Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.090 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

@fgabor87

Csak Szuper Családi HD rendelhető.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
nick beszúrás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
21 órája, anonymus írta:

Cat5e kábelt használ 99%-ban a T :)

Danubia tv, Esztergom tv, meg még valami helyi érdekeltségű csatorna bent van. 

Apropó ezeket a helyi tv-ket hol találom iptv-n?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha van, akkor sor vége fele. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, Tibor Kiss írta:

Apropó ezeket a helyi tv-ket hol találom iptv-n?

EPG szerinti csatorna sorrend.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Javarészt attól hogy ahol laksz, van e valami helyi tv. Akivel a Telekom megtudott egyezni, a csatorna továbbításáról.  Utóbbi egy két hétben mindenhol módosították, a jogosultságokat és állították be a helyi tv-ket. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 05. 18. at 19:52, Tibor Kiss írta:

Köszi mindkettőtöknekt ,de nekem nincs nem tudom mitől függ ez.

Hali!

241 régió tv Esztergom

260 Danubia tv

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Felvevős STB véletlen áramszünet után nem képes újraindulni, csak akkor, ha a képernyőn felbukkanó ütenetablakban az újraindítást választjuk.  Természetesen a beprogramozott felvétel sem indul újra. Korábban egy áramszünetet nem lehetett észrevenni.  Ez  szoftver bug, vagy feature?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Box hiba, 1414

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

IPTV műsorújságjában van valami mód arra, hogy gyorsan másik napra lehessen ugrani? A csatornák között könnyű váltani, mert csak beírja az ember a számát, és akkor odaugrik a műsorújság, de ha holnap akarok beállítani valamit, az elég körülményes elmenni odáig.

Erre van valami trükk, hogy másik napra lehessen ugorni gyorsan?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

" valami mód arra, hogy gyorsan másik napra lehessen ugrani? "

A távvezérlő jobb-felé mutató dupla háromszög gombjával (a két szürke gombsor felső sorának jobboldali gombja, lejátszásnál előre pörgetés) napi ugrásokat lehet elérni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
49 perce, kabelnet írta:

" valami mód arra, hogy gyorsan másik napra lehessen ugrani? "

A távvezérlő jobb-felé mutató dupla háromszög gombjával (a két szürke gombsor felső sorának jobboldali gombja, lejátszásnál előre pörgetés) napi ugrásokat lehet elérni.

Belépsz a műsorúságba, majd a távirányító legalsó sorában jobbról a második gomb és ugrás napra, időpontra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi. Kipróbálom majd ezeket, ha ott leszek a szerkezetnél. Idős családtagnál van, ő panaszkodott erre.

Van ezekről a funkciókról egyébként leírás valahol, vagy csak így szájhagyomány útján terjed?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

" Belépsz a műsorúságba, majd a távirányító legalsó sorában jobbról a második gomb és ugrás napra, időpontra. "

Adama egy másik fajta távvezérlőről adta meg neked a kért ugrási lehetőséget. Az én távvezérlőmön ugyanez a gomb az alulról második soron van, a három gomb közül a baloldali. A gomb jelölése 4 db ti-tá jel egymás alatt, de az én távvezérlőmön még aláírás is van hozzá (Disp)
Az én módszerem nekem azért kényelmes, mert egyetlen gombnyomással meg tudom nézni, hogy másnap ugyanabban az idősávban milyen műsor lesz. Ha 8-10 nappal későbbről akarsz tájékozódni, akkor kényelmesebb a Disp gomb (4xti-tá)használata. Ez a " jobb-felé mutató dupla háromszög gomb" az Adama féle távvezérlőn is ott van, csak éppen nem szürkén, hanem feketén.

A távvezérlőnek ezek a funkciói ennyire részletesen szerintem sehol nincsenek leírva, a leírt infók tapasztalatok, a gombok bátor nyomkodása, stb. útján keletkeztek. Te is nyomkodd bátran, el nem romlik tőle semmi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kipróbáltam, mindkét módszer működött. A bátor nyomkodás egy dolog, de egy komoly cégnél ilyen dolgokra nem próba-szerencse alapon kellene rájönnie a usernek, hanem az IPTV leírásában a műsorújság résznél ezeket egyértelműen fel kellene sorolni. Ez nem egy házilag barkácsolt szolgáltatás, hanem egy professzionális termék, és ezt tükröznie kellene a felhasználói leírásnak is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most