Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom honlap


jani44

Kérdés

  • Válaszok 374
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

 

 

Kb 1-1.5 hét múlva fognak keresni,jellemzően számkijelzés nélkül.

Gondoltam leírom,mert 3 napot ír a webshop rendelés leadása után,amit alapesetben tudnak is tartani,de mivel karácsony közeleg ilyenkor a vásárlói kedve megnövekedik és ezáltal a megrendelések száma is megduplázódhat,tehát tovább tart feldogozni is.

Fontos még tudni ami nem igazán van kifele publikálva, hogy megnézik a mobil részt is,hogy pl van -e előfizetésed ott , ha van hány előfizetés van,fut -e mellette törlesztő részlet,ha van akkor mekkora és hány darab stb. Persze ha mobil részen nincs részlet fizetés az jó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

csak részlegesen nem megy az oldal :)

kellemetlen és kényelmetlen hogy a webes belépés nem megy, de előbb-utóbb csak megoldják végre ezt a témát is... én is várom...

vettem már részt ügyfeles kiszolgáló rendszer fejlesztésében és bevezetésében, van vele szívás rendesen az biztos, szóval nem mondom, hogy mindig minden esetben megértő vagyok, de mit tenni úgysem tudunk, várunk és megoldjuk az ügyeink intézést ahogy tudjuk (a távszámla kisegít engem a bajból, a rabság meg még kitart egy darabig, remélem mire kell váltani, az oldal is megjavul)...

 

 

  Immáron 4. hónapjába lép a t-Home oldal működő képtelensége. A kis "t" nem véletlen...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt t-home egyszerüen a szolgáltatást telefonon nem lehet elérni a nap egyetlen időszakában sem miért nem lehet önöket felhivni és miért kell a kapcsolásra orákat várni milyen ügyintézök vannak önöknél szeretném ha ez a probléma megoldodna mert kénytelenleszek a fogyasto védelmi föfelügyelőségen feljelentést tenni

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

T. Telekom, és felhasználók!

 

Jelezni szeretném, hogy az online rendelés nem működik.

Ha ügyfélként bejelentkezek (e-mail címmel) és díjcsomagot váltok, látszólag felveszi a rendelést, de a rendelések menüpontban nem hozza.

Ugyanúgy hiába rendelek egy plusz Set Top Box-ot annak a rendelését sem hozza. a "Rendeléseim" menüpont.

 

A "Segítünk" menü "Küldj üzenetet honlapunkról" funkción keresztül küldött levélre meg nem válaszolnak.

24 órán belül biztos nem, hiába jelentek vagy kérdezek bármit. Lehet sosem válaszolnak, de azt nem győztem kivárni inkább telefonon kérdeztem.

 

Ez az egész honlap max tájékoztatásra jó, nincs mögötte élő online ügyfélszolgálat.

 

Úgyhogy ennek fényében használjátok....

 

 

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Benn voltam egy T-HOME-os ügyfélszolgálati irodán,  ahol megnézte nekem az ügyfélszolgálatos hölgy a rendeléseim, és az ő rendszerükben látrszik minden.

Tehát az online rendelés működik, csak épp a honlapon a  "Rendeléseim" menüpontban nem látszanak a rendelések.

Az ügyfélszolgálatos hölgy azt mondta ennél jobban ő sem tudja ugyanezt már megrendelni, és azt ígérte 3 nap múlva már átvált a díjcsomagom az újra, és 5-8 munkanapon belül megkapom a 2. set top boxot is.

 

Kiváncsi leszek....

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

Na nálam tegnap nagyon csúnyán leszerepelt a Telekom!

 

Story:

 

Rendeltem az Online felületen egy TV-t részletre,mert ami volt elromlott. KB 1 hét múlva hívtak a megrendelésemmel kapcsolatban,mindent rendben találtak tájékoztattak arról,hogy 8-10 nap múlva itt lesz a TV és a GLS szállítja.

 

Na most azt tudni kell,hogy baromira nem a GLS szállítja az ügyfélhez a TV-t, a GLS csak leviszi az alvállalkozónak és majd az hozza ki és ha kérem beüzemeli.

 

Menjünk tovább, eszembe jutott,hogy ha már GLS akkor egy fuvarlevél számot kérjek már,hogy lássam merre megy a TV, ügyfélszolgálat felhív 5. menüpont folyamatban lévő ügyek. Hölgy nem tudott adni nyomkövetéshez szükséges azonosítót, tájékoztat,hogy sajnos a vezető nem engedélyezi a vásárlást mert van futó részletem, igen van az internet mellet, de nem a tv szolgáltatás mellet, illetve mobil oldalon is fut törlesztő. Fontos megemlítenem hogy mobil oldalon 10 éve vagyok ügyfél,10 év alatt soha sem volt lejárt nem rendezett számla, home részen is ugyan ez a helyzet,a kiemeltségi szint meg van mind a két oldalon. Még aznap fel hívtam újra a 1412, ahol a fiatal ember közölte,hogy a megrendelés törölve stb.

Itt elborult az agyam nem kicsit, reklamációt felvetettem.

 

Tegnap meg is lett a válasza rekire.

 

Ami egy sablon előre megírt válasznak tűnik:

 

A TV készülék részletre történő vásárlását megelőzi egy vizsgálat. A vizsgálat alapján,tekintettel,hogy jelenleg van még részletfizetése az előzőleg megvásárolt eszközre,az új készülék vásárlását részletre nem tudjuk biztosítani. Egyösszegű vásárlás engedélyezett.

 

Baromira nem érdekli őket,hogy az IPTV nem tudom nézni,mert nincs min...fizessek mint a katona tiszt 2 évig mert persze a hűség idő nem került vissza törlésre... Ügyfél elégedettség nem számít már,úgy mint régen.

 

Tegnap szépen újra leírtam nekik,hogy mi a pálya és elküldtem a megfelelő szervnek is a panaszomat.

Nem fogom annyiban hagyni az ügyet.

 

Amennyiben nem engedélyezik a részletre történő vásárlást, abban az esetben azonnali hatálya felbontom az IPTV szerződést mert olyan szolgáltatásért nem vagyok hajlandó fizetni amit nem tudok igénybe venni. A kötbért természetesen NEM fizetem ki!

Nehogy már ők dirigáljanak mikor az én pénzemből élnek és baromi sok pénz vándorol havi szinten hozzájuk és akkor ez a köszönet? Hát álljon már meg a nászmenet. Korábban is szorakoztak velem mikor laptopot vettem...abból az esetből úgy látszik nem tanultak. Nem baj a csatát lehet hogy elvesztettem de a háborút még megnyerhetem és nem adom fel! Nagyon nem!

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Nem semmi történet de remelem találsz megoldást..
Fogy. Védnek küldtél levelet, vagy hova? Bár tök mindegy igazából mert ezek a csoda szervek állást foglalnak de döntést nem hozhatnak (max ha sok a rüsszögés,küldenek egy csekket a szolgáltatónak:))

Eszközöknél tudtommal 2-őt vehetsz részletre,különböző szolgáltatások mellé (tv és net melle 1-1 valamit)
De csak ha a forintos minősítésüknek megfelelsz,ami meg a szolgáltatásoknál is van (ismerősöm mondta hogy új sat bekötésnél előleget kellett befizessen,de fizethette belőle a számlákat)

Iptv-nél meg bármilyen tévénél nem köteles eszközt is adni (tv készülékre gondolok), alapból magára az iptv megoldásra szerződsz vagy mi. Aztán ha tudnak/akarnak adnak tévét is plusz forintokert ha átment a kérésed a forintos vizsgálaton.
Remélem azért tudsz intézni valamit és sikerül tévéhez jutnod. (Ha van tvgo-d, azzal ki tudod bekkelni a témát :))
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok  mindenkinek!

Multhéten szerdán 3 án Wb oldalon rendeltem tv készüléket részletre

Hétfőn 8 án felhivtam Telekomot ,és  elmondtam hogy  Wb telekom oldalon rendeltem tv készüléket.És közölték velem hogy feldolgozásban van a rendelés  kolégák dolgoznak rajta mondták hogy Három nap kell mire felhivnak de mivel olyansok a rendelés igy kicsit elhúzódik.

Mert közeledik az ünnep, kb hét kell  mire felhivnak adat egyeztetés stb jó ez minden okés

És közölték hogy Ma péntekem hivjam fel telekomot ha esetlek nem hivnának  igy is volt ,felhivtam

És elmondtam hogy mit rendeltem,  és közölték velem hogy szeptemberben korlátozásom volt és igy csak szeptembertől számolva  jövőre Márciusában lehet rendelnem Tv készüléket. kicsit le eset az állam,, Mert régi ügyfelük vagyok kb 6-7 éve  korában  T....pontban rendeltem Samsung ledes tv,annak 2éve   de rendesen le is fizetem becsületel hahogy kellet.

Kérdezem mivel ellég régi róka vagyok  Telekomnál hűséges ügyfél , csak egyszer volt korlátozásom  miért nem feszik figyelembe? azt amit eddig leirtam 

Mivan a régi ügyfélel? meg érteném ha uj előfizető lennék,,,,, Nem értem  :(

 

 

Nem sikerült mert korlátozva voltam.... sajnos  gondolni kellene  arra aki Telekomnál van 6-7-8 éve rendesen becsületel fizeti ,és nem sikerül az embernek rendelni mert figyelembe veszik ezt! korlátozást!

Emlitetem a ledes tv készüléket vásároltam 2 éve   szerintem az alapján kellene  dönteni

 

Igy nics ünnepi tv készülék Maj márciustől lesz még kb kétt és félhónap:(

 

Üdv Gyula73

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

 

Megoldva bár nem tudom,hányszor lesz még vissza igazolva,mert ma is vissza igazolták.

 

3 versenyző volt egyébként.

 

LG 40UB800V mivel Ultra HD tartalom szinte nincs,igy felesleges,igy ez nem kell.

LG 42LB650 vagy Samsung UE48H6400 végűl a Samsung mellet döntöttem, a nagy teremete miatt és amúgy is Samsung fan vagyok. :)

 

 

@gyula73

 

Sajnálom,hogy nem sikerült. :mansad:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Na akkor az szuper, de ne feledd, a türelem rózsát, akarom mondani tévét terem :)

 

Sztem jól döntöttél, nem rosszak az lg tévék, de a samu-k jobbak... bár én a panasonicra esküszöm, de azt a T nem forgalmaz.

még a minőségi fhd tartalom is necces a tévében, egyéb forrásból pipa, de ultra anyag, hát az a jövő zenéje

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

rég volt mikor az otthoni oldal jó volt sajnos (sztem még amikor külön volt a tévé, net és telefon részleg), szóval ezen ne lepődj meg...

amíg ezt rendesen meg nem csinálják, addig csaj lájtiban érdemes használni az oldalt, tájékozódásra...

 

levelekre egyébként válaszolnak (vagy hívnak ha adtál számot, nemrég én is így intéztem ügyet, érdekes volt, de működött), persze ne várj 24 órán belül sokat, évvégén kevés az a szolgáltató, aki ezt tudja vinni, vállalni..

 

egyébként szabályozás szerint 15 nap van, hogy teljesítsék a megrendelést normál körülmények között és ha van rá mód egyáltalán (ez a szolgáltatás telepítése, aktiválására van, a komplett sztorit az űászf szabályozza)

persze a valóságban megy ez talán gyorsabban is...

 

történt azóta valami?

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...