Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom honlap


jani44

Kérdés

  • Válaszok 374
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Sajnos nem igazán tudom pontosan, hogy mit szeretnék hosszabbítani, mert nem látok rá a jelenleg meglévő szolgáltatásokra (minicsomagok és hasonlók).  Marad a T-pont, sorbanállás, és értetlenkedés.... meg hogy akkor fél percem marad dönteni, vagy kétszer tipegek be, egyszer érdeklődni, másodszor meg ügyintézni. ((

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Lassan már egy éve hogy az online ügyfélszolgálaton keresztül nem lehet belépni az otthoni szolgáltatás felületére.

2015 07.01-től jó pár ügyet ami az előfizetésekhez kapcsolódik csak online lehet ingyen intézni üzletben vagy telefonon pénzbe kerül.Nekem például novemberben járnak le hűségnyilatkozataim amiket meghosszabbítanák esetleg módosítanák de nem akarok ezért még fizetni is!Ha az év végéig sem oldják meg ezt a problémát akkor ilyen esetekben mi a megoldás?Ha nem hosszabítok akkor drágább a szolgáltatás tudtommal.Remélem hogy ilyen esetekben amíg nem elérhető a szolgáltatás addig az üzletekben történő ügyintézés az érintett ügyfeleknek továbbra is díjmentes marad!Erre szeretnék választ kapni,köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

ez engem is érdekelne!!

 

botrányos,hogy már egy éve SEMMI otthoni szolgáltatás ügyét nem lehet intézni online!

ráadásul az othoni számláról lekerült a QR-kód,így mastercard mobil alkalmazással sem lehet már számlát befizetni!

és ne ajánlgassák nekem a bonyolult ócska távszámla szolgáltatásukat!

 

MIKOR TUDUNK ONLINE ÜGYET INTÉZNI OTTHONI SZOLGÁLTATÁSOKON BELÜL??

 

ez itt a kérdés

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Csatlakozva az előttem már több ügyfél által feltett kérdéshez. Vajon mikor lesz végre elérhető az Online Ügyfélszolgálat. Lassan egy éve csak az olvasható, hogy jelenleg nem, a megoldás folyamatban van. Ha az informatikusoknak ennyire keserves a megoldás, nem kellene lecserélni őket, és a feladattal olyan hozzáértőket megbízni, akik képesek egy honlapot működtetni????

Számiíthatunk-e mi ügyfelek arra, hogy az elkövetkező 5 éves tervben lehetőségünk lesz pl. a számlafizetésére  az online felületen úgy, mint azt még egy évvel ezelőtt lehetett. Miért kell egy egyáltalán nem ügyfélbarát projektet elindítani, ha a megoldás hosszú hosszú hónapokat várat magára.

Nekem pl. az tv-intenet számlafizetés okoz gondot, mert e-számlával rendelkezem, de pl. a távszámlára küldött számla csak az előfizetési díjról van kiállítva, részletfizetés nem szerepel benne, így minden hónapban be kell mennem az Ügyfélszolgálati Irodába, ahol köszönettel az ott is megejtett átszervezésnek, egy számla rendezése sok esetben majd egy órát is igénybe vesz.. Az irodában sincs pl pénztár, hogy akik csak fizetni szeretnének, azoknak ne kelljen végigvárni amíg egy másik ügyfél pl. 6 telefont kipróbál. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Utolsó infóm alapján augusztus és október közt lesz mindenki az új rendszerben. 

Tudtommal most is át lehet kerülni, a rendszer automatikusan dob át egyes megrendelések után, csak jó időben és jó szolgáltatást kell módosítani. A legegyszerűbb módja, hogy átkerülj, ha felmondod a szerződést és újra kötöd, ez kis kieséssel járhat. De meglehet oldani a kiesés nélküli váltást is, ha betelefonálsz szerintem tudnak segíteni, ha ragaszkodsz hozzá. Ha jól tudom a palettások, a telekom dolgozók és az üzleti előfizetők mind a régiben vannak.

Egyébként én sem értem, hogy miért nem lehetett egymás mellett párhuzamosan a két rendszert fenntartani. Gondolom 1 adatbázist tud kezelni csak a webshop.

Ezt a számlás dolgot pedig nem értem. Le tudod tölteni pdfben szerintem, ha erre gondolsz. De e-mailben is kiküldik, ha kell. T-pontban pedig ne fizess számlát, csak növeled a sort a ténylegesen ügyet intézők előtt. Elég idegesítő, mikor arra vársz, hogy húsz ember befizesse előtted a számláját, arra ott a posta, átutalás, csoportos beszedés, bankkártyás fizetés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem egy Telekomos szerelő mondta, hogy ez év vége a határidő, ez hasonlít a Te infódhoz. Arról viszont nem tudott (vagy nem akart) beszélni, hogy milyen rendszer szerint történik az áthelyezés (területi, névsor, előfizetett szolgáltatások stb.).

 

Én igazából (csak ismételgetem magam) a két HD stream lehetősége miatt várom, másra nem nagyon használnám a webes felületet.

 

Mondjuk még egy dologra, amit az IPTV-s set-top box valami miatt nem tud: figyelmeztetéseket írnék be, hogy váltsak át egy másik műsorra. Ezt korábban legalább a webes felületen meg lehetett csinálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...