Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

IPTV műsorújságjában van valami mód arra, hogy gyorsan másik napra lehessen ugrani? A csatornák között könnyű váltani, mert csak beírja az ember a számát, és akkor odaugrik a műsorújság, de ha holnap akarok beállítani valamit, az elég körülményes elmenni odáig.

Erre van valami trükk, hogy másik napra lehessen ugorni gyorsan?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
49 perce, kabelnet írta:

" valami mód arra, hogy gyorsan másik napra lehessen ugrani? "

A távvezérlő jobb-felé mutató dupla háromszög gombjával (a két szürke gombsor felső sorának jobboldali gombja, lejátszásnál előre pörgetés) napi ugrásokat lehet elérni.

Belépsz a műsorúságba, majd a távirányító legalsó sorában jobbról a második gomb és ugrás napra, időpontra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

" Belépsz a műsorúságba, majd a távirányító legalsó sorában jobbról a második gomb és ugrás napra, időpontra. "

Adama egy másik fajta távvezérlőről adta meg neked a kért ugrási lehetőséget. Az én távvezérlőmön ugyanez a gomb az alulról második soron van, a három gomb közül a baloldali. A gomb jelölése 4 db ti-tá jel egymás alatt, de az én távvezérlőmön még aláírás is van hozzá (Disp)
Az én módszerem nekem azért kényelmes, mert egyetlen gombnyomással meg tudom nézni, hogy másnap ugyanabban az idősávban milyen műsor lesz. Ha 8-10 nappal későbbről akarsz tájékozódni, akkor kényelmesebb a Disp gomb (4xti-tá)használata. Ez a " jobb-felé mutató dupla háromszög gomb" az Adama féle távvezérlőn is ott van, csak éppen nem szürkén, hanem feketén.

A távvezérlőnek ezek a funkciói ennyire részletesen szerintem sehol nincsenek leírva, a leírt infók tapasztalatok, a gombok bátor nyomkodása, stb. útján keletkeztek. Te is nyomkodd bátran, el nem romlik tőle semmi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kipróbáltam, mindkét módszer működött. A bátor nyomkodás egy dolog, de egy komoly cégnél ilyen dolgokra nem próba-szerencse alapon kellene rájönnie a usernek, hanem az IPTV leírásában a műsorújság résznél ezeket egyértelműen fel kellene sorolni. Ez nem egy házilag barkácsolt szolgáltatás, hanem egy professzionális termék, és ezt tükröznie kellene a felhasználói leírásnak is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

2018.09.01-tól új IPTV Szuper Családi Mozi elnevezésű csomag kerül bevezetésre!

A jelenlegi Szuper Családi HD csomagtól annyiban tér el, hogy bele tesznek még 10 HD csatornát (Fishing and Hunting HD, Viasat Nature HD / Viasat History HD, Stringray Classica HD, DOQ HD, Mozi+ HD, MTV Live HD, Ozone TV HD, Life TV HD, Film Cafe HD,Euronews HD), benne lesz a Moziklub is, illetve az Archív tv is bővül 10 csatornával (Echo TV, English Club, FilmCafé, Food Network, Galaxy, HISTORY, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, Viasat Nature)

A csomagot meglévő ügyfelek csomagváltással érhetik el.

További részletek 2018.08.31 megjelenő ÁSZF-ben lesznek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
52 perce, Kalimera írta:

Jó néhány évvel ezelőtt létezett PC-n Windows alatt Webes Telekom műsorújság.

 

Már nincs, vagy csak nem találom?

 

(A TVGO-s megvan, de az nem teljes.)

Szia.

Pár éve megszűnt, helyette műsorújság alkalmazás van.

Ekkor: 2018. 09. 01. at 13:46, Vince írta:

A Euronews HD angol nyelven lesz csak elérhető?

Szia.

Utána kérdezek hátha tudnak érdemi infóval szolgálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Koax hálózaton van iptv-m Sagemcom modemmel, 3 boxxal, felvétel funkcióval. Az egyik másodlagos boxon időként látja, időnként nem látja a felvett műsorokat, akár órákig is, hiába indítok újra mindent. Ilyenkor a rendszerinformációnál a problémás box 1 bekapcsolt set-top-boxot ír, viszont a másik kettő bekapcsolva látja mind a hármat. Minden más perfektül működik. Látom a moziklub videotékát is, internet is perfektül megy. A problémás box egy switch mögött van az emeleten, a másik kettő pedig a földszinten egy másik switch mögött. Múlt héten cserélték a modemet Ciscoról. Régebben is előfordult ez, de csak néhány percekre fordult elő, hogy nem voltak elérhetőek a felvételek, aztán egy idő után eltűnt ez a hiba. Most a modemcserével újra előjött. Mi lehet a gond?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

2019.01.08.-tól

Az IPTV televízió hálózaton nyújtott Családi+HD, Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809,Szuper Családi Mozi díjcsomagokban a Discovery HD Showcase csatorna helyett a Discovery HD csatorna kerül elosztásra, a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és Szuper Családi Mozi díjcsomagokban és a Nagyvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a DTX csatorna helyett az ATV Spirit csatorna, a Discovery Science csatorna helyett az MTV Rocks csatorna kerül elosztásra, valamint a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és Szuper Családi Mozi díjcsomagokban és a Filmvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a Shorts TV csatorna helyett az EPIC Drama csatorna kerül elosztásra.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
4 órája, Roli82 írta:

2019 Januártól kikerül a kínálatból a Discovery Showcase HD, DTX, Discovery Science, Shorts TV.
Bekerül: Discovery Channel HD, ATV Spirit, MTV Rocks, Epic Drama.

Nem tudom miért kell kivenni a kínálatból a Discovery Showcase HD, DTX, Discovery Science csatornákat? Inkább a HD verziókat kellene betenni! >:(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...