Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2287 válasz erre a kérdésre

Általában nem okoz, a frissítés közbeni lekapcsolást (éjfél után körül) vagy közvetlen a bekapcsolás után kikapcsolni lehetőleg kerülni kell.
De ha gond van akkor hívni kell a T-t kicserélik.  (a 10w körüli üzemenkívüli  fogyasztás miatt szerintem ajánlatos is kikapcsolva tartani)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

üdv, az IPTV doboznak nem árt, ha a hosszabbítón levő kapcsolóvól áramtalanítják, tehát nem a saját kikapcsolójával?

Az egyik családtagnál a tv-k meg az iptv doboz egy hosszabbítón van, és szeretné éjszakára lekapcsolni a hosszabbító kapcsolójával ezeket. Okozhat ez valami gondot? Vagy így is simán feláll az iptv másnap, nem okoz neki problémát, hogy nem lett szabályosan lekapcsolva?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

BBC Earth HD-re is rátehetnék az eredeti hangsávot, ha már az SD változaton van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen amit csak Telekomtól vehetsz igénybe.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello!

IPTV előfizetésünk van, illetve 2 db set-top-boxunk így 2 db tv-n érjük el az összes csatornát. De karácsonyra beszereztünk egy harmadik tv-t ahova szükséges lenne a teljes csatorna kínálat elérése, ezt csak egy 3. set-top-boxal tudjuk megvalósítani?
Jelenleg csak az analóg jelen jövő csatornákat érjük el rajta.

Köszi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1412 hiba bejelentés, a wifit hibát hagyd ki belőle. a saját router csak azt javíthatja.,

Ha magad akarod megoldani akkor:

Egyébként a router admin oldalán állítsd át a  channelt, ahol jobb a vétel. esetleg tableten wifi-ellenőrző appal nézd meg nincs -e csatorna ütközés. 

Ha kábelneted van akkor https://kozosseg.telekom.hu/topic/98-k%C3%A1belnet/ topicban nézz szét esetleg.  A tablet a oruter-t sem éri e l(http://192.168.0.1/) , vagy a routert eléri, de internet nincs?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 1/3/2016, 7:49:03, kokapeti írta:

Üdv!

A Műsorújság androidos alkalmazást hogyan lehet összekapcsolni az iptv-vel?

Az alkalmazásban nincs mód összekapcsolásra.

Bezzeg az általam feleslegesen tartott Távírányító alkalmazást simán össze lehet kapcsolni QR kóddal.

Köszönöm.

Az alkalmazésban: Menu (három pont jobb fent), regisztráció. Ne várj konzekvens tervezést a T-s alkalmazásokban, nem arról híresek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 01. 03., kokapeti írta:

Üdv!

Bezzeg az általam feleslegesnek tartott Távírányító alkalmazást simán össze lehet kapcsolni QR kóddal.

Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Bezzeg az általam feleslegesen tartott Távírányító alkalmazást simán össze lehet kapcsolni QR kóddal.

Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A lezárt csomagokban van, de mint írják is lezárt és ott sem IPTV stb van. Amit te vettél az bizony IPTV stb

http://www.telekom.hu/static/sw/download/Lakossagi_aszf_5d_melleklet_dijak_tv_lezart_20160101.pdf

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
kiegészítés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, picanolos írta:

A Telekom álltalános szerződési feltételei 5 sz mellékletében ma is árul ste-top boxot 17780 Ft újonnan.

A válasz gombot köszi nem tudtam, hogy működik új vagyok és 60 elmúltam.

De az nem IPTV box, hanem Digitális Kábel TV box, amit Digitális Kábel TV-hez adnak.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Telekom álltalános szerződési feltételei 5 sz mellékletében ma is árul ste-top boxot 17780 Ft újonnan.

A válasz gombot köszi nem tudtam, hogy működik új vagyok és 60 elmúltam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Telekom soha nem árult IPTV stb-t. Valamikor sat-os stb-t árult, de már azt sem. Amire te gondolsz feltehetően az a digitális kódolatlan kábeltv stb arra ez meg nem jó. Alul a válaszgombot használd mert így lesz annyi topik mint a nyű. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Köszi a választ de én is válaszolok. A T-hom a ma is árul set-top boxokat nem kötelező bérelni. Azért vettem mert még egy helyen szeretnék tv-t nézni. Még azt kérdezném, hogy a 20 jegyű kódot hol találom a szerződésen.

Köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem az ügyfél azonosító kell, hanem a 20 jegyű accont ami a szolgáltatásazonosító. De miért jó ha veszel egy stb-t? Attól még semmivel nem lesz több hozzáférésed. Ha netalán működne is max a meglevődet kiüti mert úgy értelmezi, hogy cserélték az stb-et. Ha a meglelővel van baj azt meg cseréli a Telekom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Küld vissza annak akitől vetted,  max porfogónak lesz jó.

IPTV set-top-box csak bérelni lehet a Telekomtól megvenni nem, szóval aki eladta az illegálisan adta el, mert ha már nincs szüksége rá akkor vissza kellet volna küldeni a Telekomnak , ellenkező esetben idővel kap egy csinos felszólítást meg egy vaskos csekket kártérítés címen...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy vettem egy ISB2000-es set-top boxot használtam és kér valami kódot a beüzemeléshez. Állítólag a szerződésről. Próbáltam az MT azonosítót de azt nem fogadja el. Tudna valaki segíteni? Előre is köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megvolt azt mondtak nem tud kezelni ennyi felhasznalot vegyek erosebb routert  es ha kell kiluldik szuperszervizt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1412 hiba bejelentés. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok BUÉK Mindenkinek
egy pár hete merült fel a következő probléma.
Az adás 5 mp-ként egy pilantra megáll majd folytatódik szaggat. Van hogy elmegy a hang és csak akkor jön vissza ha elkapcsoljuk másik adásra majd vissza.
3 boxunk van 2 scart csatlakozóval megy tv-be 3. hdmi-vel  Mindegyiknél szaggat. Ha  felveszünk valamit az is ugyanúgy akad.
Nincs kihúzva semmi minden kábel megnéztem.Cisco 3925 router van.próbáltam resetelni 15 mp ig .
Igaz nem a  tv hez csatlakozik de hátha van köze hozzá hogy a laptopokon, tableteken a net hol van, hol nincs .Míg az én asztali gépem ami kábellel megy tökéletes majdnem mindig.
Van e valami ötlet valakinek? Vagy esetleg szervizt kéne hívni? És ott csak a szuper szervíz van ?

Köszönettel Dávid

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Roli: akkor ez pont youtube HD minőség (https://support.google.com/youtube/answer/2853702?hl=en) , szóval nem tudom mire elég. mindenesetre a h.264 ajánlás alatt van.

"

PTV SD és DVB-C SD össze hasonlítva az IPTV a nyerő nálam egy LG 42LB650V nézve.

"

Nekem Samsung UA32C500, és 2-3m-ről nézve. 42-vel sd-zni kell egy kisebb tornaterem .-). Szóval a dekóderek eltérőek és a beállításai is sokat számítanak. Lehet hogy  csak a hdmi fekete szint rossz nálam, de azt nem tudom hogyan lehet állitani a stb-n. vagy a tv-n.

Az általad berakott nézett csatornán  kb 8megabit/s volt az adatátvitel :-) a képernyő adatai szerint.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Roli82 írta:

@acel

A rejtett tool menü bitrátát ír és minden HD csatornára ezt az értéket írja.

20151231_082533_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

BitRate: 9000000

VideoDecoder: h264

AudioDecoder: csatornától függően AC3,AAC,MPEG1

Le egyszerűbben úgy lehet kideríteni,hogy akinek van VDSL mondjuk egy 30-as csomagja az kapcsoljon oda egy HD adásra és nézzen egy speedtest.net mérést MT szerverre, akkor látszódni,fog hogy mekkora sávszélességet eszik meg egy FHD Stream.

IPTV SD és DVB-C SD össze hasonlítva az IPTV a nyerő nálam egy LG 42LB650V nézve.

8 megát simán levesz a HD steam

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

A rejtett tool menü bitrátát ír és minden HD csatornára ezt az értéket írja.

20151231_082533_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

BitRate: 9000000

VideoDecoder: h264

AudioDecoder: csatornától függően AC3,AAC,MPEG1

Le egyszerűbben úgy lehet kideríteni,hogy akinek van VDSL mondjuk egy 30-as csomagja az kapcsoljon oda egy HD adásra és nézzen egy speedtest.net mérést MT szerverre, akkor látszódni,fog hogy mekkora sávszélességet eszik meg egy FHD Stream.

IPTV SD és DVB-C SD össze hasonlítva az IPTV a nyerő nálam egy LG 42LB650V nézve.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Roli: 9mbps az az adás bitrate-je vagy a használt sávszélesség? Kezdek osszezavarodni lehet mégis fullhd jön? . Ezért lenne jó egy pontos technikai leírás hogy mit is fizetek. Ami biztos hogy m1 HD jobb mindig-el, az sd  jobb a tv dvb-c vevővel. 

Xdsl jelenleg nem érdekel.  A különböző minőség csak technikai probléma.  Gondolom máshol már megoldottak. Xdsl drágább így is azért ne dögöljön a szomszéd docis tehene mert nekik rossz. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most