Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom honlap


jani44

Kérdés

  • Válaszok 374
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Az új számlázási és ügyfélkapcsolati rendszer bevezetés miatt észlelhető a probléma, kollégáink folyamatosan dolgoznak még a fejlesztésen, emiatt átmeneti ideig, bizonyos ügyfeleknek nem érhető el az online önkiszolgáló felület (az Otthoni előfizetésem menüpont), erről felirat is tájékoztat. Amint eltűnik a felületről, be tudsz lépni és újra elérhetővé válnak a funkciók, addig is türelmed kérjük. Azt javaslom,hogy az átmeneti időszak alatt használd az e-mailes ügyintézést az alábbi linken: http://www.telekom.hu/rolunk/kapcsolat/e-mail

 

Köszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Kedves Ügyfelünk!

•  Új ügyfélkapcsolati és számlázási rendszerünk bevezetése miatt 2014. november 21. 22:00 és november 26. 08:00 között nem tudja Telekom otthoni és Telekom energia szolgáltatásait regisztrálni, lemondani a Távszámla felületén, illetve ebben az időszakban előregisztrációjának befejezésére sem lesz lehetősége. A már regisztrált számláit ebben az időszakban is a megszokott módon kezelheti, kivéve az éjszakai órákat, amikor Távszámla szolgáltatásunk teljes szünetelése várható.

 

Forrás: Távszámla

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen, nem nagy öröm az ilyen, de nem tudunk mit tenni, várunk, míg megjavul.

Én annak azért örülök, hogy már jó régen belevágtam a távszámlás témába, így azokat tudom most is online nézni, a szolgáltatásokat meg még a nyáron elrabosítottam, úgy néz ki, pont jó időben :)

 

Amúgy én vettem már részt új kiszolgáló rendszer beveztésében, igaz az nem telekommunikációs szektorban volt, és hát ennek ellenére tud szívás lenni rendesen, így részben "megértőbb" tudok lenni, de nem mindig persze... :)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Távszámlával nincs gondom. legalábbis egyenlőre, a számla tartalmával annál inkább, ezért hiányzik az oldal.    Augusztus végén hosszabbítottam, azóta nem tudok belépni ellenőrizni, miket állítottak be. A telefonos ügyfélszolgálatról jobb nem beszélni. A szeptemberi számlám még mindig reklamáció alatt van, várom a módosított számlát, holott 1-2 nap múlva érkezik az októberi is. A történéseket viszont nem lehet követni. Legalább ilyenkor dolgozhatnának gyorsabban, pontosabban.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem is voltam belépési gondjaim, és amikor ezt jeleztem, azt a választ kaptam, hogy vmi ügyfélrendszer átállás van, és emiatt egyesek nem tudnak belépni

sztem nem aszerint szűrnek, hogy ki milyen kedves ügyfél :-)

 

én már másfél hónapja, az apósomék csak múlt hét óta tudnak belépni

még mindid nem a régi....de alakul

 

Amint a fejlesztés során Te is átkerülsz az új rendszerbe már be fogsz tudni lépni

ne várj levelet, mi sem kaptunk, de voltam olyan megszállott :-), hogy többször megnézzem, és egyszer csak sikerült belépni

 

próbálgasd :-(  :-)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdv..illetékes!!

 

Kérdezném:  a  "nehéz"nek  ítélt  ügyfeleknek  /  vö:   állandó  érdeklődés ...JOGOS  reklamáció / az   online  oldalát  MIÉRT  TILTJÁK  LE??????

Nincs megkülönböztetés, apró csoportokban rakják át a régi rendszerből az új rendszerbe az ügyfeleket. Én sem vagyok még benne az újban ,tehát én sem tudok belépni Augusztus vége óta. Egyszer sorra kerülünk. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem tudom pontosan, mert tegnap fizetembe az elmaradot számlát a multhónapit de arra várnak 30 napot

És mivel monták hogy ha be van fizetve akkor tudnék rendelni tv készüléket, csak az a bibi hogy másik meg azt mondja hogy telekom dolgozója hogy  márciusban lehet rendelni, másik meg aszt mondja hogy ha be van fizetve minden akkor lehet. de nekem korában voltak korlátozásom kb 5hónapja.

De amugy rendes fizető vagyok csak korában voltak lekapcsolásom.

Azért nem vagyok biztos hogy sikerül-e, de nagyon jó lenne ha sikerülne.

De mit vsznek rendeléskor figyelembe?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia, gondolom részletre szeretnél vásárolni :smileyhappy:

 

ha neten kiválasztasz egy TV-t, az alsó részben találod a részetfizetési feltételeket (kattints a további feltételekre):

pl. http://www.t-home.hu/lakossagi/keszulekek/tv-keszulekek/lg/lg_47lb670

 

Részletfizetéses konstrukciónkat csak azok vehetik igénybe:

  • akik felé az elmúlt 6 hónapban folyamatos kiszámlázás történt (6 teljes havi normál számla a szolgáltatásra vonatkozóan) és
  • akiknek jelenleg nincs díjhátralékuk és nincsenek behajtási folyamatban, és
  • akik az elmúlt 6 hónapban kiterhelt számlákat a fizetési határidőre befizették.
  • csak Telekom mobil havidíjas szolgáltatással rendelkező ügyfél esetében a fentieken kívül továbbá szükséges arany vagy platina kiemeltség.

 

Szóval, ha 5 hónapja korlátozva voltál......

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sajnos igen korlátozva voltam, de kozben én rendeztem ezeket.

redesen fizetem a három szolgáltatásomat, Ma  adtam le a onlinén a rendelést csak már a szerencsében bizhatok. kétt éve hogy rendeltem elsőnek  egy ledes tv készüléket, rendesen fizetem de szerencsére már rég letelt. jelenleg nincs dijhátralékom... de lehet hogy meg kell várnom a 6 hónapot, de  ez uj előfizetőknek szólhat nem?

Agusztusban volt nekem korlátozva de mondjuk telekom méregeli  de ők raktuk mulik minden.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...