Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
5 perce, kabelnet írta:

Nem olvastál figyelmesen, a HGW-től a két  box UTP-vel csatlakozik. (Csak a Pc-hez jön a net wifin.)
Ennél azért becsüld többre a Telekom szerelőit. Az, hogy korábban mindent megpróbáltak - még egy WIFI BRIDGE-el is megnézték a VDR-es box jel ellátását - az nem jelenti azt, hogy a csatlakozások jelenleg ne lennének szakszerűek.

Tényleg, de akkor nem értem mi köze ehhez a Powerline-nak, minek kellett, meg az 5Ghz-es WiFi mit keres a történetben. A szakértelmet meg inkább ne firtassuk.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Krinyo írta:

Tényleg, de akkor nem értem mi köze ehhez a Powerline-nak, minek kellett, meg az 5Ghz-es WiFi mit keres a történetben. A szakértelmet meg inkább ne firtassuk.

Írtam neked, hogy a szerelők miután többhavi kínlódást követően sem tudtak rájönni, hogy -  előzetes hangmegszűnést követően pár sec múlva  - miért dermed ki nálunk néha a VDR-es kép - már olyan dolgot is megpróbáltak, aminek (pláne így utólag) tényleg semmi értelme nem volt. Ilyen volt pl. a Power-Line ügy is, amikor megvetetett velem az egyik szerelő egy ilyen párt, hogy ne kelljen szétfúrni az asztali PC-re csatlakozáshoz  a lakást. Aztán amikor a Power-Line-al sem lett a működés megbízható (MM Alu  fali-vezeték a falban), akkor vissza akartam adni a feleslegesen megvetetett 11 000 Ft-os feleslegesen rám tukmált és a Telekom nem tudván annak árát visszaadni, a Power-Line párt otthagyta nálam, és miután kiderült, hogy ez ott van nálam, az éppen ottlévő szerelő gondolt egyet, és  leellenőrizte, hogy mit csinál a technika, ha nem UTP-n kapja meg a VDR-es box a jelet, hanem Power-Line-on keresztül. Természetesen nem működött sem jobban, sem rosszabbul ezen keresztül sem. Hát csak ezért emlegettem, illusztrálásként,  hogy éreztessem veled, a szerelők - nem lévén már más ötletük - tényleg mindent megpróbáltak, még a feleslegeset is.
Az 5 Ghz-es Wifit meg csak azért említettem, mert amióta a 2,5-est lecserélték 5-ösre, azóta - nyilván kevesebben használjuk egyidőben (társasház!) - a sávszélességem végre az előfizetési csomagnak megfelelő, és - hangsúlyozom - a 2,5=> 5 váltást sem kérnem kellett, hanem azt saját maguktól ajánlották fel, és 5 Gigás Wifi stick-re lecserélve a korábbit - helyezték üzembe, pedig nem is ezért jártak nálam.
A szerelők szakértelméről nem kell, hogy egyetértsünk, és nyilván ez nem is egyenszilárdságú mindegyiknél, viszont a segítőkészségüket, a problémát megoldani akarásukat én hónapokon keresztül tapasztaltam. Neked ezek szerint más volt a tapasztalatod.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Húgom telefonált, hogy  Bp egyik részén (X. kerületben) nincs IP Telekom szolgáltatás már vagy 8 órája. Se TV, se Net, se telefon. Ez normális, hogy ennyi idő alatt nem tudják megjavítani? 1-2 órát még értenék, de 8+ órája teljes kiesés?

Van ilyenkor valami oldal, ahol írják, hogy kb. mennyi idő még, amíg helyreáll? Mert ez már túl sok nekik.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
13 hours ago, tks said:

Húgom telefonált, hogy  Bp egyik részén (X. kerületben) nincs IP Telekom szolgáltatás már vagy 8 órája. Se TV, se Net, se telefon. Ez normális, hogy ennyi idő alatt nem tudják megjavítani? 1-2 órát még értenék, de 8+ órája teljes kiesés?

Van ilyenkor valami oldal, ahol írják, hogy kb. mennyi idő még, amíg helyreáll? Mert ez már túl sok nekik.

Sziasztok! A X. kerületben tapasztalható központi gondot szakértőink elhárították, amennyiben továbbra is gondot tapasztaltok, kérjük, jelezzétek ügyfélszolgálati felületeinken, hogy segíthessünk.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hali,

Cserélték a felvevős dobozomat (11 év után ideje volt :), közben a szerelőtől úgy értesültem, hogy lehet már 1000-es optika mellé 3 HD-streamet kérni! Az ügyfélszolgálat is tud róla, elvileg be is állították, de 3 nap alatt sem frissült le, lehet, hogy megint át kell verekednem magamat Vandán... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 hours ago, Krinyo said:

Hali,

Cserélték a felvevős dobozomat (11 év után ideje volt :), közben a szerelőtől úgy értesültem, hogy lehet már 1000-es optika mellé 3 HD-streamet kérni! Az ügyfélszolgálat is tud róla, elvileg be is állították, de 3 nap alatt sem frissült le, lehet, hogy megint át kell verekednem magamat Vandán... 

Szia, szerintem próbálj meg egy modem újraindítást. Simán áramtalanítsd, aztán mehet vissza.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
21 perce, solc írta:

Sziasztok!

Jövőre ezek a csatorna módosítások igazak lesznek?

https://dtvnews.hu/hirek/igy-valtozik-a-telekom-televizios-kinalata-2021-ben

Az HBO2 HD és HBO3 HD üdvözítő, de hogy a History2 kikerül az már nem.

Vagy a History2 is megszűnik, mint az rtl spike?

Igen. Ezek lesznek. Jönnek az Apostolok. Kár, hogy az apostol nem HD-ben lesz 😃 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 perce, altermanus írta:

A  fixhd.tv-t, van rá esély, hogy visszateszik, ha jelzem az ügyfélszolgálaton, és mások is így tesznek?
Arra lennék kíváncsi, ha valaki szeretne egy csatornát látni a kínálatban és néhány előfizető ezt jelzi, akkor van rá esély, hogy visszakerül-e, vagy sem.

Volt már rá példa 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tudja esetleg valaki, hogy a Műsorújságban mikor lesz újra használható a csatornasorrend állítás/szinkronizálás? A legutóbbi bővítés óta nem működik, az új csatornák sincsenek benne és a szinkronizálás sem megy, ha jól sejtem.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Krinyo
typo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kint vannak az új IPTV részletei, közte a Record&Go felhős rögzítés is. Alapból 30 órát adnak, ami a régi árhoz hasonló összes díjért plusz 100 órával megtoldható, 130 órára. A táblázat szerint már most van jópár csatorna, ahol "nincs előretekerés", ez van egy olyan érzésem, hogy rohamosan terjedni fog.

https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/telekom-tv-recordgo.pdf

 

Ja, és azt is el lehet felejteni, hogy HBO-csatornákról valamit felveszel, mert az nincs a listában...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Krinyo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
24 perce, Roli82 írta:

Kiegészítő csomagok is felvehetőek, így az HBO Pak, HBO MaxPak és Nightlifecsomagok tartalma is.
9 csatorna esetében a tárolási idő 30 vagy 60 nap.

Köszi a pontosítást, ez nem derült ki a doksiból. Arról van esetleg infó, hogy az új STB-ok is ugyanazt a streamet használják-e? Van-e megkötés a HD-streamek számában, a dobozok számában? Továbbra is 3 a max?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, Krinyo írta:

Kint vannak az új IPTV részletei, közte a Record&Go felhős rögzítés is. Alapból 30 órát adnak, ami a régi árhoz hasonló összes díjért plusz 100 órával megtoldható, 130 órára. A táblázat szerint már most van jópár csatorna, ahol "nincs előretekerés", ez van egy olyan érzésem, hogy rohamosan terjedni fog.

https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/telekom-tv-recordgo.pdf

 

Ja, és azt is el lehet felejteni, hogy HBO-csatornákról valamit felveszel, mert az nincs a listában...

A 30 óra elég kevés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
19 órája, Krinyo írta:

Köszi a pontosítást, ez nem derült ki a doksiból. Arról van esetleg infó, hogy az új STB-ok is ugyanazt a streamet használják-e? Van-e megkötés a HD-streamek számában, a dobozok számában? Továbbra is 3 a max?

Ugyan azt a streamet használják.  Továbbra is 3 STB kérhető, ha több kell akkor új TV előfizetés + még egy net előfizetés is szükséges.

HD streamek számát megkérdezem, de szerintem 3.

Szerk

Nincs már ilyen az új Telekom TV-nél, hogy SD/ HD stream.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 03. 23. at 14:01, Roli82 írta:

Ugyan azt a streamet használják.  Továbbra is 3 STB kérhető, ha több kell akkor új TV előfizetés + még egy net előfizetés is szükséges.

HD streamek számát megkérdezem, de szerintem 3.

Szerk

Nincs már ilyen az új Telekom TV-nél, hogy SD/ HD stream.

Üdv a felvételről nem tudsz valamit, mert nekem azt írja ki hogy a felvétel funkció nem elérhető. Az előfizetésbe benne van a record go. Egyáltalán hogyan kell felvételt készíteni? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 perce, Tibor Kiss írta:

Üdv a felvételről nem tudsz valamit, mert nekem azt írja ki hogy a felvétel funkció nem elérhető. Az előfizetésbe benne van a record go. Egyáltalán hogyan kell felvételt készíteni? 

Szia!

EPG jelölő még nincs beállítva minden csatornára, elvileg a héten ez is meg lesz és akkor majd tudsz többi csatornáról is rögzíteni.

Ezekről tudsz már felvenni:

Filmbox, Filmbox Stars, Filmbox Family, Filmbox Extra HD, d1 tv, DaVinci, English Club, TV5 Monde, RTR Planeta, Stingray Classica, Stingray Classica HD, PAX TV, FIT HD, Heti TV, EWTN, Euronews, Euronews HD, HISTORY, HISTORY HD, Hír TV,Fishing and Hunting, Fishing and Hunting HD, Sláger TV, Dikh TV, Apostol TV

A bejelölt gombbal tudsz felvételt indítani

.Smart-Box-Remote.jpg

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 perce, Roli82 írta:

Szia!

EPG jelölő még nincs beállítva minden csatornára, elvileg a héten ez is meg lesz és akkor majd tudsz többi csatornáról is rögzíteni.

Ezekről tudsz már felvenni:

Filmbox, Filmbox Stars, Filmbox Family, Filmbox Extra HD, d1 tv, DaVinci, English Club, TV5 Monde, RTR Planeta, Stingray Classica, Stingray Classica HD, PAX TV, FIT HD, Heti TV, EWTN, Euronews, Euronews HD, HISTORY, HISTORY HD, Hír TV,Fishing and Hunting, Fishing and Hunting HD, Sláger TV, Dikh TV, Apostol TV

A bejelölt gombbal tudsz felvételt indítani

.Smart-Box-Remote.jpg

 

Ok köszi szépen

Ekkor: 2021. 03. 23. at 14:01, Roli82 írta:

Ugyan azt a streamet használják.  Továbbra is 3 STB kérhető, ha több kell akkor új TV előfizetés + még egy net előfizetés is szükséges.

HD streamek számát megkérdezem, de szerintem 3.

Szerk

Nincs már ilyen az új Telekom TV-nél, hogy SD/ HD stream.

Üdv a felvételről nem tudsz valamit, mert nekem azt írja ki hogy a felvétel funkció nem elérhető. Az előfizetésbe benne van a record go. Egyáltalán hogyan kell felvételt készíteni? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...