Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.208 válasz erre a kérdésre

Ez oké, de minek idézni folyamatosan, felesleges.

Az ismétlés a tudás anyja! :smileyvery-happy:

Azért kell idézgetni hogy tudjuk melyik párbeszédhez szólunk hozzá, melyik beszégetéshez kapcsolódva írunk.Mert több téma is megy egyszerre...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Youtube régóta napirendi pont de eddig mindig műszaki okok miatt nem ment

.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én arra lennék kíváncsi mikor várható a 2. HD stream.Elég sok HD csatorna van, jövőre meg még több lesz,így nem igazán lehet kihasználni a pvr-es stb-t. :smileysad:

Igen az nagyon jo lenne,es en orulnek a yutubenek is.Interaktiv saton is ott van itt nem tudom miert nincs

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

RTL logika szerinti érveléssel a szolgáltatok meg részesedést kellene, hogy kapjanak a reklám díjakból, hiszen ha ők nem juttatnák el a nézőkhöz a csatornát akkor neki nem lenne nézettsége (legalábbis ekkora) és akkor már nem is lenne bevétele a csatornának a reklámból. :smileylol:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lefordítanád? :manvery-happy:

Megpróbálom:

Szerintem automatikusan nem, csak ha odaírja. Én is másoktól láttam, most kipróbálom. De ennek automatikusan kellene működnie.

Amúgy az RTLK érvelése kissé sántikál. A Telekom nem az ő HD csatornájáért kér pénzt, hanem a HD csatornákért, a Családihoz képest. Persze lehetséges hogy van egy titkos kalkulációja az egyes HD csatornákra lebontva, de azt akkor nem kéne megmutatni az RTLK-nak:mantongue:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mert így tudod kinek írsz, és, hogy mire válaszolsz

Ja és ha folyamatosan egymáséra írogatunk akkor ez lesz. Ja, hogy szerkesszem ki belőle a felesleget, akkor akár értelmetlen is lehet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mert így tudod kinek írsz, és, hogy mire válaszolsz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

HA valakinek szeretnétek válaszolni, a neve melletti válasz gombra kell kattintani. Majd az új ablakban megjelenik az "idézet" gomb. Ha arra kattintotok beszúrja azt azt idézetet , amire reagálunk. Igy az a válashunk alatt lesz olvasható

Bakker ez LOL

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lefordítanád? :manvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az ismétlés a tudás anyja! :smileyvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem automatikusan nem, csak ha odaírja. Én is másoktól láttam, most kipróbálom. De ennek automatikusan kellene működnie.

Amúgy az RTLK érvelése kissé sántikál. A Telekom nem az ő HD csatornájáért kér pénzt, hanem a HD csatornákért, a Családihoz képest. Persze lehetséges hogy van egy titkos kalkulációja az egyes HD csatornákra lebontva, de azt akkor nem kéne megmutatni az RTLK-nak:mantongue:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

HA valakinek szeretnétek válaszolni, a neve melletti válasz gombra kell kattintani. Majd az új ablakban megjelenik az "idézet" gomb. Ha arra kattintotok beszúrja azt azt idézetet , amire reagálunk. Igy az a válashunk alatt lesz olvasható

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igaz, hogy nincs lehetőség látni azt, hogy Kolosi úr mond, hogy a digivel már megegyezett illetve a upc-vel közel van ehhez, de szivesen látnám azt a szerződést amiben pénzt kap vagy fog kapni ezen csatornákért. Hangoztatni bármit lehet hiszen hivatkozik utána a titoktartásra. Hangulat keltésnek jó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem , és ez nagyon zavaró! :smileymad:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem, ezért mostmár oda írom,hogy kihez szólok. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ti látjátok valahogyan, hogy ki kenek az írására válaszol?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Attila70  Ez után jön a nyilatkozat háború. :smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pont erről beszéltem. Ezért gyanús nekem ez az egész....

Valamit nem értek. Az RTL, hogy szedhet pénzt hiszen megvan neki tiltva (törvény), hogy a az első számú csatornájáért ezt tegye. Nincs külön bejegyezve, hogy RTLSD illetve RTLHD. A törvény sem ír ilyet, hogy csak az sd verzióért nem kérhet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@MirrMurr

Van egy csomó Telekom alkalmazott itt a fórumon ( nevük mellet van egy T ) ,ahogy figyelgetem , a két kezem kevés hozzá,hogy megszámoljam hányan vannak, :smileyvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem először ír róla. Feltehetően valahonnan hallott olyat, hogy a Telekom bővíti a HD csatornáit és ő ebből ezt következtette ki, hogy a sajátjait adja majd HD-ban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A korábbi fórumon is többször előjött ez a téma. Akkoriban több hozzászóló szerint csak az optikán lennének meg a feltételek, viszont az egységesség miatt inkább ott sem adják meg. Nem tudom, hogy változott-e bármi.

Más. A korábbi fórumon létezett egy T-Home Munkatárs, aki időnként adott hasznos (esetleg hivatalosnak mondható) információkat. Vajon lesz-e most is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valamit nem értek. Az RTL, hogy szedhet pénzt hiszen megvan neki tiltva (törvény), hogy a az első számú csatornájáért ezt tegye. Nincs külön bejegyezve, hogy RTLSD illetve RTLHD. A törvény sem ír ilyet, hogy csak az sd verzióért nem kérhet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Persze,az igazság odaát van. :smileywink: A lényeg a pénz körül forog a világ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most