Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

@benciikee & @OldMike

Azt értem, hogy előtte működött, most meg nem, azt is értem, hogy  nem változtatott semmit, több eszközzel és kábellel is ugyan ez a hiba,  de valószínű, hogy ebben a HDCP működésben, nem működésben keresendő a hiba oka. Azt viszont nem olvastam vagy lehet, hogy átsiklottam felette, hogy TV-t próbáltad e visszaállítani gyári beállításokra? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 perce, btz írta:

@benciikee & @OldMike

Azt értem, hogy előtte működött, most meg nem, azt is értem, hogy  nem változtatott semmit, több eszközzel és kábellel is ugyan ez a hiba,  de valószínű, hogy ebben a HDCP működésben, nem működésben keresendő a hiba oka. Azt viszont nem olvastam vagy lehet, hogy átsiklottam felette, hogy TV-t próbáltad e visszaállítani gyári beállításokra? 

Most megtettem, eredménytelen. A kezdő beállításoknál mikor kiválasztottam, hogy HDMI1-et szeretném forrásnak, kiírja, hogy videójel található, de ugyanúgy csak a szürke képet látom a felirattal. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ez a hibaüzenet nálam már többször is előfordult, és  mindig a box szoftverfrissítése után (legtöbbször szintén ugyanígy egyik napról a másikra). A legelső alkalommal én is azt hittem a tévé a ludas (mégpedig annak HDMI portja), mint ahogy azt @anonymus is írta,  de aztán rövidesen kiderült, hogy nem. Eddigi tapasztalataim szerint -ha a tévé hibája biztosan kizárható és ez itt megtörtént, mert az Xbox működött - három forgatókönyv szokott következni:

  • A legszerencsésebb esetben egy hard reset (4X újraindítás) megoldja a gondot. (Saját tapasztalatból írom, hogy van olyan eset, amikor ez a módszer bejön ilyenkor.)
  • Sajnos azonban az @OldMike által említett esethez is volt szerencsém, vagyishogy a set top box teljesen megadta magát, ilyenkor bizony cserére kellett, hogy sor kerüljön végül, és sajnos ezzel a felvételeknek is búcsút kellett inteni.
  • Egyszer pedig a @gombilaci által is említett szoftver downgrade mellett döntött az én esetemben is az ügyfélszolgálat. Sajnos én vele ellentétben nem voltam olyan szerencsés, mert bár ez a hibajelenség megszűnt a teljes EPG eltűnt, így végül ezesetben is maradt nálam a boxcsere.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok, az IPTV mellett ingyen jövő digitális adásról van valami hír? Budapesti családtagnál iptv van, és a másik tévén a digitális adás bejött eddig, de most nincs jel. Van valami hír arról, hogy lekapcsolják a digitális adást az iptv mellől? Vagy ez csak valami átmeneti kimaradás lehet? Remélem, az utóbbi.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
21 minutes ago, tks said:

Sziasztok, az IPTV mellett ingyen jövő digitális adásról van valami hír? Budapesti családtagnál iptv van, és a másik tévén a digitális adás bejött eddig, de most nincs jel. Van valami hír arról, hogy lekapcsolják a digitális adást az iptv mellől? Vagy ez csak valami átmeneti kimaradás lehet? Remélem, az utóbbi.

 

sztornó a kérdés, megjavult, úgyhogy csak átmeneti dolog volt
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Krinyo

Nekem ilyen van egy érpáron.

Volt róla szó ,hogy kiadják erre is(belsős ember szerint cégen belül is kiment a körlevél), de végül valami tökömtudja milyen háttér rendszert képtelenek  voltak átállítani. Így az egyszerűbb utat választották és nem adható ki szöveggel újra elhajtanak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 perce, gombilaci írta:

@Krinyo

Nekem ilyen van egy érpáron.

Volt róla szó ,hogy kiadják erre is(belsős ember szerint cégen belül is kiment a körlevél), de végül valami tökömtudja milyen háttér rendszert képtelenek  voltak átállítani. Így az egyszerűbb utat választották és nem adható ki szöveggel újra elhajtanak.

Ez elég szomorú. Ha optikára ki tudják tenni, akkor VDSL-re miért nem? Költői a kérdés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Köszi! Kínai vonal megvan akkor itt is. :) Mondjuk nem írnak ezekről rosszat.
Gigabites hálózati kártyájuk van? Csak hogy milyen kábellel készüljek. Nem mintha árban nagy különbség lenne a Cat5 és Cat5e között. :D 

Látom Danubia TV (helyi) is fent van már rajta, akkor nem is érdemes megtartani a Humax boxot, meg a koax kábelezést. Ugye?
Könnyebb lenne behúzni az UTP-t a kábelcsatornába, ha kiszedhetem a koaxot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 perce, fgabor87 írta:

Köszi! Kínai vonal megvan akkor itt is. :) Mondjuk nem írnak ezekről rosszat.
Gigabites hálózati kártyájuk van? Csak hogy milyen kábellel készüljek. Nem mintha árban nagy különbség lenne a Cat5 és Cat5e között. :D 

Látom Danubia TV (helyi) is fent van már rajta, akkor nem is érdemes megtartani a Humax boxot, meg a koax kábelezést. Ugye?
Könnyebb lenne behúzni az UTP-t a kábelcsatornába, ha kiszedhetem a koaxot.

Cat5e kábelt használ 99%-ban a T :)

Danubia tv, Esztergom tv, meg még valami helyi érdekeltségű csatorna bent van. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Én fogok kábelezni majd, mert falban menő kábelcsatornák vannak, és nem túl vastagok. Plusz bútorokat kell tologatni, hogy hozzáférjek a szerelődobozokhoz a kanyaroknál. Kb 1 órás meló lesz 1 TV-nél a kábelcsere, mondjuk egyelőre csak 1 beltérit kérünk.

A "sima" családi + HD csomag már nem is rendelhető? Nem kínálja fel a rendszer, csak a csatornakiosztásoknál látom, hogy van ilyen. Annak megszűnt az értékesítése?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...