Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
1 perce, altermanus írta:

A  fixhd.tv-t, van rá esély, hogy visszateszik, ha jelzem az ügyfélszolgálaton, és mások is így tesznek?
Arra lennék kíváncsi, ha valaki szeretne egy csatornát látni a kínálatban és néhány előfizető ezt jelzi, akkor van rá esély, hogy visszakerül-e, vagy sem.

Volt már rá példa 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tudja esetleg valaki, hogy a Műsorújságban mikor lesz újra használható a csatornasorrend állítás/szinkronizálás? A legutóbbi bővítés óta nem működik, az új csatornák sincsenek benne és a szinkronizálás sem megy, ha jól sejtem.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Krinyo
typo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kint vannak az új IPTV részletei, közte a Record&Go felhős rögzítés is. Alapból 30 órát adnak, ami a régi árhoz hasonló összes díjért plusz 100 órával megtoldható, 130 órára. A táblázat szerint már most van jópár csatorna, ahol "nincs előretekerés", ez van egy olyan érzésem, hogy rohamosan terjedni fog.

https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/telekom-tv-recordgo.pdf

 

Ja, és azt is el lehet felejteni, hogy HBO-csatornákról valamit felveszel, mert az nincs a listában...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Krinyo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
24 perce, Roli82 írta:

Kiegészítő csomagok is felvehetőek, így az HBO Pak, HBO MaxPak és Nightlifecsomagok tartalma is.
9 csatorna esetében a tárolási idő 30 vagy 60 nap.

Köszi a pontosítást, ez nem derült ki a doksiból. Arról van esetleg infó, hogy az új STB-ok is ugyanazt a streamet használják-e? Van-e megkötés a HD-streamek számában, a dobozok számában? Továbbra is 3 a max?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, Krinyo írta:

Kint vannak az új IPTV részletei, közte a Record&Go felhős rögzítés is. Alapból 30 órát adnak, ami a régi árhoz hasonló összes díjért plusz 100 órával megtoldható, 130 órára. A táblázat szerint már most van jópár csatorna, ahol "nincs előretekerés", ez van egy olyan érzésem, hogy rohamosan terjedni fog.

https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/telekom-tv-recordgo.pdf

 

Ja, és azt is el lehet felejteni, hogy HBO-csatornákról valamit felveszel, mert az nincs a listában...

A 30 óra elég kevés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
19 órája, Krinyo írta:

Köszi a pontosítást, ez nem derült ki a doksiból. Arról van esetleg infó, hogy az új STB-ok is ugyanazt a streamet használják-e? Van-e megkötés a HD-streamek számában, a dobozok számában? Továbbra is 3 a max?

Ugyan azt a streamet használják.  Továbbra is 3 STB kérhető, ha több kell akkor új TV előfizetés + még egy net előfizetés is szükséges.

HD streamek számát megkérdezem, de szerintem 3.

Szerk

Nincs már ilyen az új Telekom TV-nél, hogy SD/ HD stream.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 03. 23. at 14:01, Roli82 írta:

Ugyan azt a streamet használják.  Továbbra is 3 STB kérhető, ha több kell akkor új TV előfizetés + még egy net előfizetés is szükséges.

HD streamek számát megkérdezem, de szerintem 3.

Szerk

Nincs már ilyen az új Telekom TV-nél, hogy SD/ HD stream.

Üdv a felvételről nem tudsz valamit, mert nekem azt írja ki hogy a felvétel funkció nem elérhető. Az előfizetésbe benne van a record go. Egyáltalán hogyan kell felvételt készíteni? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 perce, Tibor Kiss írta:

Üdv a felvételről nem tudsz valamit, mert nekem azt írja ki hogy a felvétel funkció nem elérhető. Az előfizetésbe benne van a record go. Egyáltalán hogyan kell felvételt készíteni? 

Szia!

EPG jelölő még nincs beállítva minden csatornára, elvileg a héten ez is meg lesz és akkor majd tudsz többi csatornáról is rögzíteni.

Ezekről tudsz már felvenni:

Filmbox, Filmbox Stars, Filmbox Family, Filmbox Extra HD, d1 tv, DaVinci, English Club, TV5 Monde, RTR Planeta, Stingray Classica, Stingray Classica HD, PAX TV, FIT HD, Heti TV, EWTN, Euronews, Euronews HD, HISTORY, HISTORY HD, Hír TV,Fishing and Hunting, Fishing and Hunting HD, Sláger TV, Dikh TV, Apostol TV

A bejelölt gombbal tudsz felvételt indítani

.Smart-Box-Remote.jpg

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 perce, Roli82 írta:

Szia!

EPG jelölő még nincs beállítva minden csatornára, elvileg a héten ez is meg lesz és akkor majd tudsz többi csatornáról is rögzíteni.

Ezekről tudsz már felvenni:

Filmbox, Filmbox Stars, Filmbox Family, Filmbox Extra HD, d1 tv, DaVinci, English Club, TV5 Monde, RTR Planeta, Stingray Classica, Stingray Classica HD, PAX TV, FIT HD, Heti TV, EWTN, Euronews, Euronews HD, HISTORY, HISTORY HD, Hír TV,Fishing and Hunting, Fishing and Hunting HD, Sláger TV, Dikh TV, Apostol TV

A bejelölt gombbal tudsz felvételt indítani

.Smart-Box-Remote.jpg

 

Ok köszi szépen

Ekkor: 2021. 03. 23. at 14:01, Roli82 írta:

Ugyan azt a streamet használják.  Továbbra is 3 STB kérhető, ha több kell akkor új TV előfizetés + még egy net előfizetés is szükséges.

HD streamek számát megkérdezem, de szerintem 3.

Szerk

Nincs már ilyen az új Telekom TV-nél, hogy SD/ HD stream.

Üdv a felvételről nem tudsz valamit, mert nekem azt írja ki hogy a felvétel funkció nem elérhető. Az előfizetésbe benne van a record go. Egyáltalán hogyan kell felvételt készíteni? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 03. 25. at 14:37, Tibor Kiss írta:

Ok köszi szépen

Üdv a felvételről nem tudsz valamit, mert nekem azt írja ki hogy a felvétel funkció nem elérhető. Az előfizetésbe benne van a record go. Egyáltalán hogyan kell felvételt készíteni? 

Ekkor: 2021. 03. 25. at 14:29, Roli82 írta:

Szia!

EPG jelölő még nincs beállítva minden csatornára, elvileg a héten ez is meg lesz és akkor majd tudsz többi csatornáról is rögzíteni.

Ezekről tudsz már felvenni:

Filmbox, Filmbox Stars, Filmbox Family, Filmbox Extra HD, d1 tv, DaVinci, English Club, TV5 Monde, RTR Planeta, Stingray Classica, Stingray Classica HD, PAX TV, FIT HD, Heti TV, EWTN, Euronews, Euronews HD, HISTORY, HISTORY HD, Hír TV,Fishing and Hunting, Fishing and Hunting HD, Sláger TV, Dikh TV, Apostol TV

A bejelölt gombbal tudsz felvételt indítani

.Smart-Box-Remote.jpg

 

Ekkor: 2021. 03. 25. at 14:29, Roli82 írta:

Szia!

EPG jelölő még nincs beállítva minden csatornára, elvileg a héten ez is meg lesz és akkor majd tudsz többi csatornáról is rögzíteni.

Ezekről tudsz már felvenni:

Filmbox, Filmbox Stars, Filmbox Family, Filmbox Extra HD, d1 tv, DaVinci, English Club, TV5 Monde, RTR Planeta, Stingray Classica, Stingray Classica HD, PAX TV, FIT HD, Heti TV, EWTN, Euronews, Euronews HD, HISTORY, HISTORY HD, Hír TV,Fishing and Hunting, Fishing and Hunting HD, Sláger TV, Dikh TV, Apostol TV

A bejelölt gombbal tudsz felvételt indítani

.Smart-Box-Remote.jpg

 

Ok köszi szépen

Ekkor: 2021. 03. 23. at 14:01, Roli82 írta:

Ugyan azt a streamet használják.  Továbbra is 3 STB kérhető, ha több kell akkor új TV előfizetés + még egy net előfizetés is szükséges.

HD streamek számát megkérdezem, de szerintem 3.

Szerk

Nincs már ilyen az új Telekom TV-nél, hogy SD/ HD stream.

Üdv a felvételről nem tudsz valamit, mert nekem azt írja ki hogy a felvétel funkció nem elérhető. Az előfizetésbe benne van a record go. Egyáltalán hogyan kell felvételt készíteni? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • VIP
Ekkor: 2021. 03. 23. at 13:43, zoli62 írta:

A 30 óra elég kevés.

Szia! Nincs megkötés SD-HD minőségben, illetve igény szerint bővíthető 130 órára.
Viszont mivel már kb. az összes csatornán megy a te*****tés, ezért sok esetben nem is kell felvenni valamit ahhoz, hogy lásd: ha egy időben ment 2-3 számodra fontos tartalom, akkor egyiket megnézed, másikat pedig a 120 perces ablakon belül visszatekerheted. :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
42 perce, acel írta:

sziasztok

édesanyámnak kötöttem volna új szerződést a szerelők "jövünk holnap" felkiáltással elmentek, azota letelt a 15 nap. mit lehet tenni hogy elvégezzék a bekotest? A draga Vanda csak a kezét tarja szét. üsz szintén csak annyit mond hogy várjak a soromra.. 

 

Én a fogyasztóvédelem fenyegetőznék, és hogyha nem csinálnak semmit, akkor jelenteném. Kó kis karácsonyi ajándék lenne nekik.

Mi egyszer úgy jártunk, mikor ADSL volt, hogy egyszer volt kapcsolat egyszer nem. Mindig azt mondták a központban, hogy rendben van minden, még akkor is, mikor nem volt jó. Elgurult 1 hét után a gyógyszerem. Adtam nekik még egy hetet, hogy kiderítsék a problémát, ha nem tudják, akkor fogyasztóvédelem. Érdekes másnap végig megnézték, és ezt darázsfészek miatt nem volt jó. Kicserélték a vezetéket, azóta jó volt. 2 éve optika van, na azzal kb sose volt gond.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: altermanus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 12. 11. at 19:35, btz írta:

Nem hiszem, hogy bármi is odakerülne. 

Akkor talán 2 hét alatt egyszer értesíthettek volna az állapotról. Üsz szerint az uj bekötési határidő 30nap, legalább ebben rugalmas a telekom. Valami kábel hiányzik, (a kapacitás vizsgálat szerint ok volt a bekötés) .  Ha két hét alatt nem sikerült kabelt húzni akkor egy hónap alatt sikerül? pont ugyanannyi munkaidőt igenyel. külön bosszúság hogy oont6a gyirs bekötés és stabilabb csatornák miatt lett telekom nem mindigtv. azóta odaért volna a mjndigtv set top box is. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok

Sikeresen bekötötték a tv-t 31 nap alatt, egyszeri értesítés nélkül mint ügyfél. Szóval siker.

Viszont lenne egy kérdésem, Az új set  top boxot kaptuk, viszont az idős felhasználó miatt kellene egy butított távirányító amin csak csatorna váltas, hangerő és ki/be kapcsoló van.
Van bevált tanítható távirányító ami kompatibilis a mediabox-al?
 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

Androidos boxokon mikor lesz lehetőség csatornasorrendet változtatni? Tervben van egyáltalán? Chat-en, emailben hiába kérdezem, csak a szabványválaszt kapom, folyamatosan fejlesztik az androidos rendszert, részleteket nem tudnak mondani. Persze a régi iptv boxokat nem kaphatom vissza. Számomra ez rendkívül bosszantó visszalépés az előző boxokhoz képest. Az okosfunkciók nem igazán érdekelnek, okos tv mellett nekem felesleges. Csak ez az egy (szerintem alapvető) igényem lenne, hogy a csatornákat sorba tudjam állítani. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözlet mindenkinek.

A helyzet a következő:

500/22 Net csomag
GW: FAST3686 
Linux szoftver verzió: 2.6.30-1.7.1mp2-svn12615
2 db CISCO ISB 2201 STB
1 db Tatung 3112 STB

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a 2 db CISCO STB esestében 1-x első adás automatikus HD lett. Korábban SD volt és Magenta feliratos gomb meg felirat felkínálta az SD-ről HD-re váltást. Ekkora HD csatornák kilencsszáz utolsó helyen voltak. Így most ha valaki HD-t néz, majd valaki egy másik STB-vel - totál mindegy a másik CISCO vagy Tatung - ugyancsak HD-t néz akadozik mindkét Stream.
Azt megértem ha valami kicsi sávszélesség lenne pl. 50 alatt, de 300/25-ös csomagnál szerintem 3 db egyszerre HD streamnek is mennie kell. Amúgy ha netet nézzük akkor ott ugye 100-130 között mozog a sebesség Speedtest szerint.

Tettem már próbát direkt csak STB-k voltak a Sagecom GW-re kötve a helyzet ugyan az. Tehát a házon belüli LAN sem lehet gond, mert 3 éve Linksys gigabites switchek vannak.

Mi lehet itt a megoldás kulcsa?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: oldmumus
töredezett volt a szöveg
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...