van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi, azt nem ismerem, valami infó van róla? Miként működik, mi kell hozzá stb. csatornarendezést is lehet csinálni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

, 

szerintem a távoli felvétel sokkal egyszerűbb a műsorújság alkalmazással, én ezt szoktam használni...  a webes műsorújságot nem nagyon szeretem...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1412 akkor minden képpen gondolom ez is el akadt az új rendszerükben. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, lehet mert írtam már máshová is. :)

Most is megpróbáltam egy felvételt beállítani a műsorújságból de ezt írja ki mindíg "Nem sikerült kapcsolódni a set-top-box-hoz! "

Így nem is tudok felvenni távolról. Viszont ha a beállításokba vagy felvételeimhez akarokmenni akkor mindíg kéri a szinkronizálást ami az MT azonosító+20 jegyü azonosítót kér anit nem fogad el  :(

Én ezt úgy gondolom, hogy amíg nem tud szinkronizálni valamiért a beltérivel addíg mindíg kérni fogja ezeket, de én meg nem tudom szinkronizáltatni mert nem fogadja el az azonosítókat.  A kör bezárul. 

Lehet valamit még megpróbálnom?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mintha ezt, hibát már olvastam volna egy másik fórumon és szerintem ott is én válaszoltam rá na mindegy. Online műsor újságba mt számmal és jelszóval tudsz belépni amit my t-home hoz is használsz.  20 jegyű szám sor csak akkor kell ha bel téri egységet cserél a szerelő más esetben soha nem kell.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Kb. 4 éve volt először Iptv-m akkor működött de most nem. Most ismét van IPTV-m, belépek az oldalra és szeretném szinkronizálni a műsorújságot a beltérivel, de nem fogadja el az MT azonosítót és a 20 jegyű számot. Begépeltem, copyztam nem egyszer sokszor, de mindíg hibás MT vagy IPTV azonosítót ír ki. A tv a mobil alkalmazást is próbáltam, de ott azt írja hiba lépett fel és ott a vége. Leadtam hibára már vagy 1 hete de válsz sincs és megoldás sem :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Érdekes jelenség, ha nem a bejelentkezésre kattintok, hanem valami funkciót próbálok elérni, akkor előjön egy másik bejelentkező ablak, és ez már rendesen beléptet a boxba.

Ez az online ügyfélszolgálat átalakítása miatt van így. Azok az ügyfelek, akik még nem az új rendszerben vannak nyilvántartva nem érhetik el a felületet, helyette az említett üzenetet látják. De a műsorújság, és annak speciális funkciói a fentebb megjelölt linken keresztül elérhetőek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Érdekes jelenség, ha nem a bejelentkezésre kattintok, hanem valami funkciót próbálok elérni, akkor előjön egy másik bejelentkező ablak, és ez már rendesen beléptet a boxba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi. De sajnos az emailcím és jelszó beírása után a következő üzi jön már egy ideje:

"Jelenleg sajnos nem tud belépni
online önkiszolgáló ügyfélszolgálatunkra!"

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Az alábbi oldalon éred el. Link

MT és a hozzá tartózó jelszóval tudsz belépni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok.

Tudja e valaki, hogy az STB beállításait, csatornalistáját, felvétel vezérlését most hogyan lehet elérni az interneten keresztül. Régebben működott a T-HOME oldalon keresztül, de most ez nem elérhető.

Az Androidos applikáción keresztül működik. de mi történt a webes felülettel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most