Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Gondolom nekünk földi halandó Telekomos előfizetőknek semmiféle rálátásunk nem lehet, hogy az új rendszerbe áttelepítés területi alapon, előfizetői törzsgárdaság, név szerinti ABC sorrend, vagy a szemünk színe szerint történik?

 

Ahogyan azt sem tudjuk, hogy a Cisco 3925 HGW fw frissítése milyen szisztéma szerint jut majd el a készülékünkre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az úgy nem fog működni. IPTV-nél és SAT tv-nél a saját tv-d csak megjelenítő eszköz mint egy monitor. A box távirányítójával szinte minden tv-t lehet kezelni ( legalábbis az alapfunkciókat). Nekem is Samsung Smart tv-m van és a ki be kapcsolást és a hangerőt rá lehet hangolni a box távirányítójára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem.


Stream csere 2SD+1HD átcserélni 2HD+1SD pár perc és még a boxot se kell újraindítani.

Ehhez azonban előtte kell az új rendszerbe való migrálás is, ha jól gondolom.

 

 

Igen jól gondolod, régi rendszerben ha kézzel át raknak hogy 2 hd streamed legyen valamiért vissza ál és csak 1 lesz pasz jó kérdés mért ezért kell hogy át kerülj új rendszerbe ott nincs ilyen gond. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia!

 

Amikor kikapcsolod a TV-t, akkor a set top boxot is kapcsold ki a távirányítójával (stand by üzemmód - pirosan világít) így nem fog rákerülni a reklámfelirat a felvételre. Emellett a másik lehetőség, hogy az ügyfélszolgálaton jelzed, nem szeretnél több reklámot.

 

Üdv: Böbe

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Böbe!

Külön HDD felvevőm van, és ha olyan adást akarok felvenni, ami a set top boxon keresztül látható, akkor a stand by üzemmód nem jó megoldás! Az igaz, hogy nem lesz a felvételen reklám, de adás sem...(kipróbáltam.)  

Az ügyfélszolgálaton (igaz telefonon intézve) azt mondták, nem lehet megoldani a reklám mentesítést...!

Azt hiszem írásban keresem meg a szolgáltatót, és ha másképpen nem megoldható, akkor szolgáltatót váltok!

Azért köszönöm a kedves válaszodat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ennek nem szabadna működnie, gondolom hamarosan ki fogják kapcsolni a lehetőséget. 

Hivatalosan IPTV-vel a felvétel opció megvásárlásával tudsz felvenni műsorokat. Ennek számos előnye van ahhoz lépest amit most csinálsz . Többek között egyszerre kettőt is felvehetsz, ill. nem kell úgyhagyni a boxot... 

Addig is a másik lehetőség, hogy kikapcsoltatod az ügyfélszolgálaton a CRM megkereshetőséget, és akkor nem jön több üzenet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok,

egy bennfentes kérem magyarázzon már el nekem vmit:

 

IPTV előfizetésem van, ADSL-en, felvevő opcióval. Tavaly nyár végén-ősz elején kigondoltam, hogy tök jó lenne, ha a család TV-zik a felvevős + a 2. settopbox-on, akkor milyen jó lenne, ha ezzel egyidőben én tudnám nézni egy 3. stb-n a rögzített adásokat.

A gondolatot tett követte, kisebb-nagyobb hercehurcával, de sikerül megrendelni a 3. boxot, be is applikálták, és azóta örömbódottá, használtam is mind3at.

Most jön a feketeleves: a hűségidő lejártával szerettem volna meghosszabbítani így ahogy van, mert elégedett vagyok vele, jó nekem így, stb.... DE A TELEKOM "PORTFÓLIÓVÁLTÁS MIATT" nem hajlandó továbbra is adni a 3 boxot, csak 2-t. Merthogy ez így most hogy és miért és nemlehet mert csak 2 stream van DSL-en, meg miazhogymár....

Miért nem lehet? Tisztában vagyok vele, hogy 2 bejövő stream-et tud csak a DSL, nekem nem is azért kellene a 3. hogy élőben TVzzek rajta, hanem a rögzítettet tudjam nézni.

Most ott vagyok, hogy lejárt a hűség, vígan fizetem a megemelkedett havidíjat, de a 3. stb-ot továbbra sem tudják "beregisztrálni" a meghosszabbítandó hűségnyilatkozatú előfizetésemhez. Ez így normális?

 

Tamás


Szerintem normális. Valószínűleg a hosszabbításnál migráltak - a megnövekedett számlád is erre utal. Azt nem tudom, hogy minden lábadat vagy csak ezt az egyet. A számládon nem láttál furcsaságokat később? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv,

azóta változott a helyzet:

Nem voltak képesek a működő 3. boxot a meghosszabbított szerződésemhez illeszteni, ezért ki is iktatták. Most jelenleg a hűségidőm meghosszabbítva, 2 boxot használok, a harmadikat visszaküldették postán és rohadt mérges vagyok az egész T-re meg az elcseszett üzletpolitikájára és úgy egészében arra az idiótára, aki korlátozza, hogy ADSL-en csak 2 boxot lehessen előfizetni.

Ha lenne alternatívám ,akkor úgy elhúztam volna más szolgáltatóhoz, mint a sicc.

Most még arra leszek kíváncsi, hogy a számlán hogy fogják ezt összerakni, mert pár napja megjött a szerződéshosszabbítási papír postán, abban meg az szerepelt, hogy 3 boxom van. Előtte pár nappal kapcsolták le a harmadikat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A helyzet tiszta és világos. A Telekom sávszélessége a legtöbb helyen nem engedi meg a 2 HD-t. Ezt lecserélni először ott fogják , ahol konkurenciájuk van. Nálunk a XVII. kerületben, családi házas környezetben csak műhold, vagy digitális földi érhető el a Telekomon kívül. Ennek megfelelő a szolgáltatás is, az 1 HD is csak akadozva működik. Ráadásul azt sem értem, hogy 2015-ben a HD fizetős opció, és pl az RTL-t anyagi okokból nem adják.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hali! ADSL-en nem fog menni a 3 set top box, csak kettő (egy előfizetéshez, persze). Kivéve, ha mondjuk olyan DSL-re váltasz, ahol már 30mbit a max letöltési sebesség, mert ott megy a 3 box (de az megint egy másik technológia). Ezt nem mondták neked, amikor kértél még egy boxot? Nálam kábelen megy az IPTV, ott lazán elbírja a 3-at. tehát ezt nem találja ki senki, mert ez technológiai sajátosság. Gondolj bele, ha mégis engednék, bekapcsolnál ADSL-en 3 boxot, úgy lecsökkenne a net sebességed, hogy csak na...Amit tudok javasolni, kérdezz rá, vagy nézd meg, hogy a címeden megy-e pl. kábelen az IPTV vagy milyen megoldással lehet gyorsítani a netet, amihez már kérhetnéd a 3. boxocskát.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...