Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

Hmm ez érdekes mert nekem ilyen tétel a számlán nincsen és nem is emlékszem hogy lett volna valaha, szerződésen sem látok ilyet.

Havidíj bruttó 290 Ft-al emelkedni fog Januártól azoknak akik alap,családi,családi+HD csomagra vannak előfizetve.

Akinek Szuper Családi HD van azokat nem érinti az árváltozás. A tájékoztató e-mailek a múlthéten lettek kiküldve.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Gondolom net elofizetesetek is van mert a nethez csak akkor tudsz kapcsolodni. Ha a HGW-n van meg szapad LAN csatlakozas akkor azon keresztul egy LAN kabel hasznalatavan vagy vezeteknelkul ha a HGW-n be van kapcsolva a wifi. Ha arra gondolsz, hogy a TV adast akarod nezni a laptopon ahhoz kell egy stb is. A laptopba meg egy tuner kartya (letezik kulsos is) es ezt kell osszekabelezni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 perce, Vitiris írta:

Csak a gond hogy az információ csak itt jelent meg! A Facebook rendszergazda kiírhatná. 

Sajnos a facebook kommunikáció az mindig macerás ilyen esetben - későn tájékoztatják az oda látogatókat az adminok - egy fórumos kollégát megkértem hogy jelezze az oda látogatóknak hogy mi a helyzet, ahogy látom ki is írta, csak sokan el se fogják olvasni hiszen nem hivatalos poszt. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Eddig mindig bejelentettem. Az volt a válasz hogy náluk minden jó kiküldik a szerelőt. Elösször mikor kijött megnézte és azt mondta hogy nem tudja mi baja jó minden ha elmegy jelentsem be. Másodszor csak úgy beesett minden előrejelzés nélkül mondván itt jártam a közelben és jöttem. Mondanom se kell nem voltam éppen otthon hosz nem tudtam hogy jön. Harmadszor megint ez volt. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hűséget hosszabíthatsz sima családi+hd csomagra, de fontos hogy ennek a havidíja Januártól emelkedik.

A speciális 2 kedvezmény semmilyen tv kedvezményt nem tartalmaz csak net+telefon kedvezmény van benne.

Szerintem megérné felhívni az üggyfélszolgatot és beszélni velük, családi +hd csomag megtartása mellet is akár hisz nem kell lemondanod róla. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Az STB menüjében (Beállítások->Általános beállítások->Rendszerinformációk) lehet látni hogy hány stream van, HD és SD. Amennyiben ott összesen három van, akkor annyi nézhető egyidejűleg. Stream szempontjából lényegében a felvétel is olyan, mintha élőben néznéd. Nekem nincs annyi tévém hogy kipróbálhatnám, de esélyes hogy három élő nézés mellett egy negyediken még vissza is lehet nézni a felvett műsort, de erre azért nem vennék mérget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 perce, anonymus írta:

Első bekezdésre inkább nem írok semmit, nem szeretném bajba sodorni magam.

 

Nálam 10-en van a tv a box meg 11-24 közt ingázik de ez nagyon változó 2 műsor közt is eltér(het). Olvastam pár esetet hogy 56 meg 80 hangerőn van a tv és úgy is halk neki. Nah az tuti nem a T sara.

Azt a világért sem szeretném, szükségünk van a szakértésedre :).

Amit leírtam az egy olyan eset, ahol a tévé hangja optikán kimegy egy mini hifibe. Van egy másik tévé is, ott a box ugyanúgy van beállítva, de a tévé saját hangszórói szólnak szintén a 10-en (0 és 100 között lehetne) bőséges hangerővel. Az 56 meg akár 80 inkább már szerviz felé hajló dolog.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...